Hayatınızda en heyecanlandığınız an neydi?

En çok ne için heyecanlanmıştın?

0|1
27|8

En İyi Kız Görüşü

• Anne olduğum an bir kadın için bundan büyük bir an olamaz...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ilk kez karıya gittiğimde

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• Belediye başkanının, tüm öğretmenlerimin, tüm sınıfların ve onların velileri karşısında sunuculuk yaptığımda çok heyecanlanmıştım. Bodrum yerel gazetesinde belediye başkanıyla resmimiz yayınlanmıştı.☺️

0|1
    0|0
  • evlendiğimde çok heyecanlanmıştım. gelinlikler içinde herkes bana bakacak, tüm dikkatler bende ve eşimde olacak, aksilikler geldi üst üste... öyle şeyler işte.

üniversite sınavlarında ve daha çok da sınav açıklanırken heyecanlandım.

çocuğum olacağını öğrenince heyecanlandım. hele ikincisi tam sürpriz oldu, vücuduma yayılan adrenalinin etkisini asla unutmam.

0|1
    0|0
    • heyecanın hiç bitmediği bir hayat diliyorum ;)

• tatlı heyecanlar güzel bir de sıkıntılı olanlar var, aman onlar uzak dursunlar. tatlı heyecanlar hepimizin olsun..

• yok malesef varsa da hatırlamıyorum

0|1
    0|0
  • sinavlardaydi herhalde :D

0|2
    0|0
  • evlilik teklifi aldığımda sevinçten ağladım ya resmen :D

0|1
    0|0
  • Krem rengi halıya kakaolu dondurma dökmüştüm ve leke kalacak diye kalbim halay çekmişti

0|1
    0|0
  • Çok fazla olmuştur. Az önce pek samimi olmadığım birinden yardım isterken çok heyecanlandım sebepsizce

0|0
    0|0
  • İlk aşkımı göreceğim her gün en heyecanlandığım an oluyordu. Bir daha o kadar heyecanlandığımı hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • En çook ilk kex direksiyon basına geçmek herhalde, bisiklet sürmeye çelışmak ve yüzmeyi öğrenme çabasıda en az onun kadar heyecanlıydı.

0|2
    0|0
  • Motorsuz ucaga bindim zaman

0|1
    0|0
  • ilk işe başladığım zaman çok heyecanlıydım.

0|1
    0|0
  • Beklediğim günün gelmiş olması 😄

0|1
    0|0
  • ilk buluşmada..

0|1
    0|0
    • ilkinde heyecan oluyor evet, sonrakilerde calisiyorsun aynı heyecan duyulmuyor :)

• Küçükken her sabah annemler evin önünde bisiklet sürmeme izin verirlerdi. En son heyecanlandığım an herhalde

0|0
    0|0
  • Gondola bindiğimde çok heyecanlanmıştım. Hatırlarım en yüksek seviyesine geldiğinde bayılacak gibi olduğumdan "durdur" diye avazım çıktığı kadar bağırmıştım da sonra görevli durdurmuştu. İndiğimde tüm vücudum tir tir titriyodu :D

0|0
    0|0
  • Kopegim dogum yaparken

0|0
    0|0
  • Sinavlarda heyecan yapmazdim. Cok rahattim

0|0
    0|0
  • İlk lunaparka gidisimdi 😂
    Antalyada bir alete binmistim ucak gibi bir asagi bir yukari yapiyodu birde donuyodu 😂
    Ulan nasi korkmustum yaa

0|0
    0|0
  • sınava girerken

0|0
    0|0
  • Aşık olduğum çocukla başbaşa kaldığımda

0|0
    0|0
  • Fizikçi beni sözlüye kaldırdığında

0|0
    0|0
  • bir çok olmuştur ama hamile olduğumu öğrendiğim an sevinçten günlerce uçar vaziyet gezdim :)

0|0
    0|0
  • Sevgilimle on ay sonra bulusacagimiz zaman herhalde en cok o gun heycanlanacam

0|0
    0|0
  • şu an

0|0
    0|0
  • 2 senedir görmediğim sevgilimi görünce kalbim ağzımdan çıkacaktı. Hayatimda hiç bu kadar heyecanlanmadim.

0|1
    0|0
  • Doktora cinsiyet içim gittiğimizde

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• En zor ders in Finalinde kimsenin gecemeyip benim gecem ve ortlamayi ucurmam vuuuu harika bir duyguydu.. 😂😂😂 hala aklımda.. sonra bütün sinir bute girdi ben evde tasak keyfi..😈😈😈

0|1
    0|0
  • Öpüşürken.

0|1
    0|0
  • turnuvalarda finalde heyecanlanırdım ama kontrol ederdim

0|1
    0|0
  • Kunefemyedigim an

0|0
    0|0
  • Valla en son yeni mekanik klavyemi sipariş edip bgeklerken iyi heycanlandıydım :P

0|0
    0|0
  • Ayağım kırıldığı an

0|0
    0|0
  • İlk aşı yaptıgım zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...