Kız kardeşimin gönlünü nasıl alabilirim yaratıcı fikirler?

okul 1. si olmuş velisi olarak ben törene geç kaldım öğrencilerime karne verirken ben gittiğimde kütüğe ismini çakmış yerine geçmişti şimdi benimle konuşmuyor nasıl gönlünü alabilirim?

0|3
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Valla helal olsun kardesinde cok nazliymis bee:) bana kalırsa birsey yapma belli ki kardesine çok deger veriyosun bunu biliyorsa kardesin biraz bencil bir yapısı var birak o senin gönlünü alsin

0|0
    0|0
    • annem babam filan da yoktu tören de onun için orada olan tek kişi bendim biraz bunun burukluğu vardı onda bugün

• Olsun senin huyunu bilmiyor mu bunlar için trip atılmaz ablaya eger yine gönül alacaksan sevdiği yemeği yap veya bir hediye al veya yemeğe götür konusa bilecegin bir ortam hazırla duygusal bir konuşma yap dayanamaz barışır

Erkekler Ne Diyor 15

• Para ver :d

1|0
    0|0
  • tebrikler sevdiği bişey al ve özür dsile

1|0
    0|0
  • Süpriz yap şaşırtıcı bişeyler yap

1|0
    0|0
  • Op saril ve guzel bir bahane bul

1|0
    0|0
    • istemiyor kı tebrık edip sarılmak istedim geri çekildi ergenlik dönemi iste sıkıntı of

• annem hastanede yatıyor babam da ufak kardeşime bakıyordu bugün ben yetişmeye çalıştım ama olmadı bir 3 dk daha hızlı gidebilsem yetişecektim

• Abartmasin bu kadar her zaman yanindayim fwlan de sn de konudmayi bilmiyor musun

• Biraz zamana yayın, üzerine gitmeyin, ikna edici konuşursanız gönlünü alabilirsiniz.

1|0
    0|0
  • Ne düşünce li bir abla be benim böyle ablam olsun 10 000 tl borcum olsun öder ablam nasılsa :D helal valla.

0|0
    0|0
  • Zamana bırak

0|0
    0|0
  • o da bu sitede mi geçen gün aynı bu konuyu bir kız sormuştu

0|0
    0|0
  • Birazda bizimkileri alsanda, faaliyet gösterse gönüllerimiz. Çürüdü çürüdü.

0|0
    0|0
  • Sen öğrencisin daha ne Veli'si

0|0
    0|0
  • Anlayamazsın

0|0
    0|0
  • zaman lazım bence

0|0
    0|0
  • Güzel bir hediye al

0|0
    0|0
  • Güzel bir hediye al ona.
    Telefon ya da elbise felan

0|0
    0|0
  • alamazsın artık gectiiii

0|0
    0|0
    • ya hadi biraz yaratıcı birşeyler önerip yardımcı olsanız çok üzüldüm bende

Kızlar Ne Diyor 4

• Gözlerim doldu ya minik şey büyümüşte okul birincisi olmuş de :D

1|1
    0|0
  • Kocaman bir cicek buketi al ne oldugu onemli degil zaten biz kizlarda cicegi degil cicegi alani severiz uzerinede bir not icinden gecenleri yaz eve yollat

1|0
    0|0
  • Trafik vardi kaza olmustu de

1|0
    0|0
    • törene gideceğimi biliyordu ben yetişebilirim diyordum yetişemedim kendi öğrencilerimden sıyrılamadım ki

• Ne istiyosan onu yapcam de
      Sonucta benm de bir sorumlulugum var ogretmen olarak orda olmak zorundaydim veliler bana soru ustune soru sordular kacamadim mudur'un gozune batamazdim,
      Ayrica is hayati bu sen de ilerde anliycaksin cikilmadi mi cikilmiyor de
      Ama sen zaten okul birincisisin en mutlu gunun senin yerinde olmak isteyen yuzlerce kisi var
      Ben hep yanindayim simdi bunu kafana takip da mahvetme heyecanini mutlulugunu, cok sukur bir ablaya sahipsin, ya ben gelirken kaza gecirip hastaneye gitseydim hic gelemeseydim daha mi iyi olacakti,
      Simdi her seyi unut ben zor da olsa yetistim tatlim de
      Dile benden ne dilersen de,,,
      :) :) bunlari katiline soylesen seni af eder be

• aynen ilk bir sürpriz kutlama hazırlıyım sonra da özür dilerim hallolur herhalde teşekkür ederim ::)

• Bisiklet alabilirsin :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...