İnsanlar neden saygı duymaz?

Regl oldum oruç tutmadım, hemen sonra 20lik dişim apse yaptı ve sürekli ağrı kesici kullanma durumunda kaldım kullanmazsam ağrısından durulmuyor yani yine oruç tutamıyorum. Taabiki de insanların gözü önünde yiyip içmem ama işyerinde çalışıyorum ve yemek yeme durumundayım ki ilaç alabileyim. Patronuma yemek saatini sorunca oruçlu olmadığımı anlayıp neden tutmadığımı sordu (o zaman regldim) Ne diyim ben şimdi bu adama? Sormak zorundamı yani? Midem rahatsız dedim (ki midemden cidden rahatsızlığım var) hepde öyle derler dedi. Yani reglim lan sanane dememek için kendimi zor tuttum :@

Güncellemeler:
Seninde çü kün kanasa sende tutmazdın diyesim vardı, diyemedim ya la...

0|1
713

En İyi Erkek Görüşü

• "Niye sen Allah'mısın ki sana hesabını vereyim" desen, kapıyı çarpıp gitsen ne tatlı olurdu... Ne beyinsiz insanlar var şu güzelim ülkede ya..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Keşke deseydin. Ne gereksiz insanlar var ya.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• bu tip adamlar oruç tutsa ney tutmasa ney işte, sana ne kim tutmuş kim tutmamış, isteyen yer isteyen yemez, millet ne saçma salak işlerle uğraşıyor ya.
    bence demeliydin, bağıra bağıra yüzüne çarpmalıydın durumunu, o zaman belki utanır da kapatırdı çenesini.

1|0
    0|0
  • Kadınlara özgü durumum var o nedenle tutamıyorum deyiver. Bu işin ayıbı yok. Ha açık açık reglim demek tabiki utandırabilir ama bir şekilde durumunu belli etmen gereken durumlarla karşılaşacaksın her zaman.

1|0
    0|0
  • cehaletten

1|0
    0|0
  • Seni ilgilendirmez de

1|0
    0|0
  • Patronu ilgilendirmez sonuçta işini yapıyorsundur.

1|0
    0|0
  • :D deseydin ya la

1|0
    0|0
  • O da onun malligi

1|0
    0|0
  • Ya kadınlar tutmuyosa büyük ihtimalle regl dir zaten

1|0
    0|0
    • işte anlayış 0

• özelde tanıdık var antibiyotiğide o kullan dedi o bakacak. Teşekkür ederim :)

• Geçmiş olsun tekrar :)

• ben tutmuyorum

1|0
    0|0
  • Ya boşver öyle anlayışsızları

1|0
    0|0
  • Ben olsam, pedi çıkarır yüzüne yapıştırırdım, gör bak sen olsan tutabilir misin bu durumda diye cevabı verirdim

1|0
    0|0
  • çok haklısın.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Açıklama yapmak zorundada değilsin canın istemedi diyede tutmayabilirsin kimse sana karışamaz senin vicdanın senin dinin takma böyle şeyleri

1|0
    0|0
  • Müsait olmadığım için diyip utanmasını sağlayabilirdin ya da direkt söyleseydin keşke. gereksizler ya

1|0
    0|0
    • bak müsait değilim diyebilirdim tühh geçti :D

• kıl oluyorum sorgulayan insanlara sanane yani

1|0
    0|0
  • Bende oruç tutmuyorum ben plus dinliyim bana gerek yok diyorum. Adamlar çikarıyor bira getiriyor. Bana o lafı diycek adam daha yok bence sende kendine saygı göster ve söyletme. Tutmak istemiyorum de olsun bitsin.

1|0
    0|0
  • Ayni olayin benzerini bende yaşadım. Herkesin gunahi sevabi yaşamı kendine. Tutana da tutnayana da saygi gösterilmeli.

1|0
    0|0
  • Güncelleme iyimiş ☺☺

1|0
    0|0
Yükleniyor...