Evlenmeden önce kadının makyajını yıkamak istiyorum?

Evet bakalım yorumları görelim :)

• 1- Aynı fikirdeyim
    70% (16)79% (15)74% (31)Oy Ver
  • 2- Benim için önemi yok çirkin olsun.
    30% (7)21% (4)26% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Erkeklerin sakalalri kesmesi ve saclarni asker tirasi yapmasindaki hayal kirikligini yasamazsnz bence makyaj guzel olani dahada guzellestrr malzeme yoksa vasattr zaten

3|1
    0|0
    • Öyle bir makyaj yapıyolar ki kat kat o cilt nasıl nefes alsın.

Erkekler doğal seviyor. Ve cilt o ürünlere alıştığında bağımlılık başlıyor.

• Sakallı mı sakalsız mı? Sakal bazen dinlendirmek için uzatıyorum. Sakalsız da babyface :D

• Sakal tabikide

• Ben de sakalini kesmek

0|1
    0|0
  • Normal makyaj malzemelerini kullanan bir kadın, olan güzelliğini ortaya çıkarabilir. O yuzden maktajin altinda ya sivilce vb. Vardir tipki sizin sakallarinizin altindaki gibi☺ ya da göz altı şiş/mor olabilir bu da gayet normal bir durum. Heee yok sen şu profesyonel makyaj yapan kadınları kast ediyorsan, eminim çevrende yoktur ve varsa da sen onun makyaj malzemesinin parasini karsilayamayacağin için sana bakmaz. O yüzden sen yıkama fikrini bir daha düşün derim. 😎 Not: Niyetim senin maddi durumunu azimsamak değil, onların doyurulamayacağını ifade etmeye çalışmaktı.

0|0
    0|0
    • Normal ya da anormal makyaj malzemesi.

Bir kadının makyaj malzemelerinin senelik giderini karşılayacak kadar gücüm var. Sırf yüzüne sürecek sonra yıkayacak diye ödemem bu eşimde olsa geçerlidir. Çalışıp kazanacak ;)

Çevremde bir sürü kadın var ama hepsi süslü kukla gibi. Ne kullandıkları umrumda olmaz. Ama doğal olanı daha çok severim. Umarım anlatabilmişimdir.

Bir kadına ne kadar satın alırsan al gözü doymaz buna elbise de dahil, makyaj malzemesi de dahil, parfüm de dahil :)

• Bencede bazılarınkini yıkamak lazım

0|1
    0|0
  • :D abartıyosunuz :D

0|1
    0|0
  • ilk buluşma da daha mantıklı

0|1
    0|0
  • en iyisini yaparsın

0|1
    0|0