Aynı iş ortamında çalışmak ister misiniz çalışyormusunuz bakış açınız nasıl?

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

• Tanıdıklarım iyi insanlardı

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• kardeş insan değil mi onlarda doğulu olsun yani ne olacak doğulu olunca insan statüsünden çıkıyomu kısıra bakmada ben doğuluyla aynı yerde çalışmak isterim ama senin gibi biriyle aynı yerde çalışmak istemem

0|0
    0|0
    • Gerçek hayatta oyle olmuyor ozellikle en çok şehit veren şehirlerde doğulu insanın tuttunması zor oluyor patron doğulları sevmiyor diyelimi patrona yaranmak isteyenler doğulları işten artırmak için elinden geleni yapıyorlar.

• aynı ortamada çalışırım bana ne ne olursa olsun , herkesin rızkı ayrıdır, ama muhattap olmam sebebi doğulu olması değil aşırı derecede kaba ve yobaz olmasıdır. Günaydın der geçerim başka muhabbetlerde işim olmaz benden uzak...

0|1
    0|0
  • Doğulu batılı diye ayırt etmiyorum insanları

0|0
    0|0
  • dogulununda ıyısı ve kotusu var yargılayamam ama konusmaları sınır bozucu bıde yabancı dıl konusuyolar!!!

0|0
    0|0
  • neden olmasın hepimiz insan değilmiyiz ırk ayrımı yapmam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu doğulu hikayesini anlamak mümkün değil. İngiltere ye git doğu avrupalılar sevilmez, iran a git doğu sevilmez. Enteresan bu tüm ülkelerin doğuyla bir sorunu var. Gerçi bu sorun kendi beyinleriyle ilgili çünkü italyadayken bu soruyu onlara sorduğumda ' bizim sorunumuz güneyle, doğu dediğin burada bir karış' dedi. Demek ki şekil ve mesafeyle ilgili bir sorun var beyinlerimizde.

0|0
    0|0
    • Doğulu tipsiz bakımsız hanzo kıro oldukları için,

• Bir insan doğulu olunca ne oluyor?

0|0
    0|0
    • Teröre den dolayı dışlanıyorlar kıro hanzo tipsiz diye

• Benim ülkeme ülkem diyen, Benim Bayrağıma Bayrağım diyen ve en önemlisi terör yanlısı olmayan herkese iş veriyorum..
    ve onlarla çalışıyorum..

0|0
    0|0
  • Yunanistanın doğusundayız. hepimiz doğulu muyuz şimdi :D yav insanlıktan nasibini almışsan zaten sorun olmaz. ne demek doğulularla çalışmak ister mini. insan insandır. gerisi senin beyninin kiri...

0|1
    0|0
  • ırkçı değilim.

0|0
    0|0
  • en doğulu benimm

0|0
    0|0
  • Valla onlar daha samimi kürt türk diye ayırmıyom insan olarak ayırıyom milleti :D

0|0
    0|0
  • insan oması yeterli bence

0|0
    0|0
    • Herkes öyle diyorda gerçekte farklı oluyor

• ayrım yapmam orlaı buralı diye. ama adam ılla ben sucuyum bucuyum derse sıkıntı o zaman

• Onun da iyisi kötüsü var. Anlaştıktan sonra ha doğulu ha batılı ne fark eder.

0|0
    0|0
  • Doğulu insan diye genellememek lazım, insan olduktan sonra sıkıntı yok ama bir önceki çalıştığım iş yerinde bir terör sempatizanı vardı sinirlerimi zıplatıyodu.

0|0
    0|0
  • Çalışırım tabiki

0|0
    0|0
  • Niye doğulu insanlar sıkıyor mu sizi anlamadım

0|0
    0|0
  • Ne alaka lan bu nasil soru

0|0
    0|0
  • insan olması çalışmak için yeterli.