Yeni tanıştığım kızın davranışları neyi çağrıştırıyor?

Bir kızla yeni tanıştık en son görüşmemizde bana uzun uzun sarıldı. Sonra ayak üstü konuşmamız bitene kadar el ele tutuştuk. Ona cana yakın olduğunu söylemiştim sadece beni gördüğünde öyle olduğunu söyledi. Fotograf paylaşsam hemen beğeniyor kalp falan koyuyor. Geçen fotoğraf çekildik bana yollamasını istedim fotoğrafı yolllayıp altına kalp ve öpücük koydu. Biraz tuhafıma gitti. Bu kız bana karşı bir şey mi hissediyor?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Daha yeni tanışmışsınız belki yapısı böyledir, zamanla daha netleşir.

0|0
    0|0
    • sen cıdden 31 yasındamısın?

• Ama kimseye böyle davranmıyor aslında soğuk biri kendiside de sadece seni görünce böyle cana yakın oluyorum falam dedi

• hmm o zaman sana karşı farklı şeyler hissediyor olabilir

Erkekler Ne Diyor 5

• Yapısı böyle olabilir.. Sonuçta kız kıza konuşma olduğu için yanlış anlamayacağını var sayıp ekstra bir yakınlık gösteriyor olabilir.. Belli ki sende bir yakınlık göstermişsin

0|0
    0|0
    • Sadece bana karşı böyle olması beni şüphelendirdi. Tanışır tanışmaz beni sosyal medyadan hemen eklemeler falan. Yanlış mı anlıyorum acaba

• onu bilemem biraz fazla ilgili olduğu gerçek ama kız erkek ilişkisi gibi olmadığı için direk karar vermek zor biraz bekle bakalım gidişata

• Bekleyeyim bakalım ne olacak

• Kız haykırıyor bence ne hissetmesi

0|0
    0|0
    • O kadar da değildir belki çok sevdi beni bilemiyorum ya kafam karıştı

• Baktım olmadı arkadaşlığını bitiririm biraz zaman lazım 😊 yine de teşekkür ederim yorumlarınız için

• Rica ederim , ne demek :)

• Kiz lez dikkat et carpilirsin kıza :D

0|0
    0|0
  • Gerçeğimi öğrenmek istiyorsun?
    Ozaman zarfla =)

0|0
    0|0
  • Durum vahim dikkat et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet.

0|0
    0|0
  • Muhtemel

0|0
    0|0
  • Bazı kızlar böyle mıç mıç oluyo sevmiştir seni o kadar bence

0|0
    0|0
    • Belki dediğin gibidir de her karşılaşmamızda ayrılmayacakmışız gibi sarılıyoruz o sarılmak istediğinden ben de bir şey diyemiyorum bir gün sarıldığında seni çok sevdim demişti

• Haber verirsin banada

• Tamam 😂

• kanka görüşme bidaha niyeti bozmuş olabilir.

0|0
    0|0
  • Yürümüş sana

0|0
    0|0
Yükleniyor...