Yalanından emin olduğunuz en yakın arkadaşınız var. Ama kendini çok iyi savunuyor. Ne yapardınız?

5 yıldır arkadaşsınız. Birlikte diğerlerine her türlü yalanı söylediniz. Sonra başka yerlere okumaya gittiniz. Size yalan söylediğini hissettiniz. Sonra o yalanı örtmek için iyice battığını gözlerinizle gördünüz. En sonunda açıldınız ona. O ise sanki kesinlikle öyle bişey olamazmış gibi konuştu ve kabul ettiniz. Onun yalancılık huyu var. Ama size karşı olmasına imkan vermiyorsunuz.
Zamana bırakıp mutlaka bir yalan varsa çıkar diye arkadaşlığı devam mı ettirirdiniz?

Ona seni pis yalancı deyip 5 yıllık arkadaşlığı bozup yolunuza mı bakardınız?

• Bitiririm, hiç uzatmaya gerek yok.
    57% (12)38% (3)52% (15)Oy Ver
  • Önümde rezil olmasını bekleyip kesin yalancı olduğundan emin olurdum sonra bitirirdim
    43% (9)62% (5)48% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Beğenin laaan sorumuu :D

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• yavaş yavaş soğuturum öyle haşırt diye bitmez 5 yıllık arkadaşlık. gerçi yalanına da bağlı :/

1|0
    0|0
    • Aynı şekilde 😞 ama soğuk da davranamıyorum bişey olmamış gibi davranıyorum. Veya yanyana gelelim de öyle çünkü ayrı yerlerdeyiz şunan

• size biraz yardımcı olabildiysem ne mutlu. umarım her şey gönlünüzce olur

• Çok çok teşekkürler :) hayırlı ramazanlar :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Uzatmaya gerek yok

1|0
    0|0
    • Bilemedim aslında 5yılın hatrı diyorum

• Yalan kadar kötü birşey yoktur. Bu saatten sonra devam etsende sen ona güvenemeyeceksin, güvenmediğin birine dostum demek vicdana sığarmı

• Sığmıyor işte :( Sadece kendimi iyi hissetmek için kendimi inandırmaya çalıştım

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Bana kesmez kendini çok iyi savunması, yine alt ederim yani rezil olur sonrada güle güle

1|0
    0|0
    • Çok paylaşımımız var ama, gün gece birlikteydik ve 5 yıl dile kolay

• Uzatmaya gerek yok

1|0
    0|0
  • Hikaye okuyorum sandım bir an..-.-

1|0
    0|0
  • Bitirdim bitiririm

1|0
    0|0