Elimizdekilerin değerini onları kaybetmeden anlamak mümkün değil mi?

İyi geceler , sabah okuyacak arkadaşlar günaydın ;

Hemen hemen hepimizin başına geliyordur bu olay? , bazı şeylerin değeri , kıymeti neden gidince anlaşılır ki? Neden elimizdeyken bilemeyiz.

Hep sonradan gelir aklım başıma demiş Ahmet Kaya doğru demiş bence , ya sizce?

1|1
20|5

En İyi Kız Görüşü

• merhaba. evet malesef elimizdekinin kiymetini kaybetmeden anlayamiyoruz. ya oyle ya da yuzune bakmadigi oyuncak komsunun ogluna verilince oyuncagimi ozledim geri istiyorum diye aglayan cocuk simarikligi bizdeki. oyuncak geri geldiginde sadece ondk oynayip yine sepete geri koyariz. doymusluk var cunku. doymusluk ne kadar coksa alisilmislikta o kadar cok malesef. buyuzden de ozluyoruz.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• Ben de öyleyim ülkede kör ölür badem gözlü olur diyoruz maalesef. Var iken insan varlığına alışınca sıradanlaşıyor mu ne ya da ekstra emek vermemiz gerekmediği için önemsizleşiyor mu hala çözemedim ama sahip olduğumuz telefon ile hayalini kuruşumuz aynı değil ve bence bazı hayaller gerçeğinden güzel.

İnsanların kıymetini bilelim hiç değilse buna dikkat etmeye çalışıyorum ben de ölümlü dünya ne de olsa.

0|0
    0|0
  • Tabii ki öyle ne yazık ki. Erkek arkadasımda da aynısı oldu kıymetimi bilmesi icin beni 1 kez kaybetmesi gerekiyomus en iyi bunda anladım degerin sonradan anlasildigini

0|0
    0|0
    • Barıştınız mı peki? Araya soğukluk girmedi mi?

• Girmisti ve ben bu yuzden istememistim. Tekrar kazanmak icin cok sey yaptı ve beni gercekten artık hayatının merkezine koydugunu gördüm bu yüzden barıstım. Seviyodum da zaten ayrılırken de seviyodum ayrıldıktan sonra da sevgim degismemisti. Simdi hersey iyi cok sükür bir sorun yok :)

• Şüküür 😊

• Hep bizimle kalacağına inandıgımız için rahat davranırız.
    Kaybetmeden anlaşılacağını düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Evet maalesef insanlarda böyle kötü bir huy var.. Kaybetmeden onun değeri bilinmiyor

0|0
    0|0
  • Kaybetmeden anlaşılmıyor genelde

0|0
    0|0
  • Kaybetmeden ne kadar önemli olduğunu anlamazsın, nasıl olsa elimin altında dersin

0|0
    0|0
  • Ah ah bu soruyu sevgilime sormak lazım. Bakalım ne zaman anlayacak benim kıymetimi, harbiden de beni kaybettikten sonra mı gelecek aklı başına bende merakla bekliyorum bunun cevabını

0|0
    0|0
  • Kaybedince anlıyoruz kıymetini her şeyin

0|0
    0|0
  • Kiymet bilmrk gerek

0|0
    0|0
  • Mümkün

0|0
    0|0
  • Çiğ süt emmişiz de ondan. Başka mantıklı açıklaması olamaz galiba

0|0
    0|0
  • Kadın diyirki Ahmet Kaya doğru söylüyor.

0|0
    0|0
  • bir selgilim bile yokki anlasam

0|0
    0|0
  • Doğru demiş , ama öğrenmek lazım ben uzun zaman sonra öğrendim

0|0
    0|0
  • Mümkün aslında 😏

0|0
    0|0
  • :( ..

0|0
    0|0
  • Gidince anlasiliyor degeri

0|0
    0|0
  • Evet mesela 40 dakika once su icebiliyorken icmedim, simdi pismanim
    Nasil

0|0
    0|0
  • Son pişmanlık neye yaraarr herşey kaybedilince anlaşılıyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kaybedeceğini düşünmüyorsun çünkü

0|0
    0|0
  • Mümkün ama zor olduğu için yapılamıyor. Herkes bir gün gidecek ve kaybedilen zamanın telafisi yok gözüyle bakılırsa yapılabilir..

0|0
    0|0
  • Evet, doğrudur.

0|0
    0|0
  • mümkün lakin gurur ağır basıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...