Düğünüme 1 ay var. nişanlım 1 evlilik yaşamş ve boşandıktn 4 ay sonra biriyle sevgili olmuş ve birlikte olmş yardım?

Yaşadıklarını kendi itiraf etti. Beni çok sevdiği için 1 senedir sürekli içi yandığı içinmiş.28 yaşındayım başımdan 4 senelik ir elilik geçti boşandım. 1 sene öncede biriyle birlikteliğe başladık.
sevgilisinin zoruyla evlenicez diye evlenmeden 4 5 ay önce ilişkiye girmiş bir çok kez. Ve sırf bunun için ayrılmayıp evlenmiş ve 10 gün snra boşanmış. boşanma süreci psikolojik sıkıntı içindeyken erkeğin biri ilgilenmiş belkide aklını çelmiş sevgili olmuşlar ve onmunla 10-15 kez ilişkiye girmiş.
ve bunun için bugüne hep pişmanlık çekmiş af dilemiş Allahtan. Rusal olarak bunalımdaydım sevgisine inandım dedi.

Şimdi ne yapayım benim eski evliliğimden 2 yaşında bir çocuğum var. Ve ayakta kalmak zorundayım.
Çok seviyorum hemde çok. Bitirsem herşeyi onu seviyorum çok. Görmezden gelemem ama çok canım yanıcak hep aklıma gelicek. Ve meleğim diye hitap ederdim bir daha ağzımdan bu söz çıkamıcak.
Allah kimsenin başına vermesin.
Yaşamak zor geldi dün bunları öğrenince. düğünüme 1 ay var.
Bir yanım hayatta mutlu olmak önemli ve gerisi geçmiş boş diyor.
Bir yanımda başkasıyla cinsel mutluluklar yaşamış bu sana çok büyük yok olur diyor.
Tecrübe ve fikirlere ihtiyacım var.
Buarada ayrıl devam et oylaması değil.
Göremediğimiz fark edemediğimiz ya da yüzleşemediğimiz bazı şeyleri görebilmek.
Lütfen kırıcı olmayın hayatta zaten büyük yük birde siz vurmayın.

Güncellemeler:
Kesinlikle hep dürüst oldu bugüne akdar yanlışını yalanını görmedim. bana karşı her zaman dürüst olmak istediği için bunu anlattı.
evliyken birine yan gözle bakmayacağına ve yanlış yapmayacağına eminim.
sevilmiş ve baskıya dayanamayıp yapmış. biliyosunuz bazı erkekleri evleicem vs muhabbetiyle bir nevi zorla bunu yapıyolar. zihniyeti kötü değil biliyorum

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Ilerde kesin kafayi takarsin biz takintili insanlariz bak ask biter baska sey baslar kadinda su an numara yapip iyi yonunu gosteriyor olabilir senin hibisini nereden bulacak bu kadar cabuk neden ayrilmis bun sorgulamalisin bana pek denk degilsiniz gini geldi evlen ancak ilerde kesinlikle dorun cokacak buraya yaziuorumm

0|0
    0|0
    • yok iyi yönünü göstermiyo herşeyiyle iyi değli temizlik miş yemekmiş vs becerikli fila değil benim evlilikten beklentimde bu değil.
      Ben herşeyi konuşup sohbet edebileceğim dışarıda bir arkadaşa ihtiyaç duymayacağım. Güvenebileceğim eğlenceli zaman geçirebildiğim biri olsun.
      nişanlıylken birlikte olmuş ve ondan sonra karşıdaki adam çok kötü şeyler yapmış ters ilişkiye zorlamış. ve yapmış. bundan dolayı eşimin sevgiside kalmamış ancak ben naparım diye evlenmiş. düğünden sonra balayında kavga edip dönmüş ve ben devam ettiremem hayatım böyle geçemez diyerek boşanmış.

• kesinlike sorun olucak ileride ama atlıcaz diye düşünüyrum yoksa yaşayamam onsuzda

• Seviyorsan evlenn sanki tek basina gelen o kimbilir ne yasadii sen bunun kararini vereceksin.

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek diye senin gibi ozguveni sorunlu bu hodukle ilgileniyorsa o hatundan hicbisey olmaz.

