Boks bilen bir kiz erkeyi dovebilirmi?

Kizlarin ikiside kiz kardesimin uni den arkadasi
Kizlarin ikiside milli boksor muai tai ve tekvandocu fazla kavga tecrubem yok boyum 1.75cm onlar benden 10 cm uzun onlari yenebilirmiyim

0|0
15|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 17

• Dövebilir.. Çünkü boks güçten kadar teknik ve bilgi içerir. Vuracağı yeri bildiği için tek bir hamlede seni sersemletir sonra neye uğradığını şaşarsın zaten..

0|2
    0|0
  • kontrolsüz güç güç değildir. onlarda hem kontrol var hem güç :) kaç yani diyecektim, muhtemelen onlar senden daha hızlıdır. arayı iyi tut

0|1
    0|0
  • kaybedersin neden dersen muay thai arada izleyen birisi olarak söylüyorum tekme çok sıkıntılı ya ellerine eldiven takıyolar yumrukların işlevi kalmıyo tekmeyide sağlam yerden yiyince kız erkek farketmiyo ha aynı teknikleri sen bilsen ağzına ağzına vurursun fakat sen düşünüceksin yumrukları kullanıyım kız tekmeleri suratına suratına vurucak :D

1|1
    0|0
    • ha normal bir maç değilse sokak dövüşü tarzı bişeyse suratına gelen ilk tekmeyi engellersen engellediğin anda yumrukla suratına vrursan ve devam edersen fight senindir

• Hangi erkeyi? Yok yav o kadar da değil
    Erke=bilimsel düşüncenin gücü

0|1
    0|0
  • Kesin dayak yersin

0|1
    0|0
  • genelde yenemezler ama boyda var isin icinde bide senden pek birsey beklemiyorum

0|1
    0|0
  • Erkeği dövebilir, erkeyi bilmem.

0|1
    0|0
  • Saçına sakız yapıştırıp çekmiceğine göre döver :D

0|1
    0|0
  • yasalar gereği boksör olan kişi kavgadan önce bunu belirtmesi şart gerisini sen düşün

0|1
    0|0
  • hehe birde 2 vs 1 sin :D komaya sokmasalar gene iyisin

0|1
    0|0
  • Yenersın tabıkı

0|1
    0|0
  • ağzını burnunu dağıtılar kardeş denemeye bile kalkışma bırak içinde merak olarak kalsın :)

0|1
    0|0
  • İyi bir profesyonel ise işin zor.

0|1
    0|0
  • Hay Allahım derde bak 😂

0|1
    0|0
  • Biraz zor tecrübesine göre değişir

Sen mideye ve daşlara darbe yeme birde belin sağlam olsun gözün açık olsun dikkatin yerinde birde sağlam durdun mu kola kolay yıkamaz

ama sen ona vurmaya kalkarsan keko gibi al aşağı etmesi mümkün olabilir

0|0
    0|0
  • Ortalarına alırlar bir sağa vurur bir sola :)

0|1
    0|0
  • Komalik ederler

1|1
    0|0
Yükleniyor...