Özellikle beyler lütfen yardım edin?

Ilk defa bir erkekle konuşucam ve nasıl konuşmam gerektiğini bilmiyorum lütfen yardım edin nasıl konuşmaliyim genel olarak bir erkek neyden hoşlanmaz ya da hoşlanır? Özellikle hoşlanmadigi seyleri soyleyin lütfen

Güncellemeler:
arkadaşım bir çocuk ile konuşuyordu konuşmaları ss atiyodu cok komik olmasina rağmen çocuk 2 gunde onu sıkıcı buldu bana da böyle bisey olur diye korkuyorum

0|1
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş rahat ol heyecan yapma seni seven olduğu gibi sevsin seni değiştirmeden erkeklere de fazla güvenme tamamiyle teslim olma en çokta ortak kararlar alan birini bul bir şey yapacağı zaman senin fikirlerini önemseyen birini bulmaya özen göster ve kendin ol

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim gerçekten 👋👋👋💕

• güncellemeye de bir el atsan?

• İşte dediğim gibi tanışma faslı önemli analiz et zaten siz kadınlar detayları gözlersiniz hemen birden teslim olma ipleri onun eline verme ağırlığını koy sana saygısı olan ortak karar alan birini tercih et kalbinin değil aklının sesini dinle yani mantıklı ol Akıl düşünmek için var doğruyu yanlışı Allah bile hiç düşünmez misiniz diyor onun için her zaman mantıklı ol ki mantıklı salıklı bir birlikteliğin olsun

En İyi Kız Görüşü

• Fazla popişini kaldırma sık boğaz etme ve akışına bırak herşeyi 😒

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Ne demek ilk defa la, ormanda mı yaşıyordun? Dişi maymundan yeni mi evrimleştin nasıl ilk defa erkekle konuşuyorsun

0|1
    0|0
    • ya sevgili anlamında işte erkeklerle normal kanka olarak yuz yuze konuştum bu farklı durum cocuga kanka olarak mi yaklascam

• 😅😅😅😅

• Kadinci olmadigim icin brsey diyemiyorum bayan ayni taraftayiz
    :D

0|0
    0|0
  • Kendin ol sadece

1|0
    0|0
  • takma kafana daha çooook erkek çıkar karşına seninle konuşabilmek için :) rahat ol sanki bir daha hiç konuşmıcakmış gibi. o zaman sana kesin aşık olur :)

0|0
    0|0
  • Kasma. Doğal ol bence bu kadarı yeterli.

0|0
    0|0
  • hayddaaaa :D kendin ol aplacım ya

0|0
    0|0
  • Kendin ol. sıkılırsa sittirsin gitsin

0|0
    0|0
  • yapmacık olma

0|0
    0|0
  • Yapay davranılmasından hoşlanmaz kendin ol evde nasılsan yanında da öyle ol

0|0
    0|0
  • Kendini kasma rahat ol. Önemli olan doğallık gerisi gelir.

0|0
    0|0
  • Hangi dil konuşacaksın

0|0
    0|0
  • Kendin ol sohbeti güzel ve eğlenceli geçirmeye çalışın :)

0|0
    0|0
  • bu soru beni asıyor..

0|0
    0|0
  • Bende ilk defa bir kızla konuşacağım yardım edin

0|0
    0|0
  • Iyide her erkek aynımı bunun adamı var madami var var da var

0|0
    0|0
  • Ne hakkında konuşacaksın yani neyin oluyor falan