Böyle oruc tutmanın anlamı ne?

Açların halinden anlamak için oruç tutanlar iftar açıyor.
Açlar da onları izliyor.
Öyle bir ülke.
Böyle oruc tutmanın anlamı ne ?

2|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle. Serefsizler birde güya hayir cadiri. Çok gördüm örneklerini. Çocukları kovuyirlar falan. Bunlar hep gösteriş a q evlatlari

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• üzücü :(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Neden tuttuğunu bilmeden, herkes tutuyor, banada tut dediler diye tutan çok...

1|1
    0|0
  • O iftarını açanların çoğundan fazlası da aç falan değil. Hepsinin durumu iyi. Hava değişikliği falan olsun muhabbet olsun diye geliyorlar oraya. Yazık günah. Geçenlerde bir video vardı. Suriye ve ya değil ama üstlerinden başlarından çok zor durumda olduğu belli olan iki çocuk yemek sırasına giriyor. İte kaka sıradan çıkarıyorlar çocukları.

1|0
    0|0
    • İzlemiştim sırf ibadet mecburuz dıye yaparlarsa böyle olur. Amacını bılerek bı ıbadetı yapıcaksın.

• Öyle bir insanlık de ülkeye hemen laf atma! Sokakta millet bira içiyor, zinaya ramak kala..
    Bunlara ses çıkartmıyoruz neden saygı duyuyoruz kendi tercihi? Bu resimde ki durum da oruç tutanlardan hangisi görmüş ki def etmiş çocukları resmi çeken elinden tutup "gel sende karnını doyur." Deseydi daha doğru olmaz mıydı?

0|0
    0|0
    • Demedıgını nerden bılıyorsun. İsteyen istediğini içer bundan kımene? Eğer içkinden zina oluyorsa ensar vakfında ufacık cocuklara nıye tacız edılıyor. Özgur bı ulkedeysek her kesıme saygı göstermelıyız. Benım burda bahsettıgım bır iş yapıyorsak bılınclı yapmalıyız. Bunu dinimiz emredıyorsa bır sebebi var. O sebebi görmuyor. Bu ibadetin amacı için değil yapması gerektıgı için yapıyorlar.

• Daha çok öğreneceksin evlat tartışmaya girmeyeceğim zamanı boşa harcamak haram (!)
      Rica ediyorum cevap verme ortamı germe.

• 21 yasındakı cocuk bana evlat demez mı ona ayar oluyorum.2002 den sonra Musluman takılanların bu gönderıye ıcerlemesıne sasırmamak lazım. Neyse hadı bakıyım abisi sen istediğin gibi düşün.

• Yeminle saçmalık ya bu nedir

0|1
    0|0
Yükleniyor...