Küçükken kakanızla oynadınız mı?

Bir küçükken bir ağaç dibine yaptıktan sonra bir çubuk parçasıyla kakamızı incelerdik. Ya siz?

0|0
9|30

En İyi Erkek Görüşü

• yaw aklıma küçükken ki bir anım geldi :D :D
    yayladayız... inek otlatıyoruz abim ile sulak bir arazide :D ev biraz uzaktaydı diye ben domates peynir zeytin ekmek almaya gittim eve :D acıkmıştık :D
    ben minik bir tepeye benzer yeri aşıp abimi gördüğüm de abim hemen bana bağırdı :D
    '' orhaaann orhaaan çabuk koş gel çabuk ''
    gittim yanına koşa koşa ne oldu dedim :D
    sen gidince bir kuş gördüm yerde ölü... onu gömdüm buraya da yanından ayrılmadım sana mezarı göstermek için dedi... bulamazdık sonra yerini :D :D
    ben inanmıyorum tabi... bunun için mi bağırdın öyle telaşlı telaşlı dedim...
    inanmıyorsan aç bak mezarı... sana yalan borcum mu var gibisinden ufak bir muhabbet geçti aramızda işte :D :D
    neyse tamam dedim... açıp bakayım... yan tarafta küçük bir taş ile eşeledim orayı biraz bir baktım ki kuş mezarı değil tuvalet kuyusuymuş orası :D :D abim sıçıp kapamış onu mezar şeklinde bana kuş mezarı diye yutturup bokuna tutturacaktı beni :D :D neyse ki elimle girişmedim eşelemeye :D :D :D

1|0
    0|0
    • Abinin psikolojisi?

• Gayet sağlıklı 😄 ikimizin de akli denge problemimiz yok 😂
      Ama komik değil mi yaaa 😂
      Elimle karıştırmamı amaçlayarak yapmıştı bunu 😂 amacına ulaşsaydı efsane olurdu 😂😂😂

En İyi Kız Görüşü

• Oynaöazdım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Bizde sıçar elimizde yuvarlar bilye oynardık

1|0
    0|0
  • sadece zıçardım. ve dönüp arkama bile bakmazdım hanfendi

1|1
    0|0
  • bak bir haber vardı çocuklar odada kitli kalmış boklarıyla oynarken bulmuşlar hala unutamam o haberi

1|0
    0|0
  • Hayir 😒

1|0
    0|0
  • Evet yuvarlayip basket atardim.

1|0
    0|0
  • Onu bilmiyorumda çikolata diye dayıma yedirmişim birkere onunda dalgınlığına gelmiş.

1|0
    0|0
  • ulan 3 sene önce filan bizim alt komşunun çocuğu zehirlenmişti insan dışkısından demişler. bokunu yedi galiba aahahaa :D :D

0|1
    0|0
  • ben hala inceliyorum içim dışım birmi merak ediyorum :P

1|0
    0|0
  • çeşitli deneyler bile yapmıştım. ortaya çıkardığım sonuç ise, ne yersem onu çıkarıyorum...

1|0
    0|0
    • Cidden mi? Nasıl deneyler :) :)

• tabi laboratuvarım yoktu ama odun parçasıyla falan eşeliyordum. yediğim yemeklerin birbirleriyle olan bağlarının analizlerini gerçekleştiriyordum...

• Yani :D

1|0
    0|0
  • Yok o kdr pis birsey yapmadm

1|0
    0|0
  • ben nasıl ordan cıkıyor diye merak ederdim :)

1|0
    0|0
  • Niye kose bucaga siciyorsun? :D

0|0
    0|0
  • biz öyl tuhaf şeyler yapmadık sen yapmışın tuhafsın hayır anlamıyorum altınmı zıçtında pırlantamı kaybettinde arıyorsun onun içinde :D

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Gizli olarak bokumda boncuk aradım demekte bir cesarettir. Tam hatırlamasam da çomak dürttüm gibi geliyor

0|0
    0|0
  • Midemi bulandiracaksin

0|0
    0|0
  • Biz o ksdar bilim dolu bir çocukluk yaşamadık maalesef. Kıskandım bak şimdi.

0|0
    0|0
  • Sabah sabah mide kalmadi. :D

0|0
    0|0
  • Ülke bu yüzden böyle. Sen döner kakanı incelersin, onlar gider gökyüzünü inceler..

0|0
    0|0
    • 6 yaşındaydım boş yapma :)

• o gökyüzü sembolik bir kelimeydi. neyse bol şans.

• Bende sembolik bir şekilde cevapladım, neyse :)

• Hay mk pislikkk

0|0
    0|0
    • 6 yaşındaydım be. Abartmayın :)

• ahhahah peki :)

• Bu durumda ne dememi bekliyorsun ki mum yakıp üstünden atla ya da yüzüne sür dememi mi :D yapabilirsinde sana serbest :D

• Hayatımdaki en sacma soruyla karsılasstım Şu an da :)) tabikide oynamadım

0|0
    0|0
  • Oynadim 💩💩😱

0|0
    0|0
  • Kakanızı incelediğinizi hatırlıyorsanız sizinki çoçukluk mahsumiyetinde birşey değil sapkınlık :)

0|0
    0|0
    • 6 yaşındaydım, hayal meyal hatırlıyorum. Ablamlar söyleyip dalga geçerlerdi. 6 yaşındaki bir çocuğun "sapkınlıkla" bunu yapacağını düşünmüyorum. Buna merak deniyor.

• haklı olabilirsin

• Sen şimdi yap ben yine incelerim :D

0|0
    0|0
  • Yemişim bile

0|0
    0|0
  • İğrenç ake

0|0
    0|0
  • İçinde domates kabuğu falan varmıydı bari :D

0|0
    0|0
    • Hatırlamıyorum okadarını :)

• Alem kızsın öyle olsun bakalım :D

• Niye oynadinizki :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hayır tabiki de

0|0
    0|0
  • Küçükken mideniz yok muydu kız😂

1|0
    0|0
    • Merak daha ağır basmış demek ki, hatırlamıyorum bile tam :)

• Hayır yapmadim 😄

0|0
    0|0
  • Yani. Evcililk oynardık küçükken

0|0
    0|0
  • Hayir 💩💩

0|0
    0|0
  • bikrresinde solucan gibi bişey çıkmıştı içimden çok korkmuştum dedemin bahçesindeydim o zaman karıştırmıştım ilk kez işte çok iğrenç bişey evet 😨

1|0
    0|0
  • İğrençsin hayır

1|0
    0|0
    • 6 yaşındaydım, abartmayın :)

• Psikolojin ne durumdaydi kanka

0|0
    0|0
Yükleniyor...