Amcam hep bizi sömürüyor 😒 ?

Ogullari ozelde okuyo yarisini onlar oduyorsa yarisini biz oduyoruz hep para istiyor hep artik biz kendimizi biraktikk onlara harciyoruz araba aliyor bizden istiyo felan babamda yardim diyor Allah daha cok versin diyor ne bileyim sizce normal mi amcamin yaptigi

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Babanın durumu varsa helal olsun. Yardım etsin tabii ki. Bak dün gece sahurdan sonra kulaklığım bozuldu yemin ederim abimde 5 6 tane kulaklık var gittim istedim bir tanesini vermedi küfürler hakaretler. Ben ise oturmuş ne düşünüyordum 10 dakika önce biliyormusun? Şu benim evi satiyim gidim daha uygun bir yerde ya topraktan ya da bitmek üzere olan ev aliyim birini de buna veriyim diye düşünüyordum. Parasızlık zor iş oda hayatını bir nebze rahat yaşasın falan diyordum. Sence bu salaklık mı? Bence değil. Baban iyi niyetli ne güzel kardeşinin yaşam standartlarını yükseltiyorsa helal olsun. Ama şurası önemli onlara verirken sizden esirgiyormu sizin rızıklarınızı da ona mı yediriyor? Ya da geleceğiniz belli seviye de garanti değilken mi ypaıyor bunları eğer öyleyse babanla otur konuş eminim anlayacaktır seni.

0|0
    0|0
    • GelecegimiGelecegimiz garanti degil aslinda bir nevi rizkimizdan kesiyor

• Oturup konuşmalısın annenle falan . Sonuçta amcanın çocukları koleje falan gidiyorsa açta açıkta kalmayacak kadar geliri vardır. Babana anlat de ki çocuklarının gelecek kaygısı altında yaşayıp dar kafa yapısına girip mutsuz olmasını mı isterdin babacığım, yoksa geleceğimi görebilip heveslenip mutlu pozitif bir bakış açısıylamı hayatını yaşamasını istersin falan de istersen.

Erkekler Ne Diyor 17

• suç babanda

0|0
    0|0
  • Baba nn zamaninda ona gebeligi vardir

0|0
    0|0
  • Baban sa lak benim babam gibi.

0|0
    0|0
    • Salak deme de fazla iyi niyetli

• Amcalar demek ki genelde böyle.

0|0
    0|0
  • babanın salaklığı o zaman. amcana suç bulma babana bul.

0|0
    0|0
    • Salak deme de seviyor fazla iyi niyetli ama amcam oyle degil selam bersek borclu cikiyoruz

• yemi, şim öyle iyi niyeti sizin müdahale etmeniz lazım bu işe.

• ödemeyin enayilik

0|0
    0|0
  • Amca kazigi dedikleri bu olsa gerek :D

0|0
    0|0
  • babanla konuş bu konuyu

0|0
    0|0
  • Değil.. One mk

0|0
    0|0
  • Bu amcalar hep mi böyle olur.

0|0
    0|0
  • Değil.

0|0
    0|0
  • Baban niye enayi

0|0
    0|0
  • bizdede aynı durum var

0|0
    0|0
  • öyle bı konuştunkı sandım yetım ve öksuz gibisin

0|0
    0|0
    • Dedigim gibi fazlasi da var

• babanda para varsa soylede bı araba bana alsın :) normaldır kardesıdır yardım edıcek tabıkıde ama amcanının nıyetıne bağlı şımdı parası varken sızden para istıyosa sızı kerız yerıne koymusua şahsen ben olsam vermem ama gercektende ihtıyacı varsa yardım edılır

• 0|0
    0|0
  • Amcan sizi dikiyo bnce 😂

0|0
    0|0
  • Baban tam malmış ne diyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Babanın yaptığı normal değil.

0|0
    0|0
  • Hayir değil.

0|0
    0|0
  • Hayır tabiki

0|0
    0|0
  • Babanın gerçekten parası varsa yardımcı olsun da özel okul falan ne ya oha yani yüzsüzlük olmuş bu biraz

0|0
    0|0
  • Geri vermiyomı

0|0
    0|0
  • normal normal iki erkek kardeşte hep bu görülür.

0|0
    0|0
Yükleniyor...