Neden böyle oluyor, ben ne yaptım?

Toplumun sözde güzellik standartlarına uyan bir kızım. Sarışın, iri gözlü, kalın dudaklı yuvarlak dudaklı, çıkık yuvarlak popolu.(Böyle olmayı ben seçmedim doğuştan bu özelliklere sahibim hiç uğraşmadım bunlar için ne saçlarımı boyattım ne botox yaptırdım ne de squat yaptım.) Dostundan çok düşmanı olan bir insanım. Herkes kıskançlıktan diyor. Anlamıyorum. Güzel göründüğüm, zeki ve başarılı olduğumu söylüyolar. Bunlar neden bana düşman kazandırıyor? Bir insan bir insana sırf ondan güzel diye düşman olabilir mi? Sırf maddi durumu ondan çok daha iyi diye kin güdülebilir mi birine? Neden bana bunu yapıyorlar ben iyi biri olmaya çalışıyorum. Sayısız iyilik yapıyorum, bana düşman olduğunu bildiğim insanlara bile iyi gözle bakıyorum onları SEVİYORUM! Güzel olduğumu düşündüklerinden kalbimin güzel olmadığını mı saptadılar? Yoksa obsesif olduğumu mu düşünüyorlar? Hiç erkek arkadaşım da olmadı. Beni neden sevmiyorlar, ben ne yaptım? Kendimi severim elbet, ama özgüvenim var, egom değil! Neden benden bu kadar nefret ediyorlar neden kıskançlıklarıyla çileden çıkarıyorlar? Kendimden nefret ediyorum sırf bu yüzden kendim gibi davranmıyorum

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• göğüsleri söylememişsin olmamş

0|1
    0|0
    • Neyden bahsediyorsun, konumuz bu mu!

• İlgi çekmek için falan değil yanlış düşünmeyin toplumun güzellik standartlarına sahibim derken, anlatmak istediğim bir şey var. Direk çok güzel bir kızım diyince söylenilenleri biliyosunuz

• yani güzel insan sevilmez bizim toplumumuz için geçerli bir şey bu.

En İyi Kız Görüşü

• Geçmiş olsun da kendini neden sevmiyorsun elalemi boş ver. Sen kendini sev çekememezlik var ama çevren sinsi değil yüzüne gülüp arkandan iş çevirmiyorlar ve hatta komplo teorisi kurdum hepsi birlik olmuş gibi.
    Bu kadar mı olur pes artık.
    Sevgili durumuna gelince ben de çok yakışıklı adam istemem yanımda herkesin gözü üstünde olmasın sıradan göze batmayan biri tercihim. Ego meselesi bir de herkes herkesi taşıyamaz.

Sabırlı ol ve kendinle barışık yaşa lütfen bu yaşta her şeyin var kıskananların şerri için nazar dualarını oku düzenli inanıyorsan. Herkesin bir dengi vardır zamanla karşına gerçekten etiketlerden uzak dost ve sevgili olacak insanlar çıkacaktır mutlaka herkes aynı değil.
    Umudunu koru sosyal yardım faaliyetlere katıl orada iyi insanlar tanırsın mutlaka belki değişiklik olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kız kızı kıskanır dunya gerçeklerı kanks

0|0
    0|0
  • İnsanlar fesat çünkü. Sahip olamadıkları seylere sahip insanları sevmeyip kötü gözle bakarlar çekemezler. O insanın iyi mi kötü mü olduğunu onu tanımadan kendi düşünceleriyle yargılarlar. Sen kendini bildikten sonra kimsenin söylediklerini umursama.

0|0
    0|0
  • Topunu salla basindan. Cevap verme. Muhattap olma. Yalniz kalmak, gereksiz insan kalabaliginin basini kemirmesinden iyidir.

0|0
    0|0
    • Yalnızlık bana göre değil, istediğin her şeyi yapabilirsin ama dost yok düşman çok.

• Tabi sizde durum farkli. Benim dusmanim olsun sorun degil. Yalnizligimla mutluyum ki yinede parmaklarim kadar dostlarim yok degil.

• Yapıcak bişey yok şartlar böyle ya bu deveyi güdücen ya da bu diyardan gidicen demek istemezdim ama birs böyle yani.. karakter yoksunu insanların insanların işi bu anlattıkların allah iyi kişilerle karşılaştırsın seni.

0|0
    0|0
  • Kızlarin geneli bir birlerini kıskanırlar
    Niye benden güzel başarılı diye
    Çekememezlik var bayanlar da

0|0
    0|0
  • Nazar var nazar. Bide bol bol şükür et

0|0
    0|0
  • sözde güzellik standartları işte sende demişsin.

0|0
    0|0
  • canımsın

0|0
    0|0
  • İnsanları çok takmamalısın.

0|0
    0|0
  • tanisalm

0|0
    0|0
  • yaşın kaç?

0|0
    0|0
  • Kıskanılcak çok özelliğin var güzelsin düzgünsün normak düşman olmaları çoğu kızda olmayan şeyler

0|0
    0|0
    • Olduğum gibi sevmiyorlar üstünlükte taslamıyorum kimseye. Olmadığım kişi gibi davranmak çok yorucu. Ben de sevgi istiyorum ben de güzel şüphe duyulmayan dostlar istiyorum.

• Kıskançlık böyle bir şey iştw kıskanıyorlar seni

Kızlar Ne Diyor 3

• Biz kiz bizden ustununu cekemeyiz saygi duymayiz bu boyledir kiskanclik dogamizda war. Erkeklerde elde edemedigi her kizi ne gozle gordugu ortada bosver sen takilma

0|0
    0|0
    • Gerçekten haklısın, herkes içemediği suyu bulandırıyor

• Allah rahatlık versin, iyi geceler bu arada.

• Iyi geceler sanada tatli uykular:)

• biri sana gıcık oluyor seni sevmiyor nefret ediyorsa sevinmelisin illa ki bir şeyi başarmışsındır. ^^

0|0
    0|0
  • Kibrinden olmasın sakın?

0|0
    0|1
    • Bak sen de onlardansın işte. Ne kibri arkadaşım ne kibri? Satırları okumuşsun lakin mana yükleyememişsin. Çölde deniz bende kibir. Allah korusun zaten, kibir şeytana mahsustur.

• Devrik cümleler ve yazım hataları için kusura bakma hızlı yazdım da

• Yav bir git. Lan burada kendini melek gibi gösterip, bir tane bile kötü özelliğinden bahsetmeyip çevresindekileri kıskanç ilan eden sensin. Kokuşmuş bir kalbin var. Ben mi fesat oldum gerçekleri söyleyince?

Yükleniyor...