Hayatınızın en komik anlarını paylaşır mısınız?

Yolda kulaklıkla müzik dinliyordum ve birden gaz çıkarma ihtiyacı duydum. Yavaşça ve sessizce olduğunu sandığım bir rahatlamadan sonra, kulağımda kulaklıkların olduğunu ve aslında o kadarda sessiz çıkarmadığımı karşımda 32 diş sırıtan ''okulumdan bir çocukla'' öğrendim. Hala içimde bir sızıdır. Peki sizin?

Güncellemeler:
Neden paylaşılmaz, az eğlenceli olun yaa :)

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• senin olay komikmiş :D lise çağlarım. okula gidiyorum. metroya bindim gözler üzerimde.. diyorum tabiya buldunuz yakışıklıyı bakarsınız.. sonra okul yoluna geldim 300 m yürüme mesafesi var. yürüyorum kızlar felan bakıyor gülüyor benimde hoşuma gidiyor. saçımı felan düzeltiyorum. bende sırıtıyorum tabi. sonra okul bahçesine girdim az ileride benim arkadaş tayfası uzaktan bir selam çaktım. selam beylerr.. arkadaşlar gülmeye başladı biri arkasını döndü diğeri yere çödü ağzını kapatıyo. yanıma arkadas geldi tokalaşırken kulağıma lan oğlum fermuarı açık nutursun anlarım düğmeyi bari ilikleseydin :D bildiğin sadece kemeri takmışım bembeyaz külot parlıyor :D lan ne rezil olmuştum iğrenç bir gündü kendime gelemedim 2 gün :D

3|0
    0|0
    • Ahahahah :) Benzer bir olay gelmişti başıma :)

• Travesti mi kaçırmış? :D Nasıl ya?

• bildiğin tutmuş kolundan götürmüş.. arıyoruz piyasada yok. :D en sonunda telden aradık buluştuk.

En İyi Kız Görüşü

• Benim basima bu sene olay geldi benim çok istediğim bir bot vardı ve o botu almistim kursa gidiyordum. Üzerimde mavi montum altında streç dar kotum ve o aşık olduğum botlarim o günde yıllar biz tutmuş her yer kar ve buz dolmustan indim artist artış kursa doğru yürürken bir anda paaat diye yere karşılanmaz miyim offf kicim nasil acidi sonra onumde direk vardi ona tutunayim da kalkayim derken paaat bir kez daha dusmem mi benim sinirler nasil bozuldu anlatamam😂 Sonra kalktım ve kursu doğru yürümeye başladım sinirle tekrardan ama gel gör ki bu olay kursun tam önünde oldu lakin kimse görmedi etraftaki esnaflar haricinde😂😂😂

1|0
    0|0
    • Düşmek benim hobilerim arasındadır. :) Kar olmasına bile gerek yok :)

• Bende sakarim ama bu olay çok sınırını bozmuştu ya ışte artisligin yazın sonu da böyle oluyormuş demekki😂😂

Erkekler Ne Diyor 19

• Bunu bir kere daha anlatmistim burada;
    Yil 2003... Yazicioglu Ishani'nda bilgisayar parcasi ariyoruz arkadasla. Malum, orada p*rno CD falan da satarlardi. Cocugun biri geldi, aramizda 3-4 metre mesafe var. Oradaki bir adama:
    - Abi atin cocugu s*ktigi film var mi sizde?
    - Hayir yok bizde o.
    - Peki abi, cocugun ati s*ktigi film var mi?
    - Hayir oglum, ne arar oyle seyler...
    - Himm anladim, peki abi atla cocugun ayni sahnede oldugu bir film var mi?
    - git l*n burdan

1|0
    0|0
  • Geometri hocam lisede ders anlatırken bende gülüyodum sinirlendi yvşak yvşak gülme lan dedi bende refleks olarak sus lan kaşar dedim disiplinlik oldum ama gülmekten komaya giren arkadaşlar vardı sınıfta

2|0
    0|0
  • Lise 2 deyken. Dersteyiz bir arkadaş geç kaldı sanırım girdi sınıfa kapının önünde hocayla konuşmak üzereyken ben birden gayri ihtiyari bir şekilde. Gora'nın meşhur repliği "Kimsin seen? çık dışarı! çık dışarı! diye bağırdım. Hoca da dahil olmak üzere sınıfça kopmuştuk :D

Bilmeyenler için;
    https://www.youtube.com/watch?v=CfscXEDEcxE

1|0
    0|0
  • Okulda bahçede kısa boylu bir hoca vardı bir arkadaşım sandım ona dedim lan yavsk inkılap kopyalarını buldunmu arkasını dönmesiyle kafa atışı bir oldu inkılap hocasiymis sınavdan da 0 aldım