Ne bicim bir kafa var la sizde! Ulan hadi 20 yasinda falan olsan anlarim, evlenmissin, cocugun var, halen daha 'Ama o cinsellik yasamis' kafasindasin.

0|0
    0|0
    • 4 yıl evli kalıp boşanmanın ne demek olduğunu bilemezsin. 2 yaşında bir oğlum var aklımın yarısı onda. geriye kalan akıllada onlarca fedakarlık yaparak Allahım iyi bir insan olmamın karşılığı verdi diyerek sevdim.
      Ben boşandıktan sonra bile kimseyle ilişki yaşamadım ne duygusal ne cinsel çünkü evlenmeden bunu yapamayacağımı kız kardeşim var kızım oluck diyerekten kmseye yanaşmadım.
      inan ortalamam üzerinde biriyim boşandıktan sonra evlenmek isteyenler oldu. birliktelik yaaşamk isteyen çok kişi oldu.
      cinsellik yaşamasını problem yapmadım. evlenecğin düşündüğü erkekle yaşadı sonrasında evlendi hiç problem yok. ama boşandıktan sonra 4 ay biriyle birlikte oldu ve 4 ay sevgili olarak cinslelik yaşadı. ayrılıktan 4 ayu sonrada benimle tanıştı. beni sonraki canımını yakıyor. yani tam tersine erekelerden uzak durması gerekirdi diye düşünüyorum bunun yerine bu yüzden canımın yanması

• Bu mantik yanlis iste, seni niye alakadar etsin evlendkten sonra ne yaptigi? Ulkede kadinlarin tamamina yakini bekaret takintisi yuzunden cinselligini bastiriyor, bsandiktan sonra boyle bir sorunu kalmayinca biraz gevsemis olabilir, biriyle nikahli olunca gayet normalken nikahsiz olunca rahatsiz olman tuhaf.

Erkeklerden niye uzak kalsin? Sen kadinin kolay seks yapmis olmasindan rahatsizsin, ancak boyle bir yargida bulunmaya pek hakkin oldugu soylenemez.

Senin bosandiktan sonra mazbut olman kadini baglamaz.

Cinsellik soradan bir ihtiyactir, coluga cocuga karismis kocaman insanlarin bu kadar romantize etmesi ve abuk kriterler yuzunden kendi kendine iskence etmesi gereksizdir.

Ben burda kadinin bir kusrunu gormuyorum. Senin kafandaki kriterlere uymuyorsa hic yanasma. Anlasamazsiniz.

Kızlar Ne Diyor 2

• Ladin sana yalan söylemeyip dogrulari söylemiş daha ne olsun! Yalan söylese ydi kah*pe derdiniz. Sen ikisine sahip çik.

0|0
    0|0
    • ikisine derken

• İkisine değil ikişkine yankiş yazdi klavye.

• Onu anlamalısın
    Çok kırgın yorgun olduğumuz zamanlar hatalar yapabiliyoruz
    Onun hatası ona kalsın
    Geçmiş geçmişte kaldı demek zor ama demelisin
    ya da yapamam evlenince onuda kendimi de üzerim diyorsan evliliği bir süre askıya almanı öneririm 😔
    Unutma insan beşer bazen şaşar 😔

0|0
    0|0
    • Nikahımız kıyıldı. evimiz herşeyimiz dizildi. eş durumundan tayin isticek 25 gün sonra düğün zamanı yani erteleme gibi birşey olmaz ancak biter.
      Kendimi çok üzücem mutlaka onada yansır.
      Ne bileyim hani insan eşim dediği insandan biraz masumiyet bekliyo

• Zor bir durum Allah yardımcınız olsun
      Istihareye yatsan aslında

Erkekler Ne Diyor 5

• hocam söylemeyebilirdi..
    ama geç söylemesi de bir hata..
    Davul bile dengi dengine oldu..
    Aslına bakarsan, böyle bir kadın seni çok daha fazla mutlu eder.
    Tövbe etmiş ve kötü bir evlilik geçirmiş..
    Onun herşeyi sen olacaksın..

