Ofsayt dedikleri şey nedir?

geçenlerde ofsaytı bilen kızla evlenilir diye bir yorum okumuştum ofsayt olayı tam olarak nedir

0|1
8|33

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle ki : Bir giyim magazasına girdiğini düşün. Yanında bir arkadaşın var. O kişi seninle aynı takımda yer alıyor. Karşı takımda da sevmediğin kızlar var. Lakin bu mağaza öylesine kalabalık, öylesine kalabalık ki anlatamam. Sende takım arkadaşınla beraber bir bluzu beğendin. Karşı takımdaki sevmediğin kişilerde aynı bluzu beğendiler.

Ama siz bu bahsedilen bluzu onlardan daha önce kaptınız. Kasanın kale olduğunu düşünelim. Karşı takımdaki kızlar da kasaya ulaşmamanız için savunma yapıyorlar ve kasanın önünde dikilmiş bekliyorlar. Senin de şöyle bir planın var. Takım arkadaşına diyorsun ki; “Sen kasanın arka tarafına geç, ben sana bluzu atayım, ödemeyi yap ve bluzu alalım.”

Arkadaşın kasanın arkasına yani kızların arka tarafına geçiyor ve sen bluzu ona fırlatıyorsun. Bu durumda ofsayta düşersiniz. He ama böyle yapmazsanız, sevmediğin o kızlarla yüzyüze, tartışarak, çirkefleşerek aralarından sıyrılıp kasaya ulaşır, ödemeyi yaparsanız ofsayta düşmezsiniz.

Ama şöyle bir şansınız da var. Sen tam bluzu fırlatacağın sırada arkadaşın kasa önünde savunma yapan kızların yanında durur ve sen fırlattığın anda koşmaya başlarsa ofsayta düşmeme ihtimaliniz var. Fakat zamanlamayı çok iyi ayarlamanız lazım. Çelişkili bir durumda gözler yan hakeme (bu durumda yan hakem kasiyer oluyor) çevrilir. Yan hakem devam etmenize izin verirse ve sizde bluzun ödemesini yapabilirseniz hem gol olur, hemde ofsayta düşmemiş olursunuz. İşte ofsayt böyle birşeydir.

1|1
    0|0
    • Fifa kitabina girmesi gereken bir anlatim tebrikler👏👏😀

• @fetishboy26 internetten buldum adam olayı bitirmiş resmen :)

• Embesile okuttur anlar. bildiğin word dosyası olarak kaydediyorum bunu. Adam tarih yazmış, filmi çekilmeli :) :)

En İyi Kız Görüşü

• Sacma bir yorum olmus. Bilmeyenle evlenilmiyor mu yani?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• -bak güzelim... şimdi biz sevişirken sen orgazm olmadan ben boşalabilir miyim?
    -ağzına zıçarım senin!!!
    -hah işte o zaman ofsayt olur...

0|1
    0|0
  • Bir oyuncu, takim arkadasina bir pas aktardigi zaman, top o oyuncunun ayagindan ilk ciktigi anda pasi aktardigi takim arkadasi ile rakip kale arasinda en az iki rakip oyuncu yoksa ofsayt olur.

0|0
    0|0
  • insanın kendine yakışandan önde olması

0|0
    0|0
  • zengin koca bulacan değğğ mi çakal
    açıklamayın beyler kalsın mal gibi.

0|1
    0|0
  • SPOR TERİMİ
    Ayak topunda, top bir kale yönünde hareket halindeyken, o kaleye akın yapan takımın oyuncularından birinin, kaleciyle arasında karşı takımdan herhangi bir oyuncu bulunmaması durumu.
    2.
    ARGO
    Bir işi tam becerecekken hata yapma durumu.

0|0
    0|0
  • Futbolcu takim arkadasina topu attiginda o arkadasi rakip kaleye rakibinden daha yakinsa bu ofsayttir

0|0
    0|0
  • Mesela yolda yürüyorsun ve elinden bir şey düşürdün yere. Onu almak için yere eğilirsen biz pozisyona ofsayt diyoruz ve en direk serbest vuruş yapıyoruz.

0|0
    0|0
  • Anlatsamda anlamazsın

0|0
    0|0
  • senin takımındaki arkadaşının, rakip oyunculardan rakip kaleye daha yakın olması..

0|0
    0|0
  • saçma

0|0
    0|0
  • Anlatiriz

0|0
    0|0
  • ayaktopunda, top bir kale yönünde hareket halindeyken, o kaleye akın yapan takımın oyuncularından birinin, kaleciyle arasında karşı takımdan herhangi bir oyuncu bulunmaması durumu.

Başka soru?

0|0
    0|0
  • Ahaha :D kırmızı şerit 😎
    1 xper verirsen sevinirim Eig

0|0
    0|0
  • ben bilmiyorum ofsaytın ne olduğunu ne yapacaksın öğrenip :)

0|0
    0|0
  • işin ofsayta mı kaldı :D

0|0
    0|0
  • Karşı takımın kale çizgisine toptan ve sondan ikinci rakip oyuncudan daha yakın olduğu durum

0|0
    0|0
  • boşver bacım

0|0
    0|0
  • sen bu tiple zor evlenirsin sadece yatak arkadaşı olursun tatlım kusura bakma gerçek bu

0|0
    0|0
  • Firikikle penaltının çarpımı

0|0
    0|0
  • bu seni hiç ilgiledirmez bir kere... valla bak :D

0|0
    0|0
  • üzgünüm, evlenilecek kız değilmişsin

0|0
    0|0
  • Kaleye en yakın sensen Ofsaytsın

0|0
    0|0
  • Saçma

0|0
    0|0
  • Tanim olarak soylemesi imkansiz bir olay bilinir ama kelimelere dokulemez 😂

0|0
    0|0
  • Catalin gozukmesi

0|0
    0|0
  • Ofsaytı bilmeyen kız kaçın kaçın

0|0
    0|0
  • git bir mal bul anlatsın sana çok vardır etrafında

0|0
    0|0

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Aynı kızdan hoşlanan 2 erkekten kıza daha yakın olanın kızla arasına ortak arkadaş koyup diğerini düşürdüğü durumdur

0|1
    0|0
  • Çok basit top ayaktan rakip kaleye çıkarsa önünde rakip oyuncu olmazsa ofsayt 😄 yani ben böyle biliyorum

0|0
    0|0
  • bak mesela sen bulasik yikamissin hepsini yerlestirmissin bu Gol oluyor. tam mutfaktan cikacakken annenin: Kizim tencereyi de yika demesi.. Ofsayt ouyo iste :D

0|0
    0|0
  • Sen bu yastan sonra evlenemezsin zaten bosver

0|0
    0|0
  • Hiç anlamam bilmemde

0|0
    0|0
  • Anlatmaya üşendim şimdi

0|0
    0|0
  • evde mi kaldın anam bacım siktiretnapcan ofsaytı