1|0
    0|0
  • bir gün ünide sabah derse giricem geç te kaldım biraz. o zaman 2. Sınıfım 2. Kattaki amfiye gireceğime yanlışlıkla 3. Katta aynı hizadaki amfiye girdim kapıyı tıkladım girdim bir baktım ne hocayı tanıyorum ne de sınıfı. 4. Sınıfların dersine girmişim hoca o kalabalıkta kim hangi sınıf bilmiyor tabi. Gir dedi bende mecbur girdim oturdum usulca dersi dinledim. Bu da böyle bir anı işte

1|0
    0|0
  • Motorda arkadaşla giderken ben arkadaydim etrafı izlerken fazla ileri gitmisim. Arkadaş bana ben kaçıyorum sen geliyorsun yokluktamisin oğlum az geri git lan dedi. Harbi baya dayamistim :D

2|0
    0|0
  • İşkembe içip otobüse bindik taksi varken sırf ipnelik olsun diye önden akbili basan arkadan iniyor duran yok şöför ölümü yediniz dedi tövbe işinede geliyor basan binen arkadan iniyor :D

2|0
    0|0
    • İyiymiş :)

• Daha çok var :D Dolaba baktım çikilota var göz koydum yerim dedim 5 dk sonra uçmus peder bey indirmis mideye hayatım komedi adranalin komedi iğrençlik duygusallık

• Otobüste üst üste üç kere akbil basmak...
    😔

1|0
    0|0
  • dusundumde yok m.. k.

1|0
    0|0
  • ilkokul 1. sınıfta altıma yapmıştım :)

1|0
    0|0
  • Ahahahaha koptum buna 😂😂

1|0
    0|0
  • kapı ile bir kuş öldürmüşlüğü olan bir insanım , yanışlıkla valla

1|0
    0|0
  • Okulda anfide geri geri giderken popo ustu dustum baya bir kisi gordu :/

1|0
    0|0
  • Uzun anlatamam

0|0
    0|0
  • Hayir paylasmam.

0|0
    0|0
    • Paylaşmam yazacağına yorum yapmasan daha mantıklı değil mi?

• Paylasmam

0|0
    0|0
  • Paylaşılmaz

0|0
    0|0
  • Yaz günüydü altımda sadece bezle uyuyordum, rüyamda deli gibi kapının çaldığını görüyordum ve gerçek sanıp kapıyı açmak için odadan dışarı adımı mı attığımda bizde toplanmış ablamın arkadaşlarının önünde altımda bez ve ağzımda emzikle kalmıştım. Millet şok oldu tabi sonrası bol kahkaha

0|0
    0|0
    • Uyurken bez ve emziklemi yatıyorsun? Kaç yaşındaydın?

• Dalga geçiyorsun değil mi?

• Hayır neden dalga geçeyim ki? Böyle dalga mı olur,

• Çok iyiymiş yaa :) ama seninki komiklikten ziyade mahcubiyet olmalı. Yerin dibine geçmedin mi?

1|0
    0|0
    • Evet fazlasıyla. Ama ne yaparsın?

• Neyse olan olmuş artık. Bundan sonra dikkat edersin bari salmadan önce

Kızlar Ne Diyor 5

• Otobus ağzına kadar doluydu bende çok dertliydim o zamanlar Cansever dinliyordum birden kulaklık çıkmış telden o giriş yeri ben hala kulagimda çalıyor sanıyorum dertli dertli dinliyorum çocuğun biri durttu hanımefendi şarkıyı kisarmisiniz diye 😂😂😂😂 millet kendini jiletlicekmis biraz daha calsa bak yine guldum 😂

3|0
    0|0
  • Lise 1 zamanları, okul bahçesinde futbola katılmışım ilk defa kaleciyim ayağımda bot var. Yukarıdaki camda hoşlandığım çocuk bizi izliyor. Neyse top geldi kaleye kurtarayım diye ayagimi uzattım, ayakkabinin tabanı çıktı bir anda. Hayır zaten rezil olmuşum birden geldiler bana ayakkabıyı çıkarıp ayağımla havaya fırlattım, coraplarim da desenliydi. Neyse böyle birşey.

1|0
    0|0
  • Okul çıkışı bff m sanıp tanımadığım bir oğlanın elini tutmuştum ☹️

1|0
    0|0
  • Paylasmam

0|0
    0|0
  • sadece sevdiklerimle paylaşırım sizi sevmiyorum sorry

0|0
    0|0
    • Paylaşmak istemiyorsan bence yorum yapmamayı tercih etmeliydin. :) Buraya "paylaşamam" demeni hayatındaki en komik anlardan biri olarak değerlendirebilirsin sanırım :)

• sana fikrini sormadım sorry

Yükleniyor...