Düğünüme 1 ay var. nişanlım 1 evlilik yaşamş ve boşandıktn 4 ay sonra biriyle sevgili olmuş ve birlikte olmş yardım?

Yaşadıklarını kendi itiraf etti. Beni çok sevdiği için 1 senedir sürekli içi yandığı içinmiş.28 yaşındayım başımdan 4 senelik ir elilik geçti boşandım. 1 sene öncede biriyle birlikteliğe başladık.
sevgilisinin zoruyla evlenicez diye evlenmeden 4 5 ay önce ilişkiye girmiş bir çok kez. Ve sırf bunun için ayrılmayıp evlenmiş ve 10 gün snra boşanmış. boşanma süreci psikolojik sıkıntı içindeyken erkeğin biri ilgilenmiş belkide aklını çelmiş sevgili olmuşlar ve onmunla 10-15 kez ilişkiye girmiş.
ve bunun için bugüne hep pişmanlık çekmiş af dilemiş Allahtan. Rusal olarak bunalımdaydım sevgisine inandım dedi.

Şimdi ne yapayım benim eski evliliğimden 2 yaşında bir çocuğum var. Ve ayakta kalmak zorundayım.
Çok seviyorum hemde çok. Bitirsem herşeyi onu seviyorum çok. Görmezden gelemem ama çok canım yanıcak hep aklıma gelicek. Ve meleğim diye hitap ederdim bir daha ağzımdan bu söz çıkamıcak.
Allah kimsenin başına vermesin.
Yaşamak zor geldi dün bunları öğrenince. düğünüme 1 ay var.
Bir yanım hayatta mutlu olmak önemli ve gerisi geçmiş boş diyor.
Bir yanımda başkasıyla cinsel mutluluklar yaşamış bu sana çok büyük yok olur diyor.
Tecrübe ve fikirlere ihtiyacım var.
Buarada ayrıl devam et oylaması değil.
Göremediğimiz fark edemediğimiz ya da yüzleşemediğimiz bazı şeyleri görebilmek.
Lütfen kırıcı olmayın hayatta zaten büyük yük birde siz vurmayın.

Güncellemeler:
Kesinlikle hep dürüst oldu bugüne akdar yanlışını yalanını görmedim. bana karşı her zaman dürüst olmak istediği için bunu anlattı.
evliyken birine yan gözle bakmayacağına ve yanlış yapmayacağına eminim.
sevilmiş ve baskıya dayanamayıp yapmış. biliyosunuz bazı erkekleri evleicem vs muhabbetiyle bir nevi zorla bunu yapıyolar. zihniyeti kötü değil biliyorum

0|0
36

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...