Ben napıcam ya napıcam?

Nişanlım beni babasından kıskanıyor uzak olmama rağmen babasının beni iyi gelin akıllı gelin demesi kıskanıyo ve bu yüzünden bana patlıyo öyle yapmıycaksın böyle yapmıycaksın diye babası bugün beni aradı kendi anneside vardı onlardaydım bize de kendilerinede tatlı almış haber veriyo bende sağolsun eksik olmayın baba vardı evde ne zahmet ettiniz yeriz hep beraber tatlınızı dedim kapattım sonra nişanlım canıma okudu vay Nasıl öyle gevşek konuşurmuşum vay efendim Nasıl kardeşim konuşurmuşum halbuki gülmedim bile bundan ne var ya

0|0
7|1

En İyi Erkek Görüşü

• nisanlinin psikolojik sorunlari var.. dikkatli ol.. ileride bir kadin cinayetine kurban gitme..

0|0
    0|0
    • Ya çok şaşırdım ben onun ne bok olduğunu biliyorum kardeşim kardeşim konuşma Dedi halbuki üslubum düzgündü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 6

• Sıkıntılı durum da pek nadir bir durum. Sevgili ya da baba problemli karşı tarafı bilmiyoruz sevgiline açıkça sor mantıklı bir açıklaması yok ise ilişkini gözden geçir bence bir ömür babası ve oğlu arasında mı kalacaksın?

0|0
    0|0
    • Haklısın sordum işte bende suç buldu sen ağız sarkıtarak konuşuyosun Dedi gayet ciddi konuştum gevşek konuşmadım sorduğum Zaman ben onun ne halt olduğunu biliyorum Dedi E bunda benim ne suçum var şimdi

• Allah kolaylık versin hakkında hayırlısı olsun

• Sağol Allah razı olsun

• Ardina bakmadan kaç bence, adam psikopat olabilir

0|0
    0|0
  • Oha yani o cocuk katil bile olur senin icin :/

0|0
    0|0
    • O zaman bende annemden mi kıskanıyım yanı babasını en fazla kendi varken görüyorum onun dışında ayda yılda bir görüyorum

• Ya bana yazık asıl Ada'mla birebir sohbetim yok kı benim kendisi varken hep yanında oluyoruz onun dışında hiç babasını görmem etmem

• Hmm bilemedim

• Adam seni neden arıyor ki ne alaka?

0|0
    0|0
    • Kendi evlerinede bizim evede tatlı almış onu söylemek için aradı kayınpedrirm

• Ya yapmayın allah aşkına bunda kötü bir niyet yok elini bile öptürmez babası tokalaşırız veya uzaktan merhaba derim onun dışında yok başka bir şey

• Sormuşsun bende düsüncemi söyledim bu soruyu sorduysan her yanıta da hazır olmalıydın.

• ayy sen bundan çok çekersin haberin olsun. insan hiç babasından kıskanır mı ya. dışarda sana nasıl davranır bilemiyorum yani

0|0
    0|0
    • Of ne biliyim çok şaşırdım ya

• Üstteki yoruma baksana bir kişide babasında var öyle bir şey ki kıl kapmış nişanlın diyor ay aklım durucak baba diyorum ya

• eğer öyleyse sana söyleyemez tabiki... ama umarım öyle değildir. bence açık açık sebebini sormalısın.

• direk ayrıl

0|0
    0|0
Yükleniyor...