0|0
    0|0
    • Aslında herşeyide benim bir yandan öyle davranıyor benim için hayatınyla ilgili bir çok şeyende feragat etti.
      Anlattığından beri hep ağlayıp kendine yakışltırmadığını yüzüme nasıl bakacağını bilmediğini.
      Bu yanlışlardan dolayı kendinden nefret ettiğini dile getirdi.
      Düğünde gelinlik giymeyi haketmediğini düğün yapmama imkanımızı sordu. hereşey ayarlandığı için o olucak artık.
      bir yandan bir erkeğin kadının aklını çelip duygusal yaklaşıp birlikte olabileceğini biliyorum. buna karşı koyabilecek insan azdır. sadece bu karşıdaki erkeğin çabasına becerisine bağlı birazda.

• kalbinin sesini dinle bu sefer biraderim..
      Sevgi aşk kolay bulunmuyor..

• Seiyorum çok. başından evlilik geçmiş 4 sene evli kalmış birinin sonradan bir kadını sevmesi kolay birşey değil.
      Gülüşü bile mutlu etti hep.
      kardeşim öyle zor birşeyki.
      çok rahat söylüyor ama ben seni sevdiğim gibi kimseyi sevmedim önceki evliliğimi böyle severek yapmadın. gençlik cahillikle birlikte oldum ve temizlemek için evlendim dedi. evlenip 10 gün sonra boşanma vs bunuda gösteriyor.
      eskileri aklına gelmicektir sanmıyorum çünkü kötülük ettiklerini biliyo. pişman çok fazla ne yapsam bilemiyorumki. mutlu zaman geçirdiğim insanı bende önce yaşadığı duygusal ve cinsel hayat yüzünden bitirmeliyim.

• 1 kez değil 15 kee ilişkiye girmiş alışmış kudurmuştan beterdir bu noktayı unutma nefsine yenik düşen biri bunu her zaman yapar ve bunu düğüne 1 ay kala söylemesi sencede tuhaf değilmi bu nasıl dürüstlük hep dürüst olmamış demekki dürüst gibi gözükmüş sana kapaklanmak istiyor bence son karar senin.

0|0
    0|0
    • ilk başta söyleyemedim dedi terkedersin diye. bağlandıkça sevdikçe korktum kaybetmekten söyleyemedim dedi. zaten 1 evllik yaşadığını biliyorum kız olmadığını anlatmayabilrdi özellikle sonrak ilişkisini

• yok ölüm asla o nasıl şey benim 2 yaşında bir oğlum var herşeyi geçtim onu babasız bırakamam. sadece boşandığımda 27 yaşıdaydım ve o kötü günlerin üzerine annem babam herşey güzel olucak oğlum demişlerdi yeni bir hayat seni bekliyo demişlerdi. güzel olucak sanmıştım o yeni hayat

• işte kararını ver ona göre atlatırsan bu durumu güzel olabilir atlatamazsan bir daha başkasını bulduğunda açık açık olayı örnek ver konuş ve yanlış anlama doktor raporu isterim de kabul etmezse o yeni kişiylede alakanı kes şimdiki kızlar hep yalancı çoğu patlak

• Ben geçmişime ve karşımdakinin geçmişine hep tecrübe olarak baktım. Evleneceğiniz hanım bunu yaptığı için çok pişman olmuş dolayısıyla sizi aldatmayacağına veya tatmini başkalarında aramayacağına inanıyorum ben. sonuçta hangimiz elimizi sobaya değirmeden elimizin yanacağını öğreniyoruz, tecrübe ediyoruz ki...

0|0
    0|0
    • kesinlike emin olduğum bişey var asla başkasına gözü kaymaz. sadece çabuk inanan biri biraz saflığı var. seviyorum diyerek ısrarlar üzerine yaşamış. bilmiyorum bilmiyorum artık ne yapıcam

• yaşın küçük ama söylediklerin gerçekten çok olgun ve düşünmeye değer. teşekkür ederim

• Rica ederim. Yaşadıklarım yaşımdan biraz fazla galiba çocuk olamadan büyük oldum birazda ondan malum erkekler tek şekilde büyürmüş erken oldu galiba...

• Bence o kizdan sana yarar gelmez abi bir tekmede sen vur

0|0
    0|0
  • Yahu sende dulsun , ne var bunda? Ne kadar saçmalıyorsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...