Basima hic iyi seyler gelmiyor, bu yasta ne gunah isledim ki ben?

6 yil once babam vefat etti, abim annem anneannem ben kaldik, sonra annemde babamin olumunden kaynakli uzuntuye bagli 40 yasinda beyin kuculmesi oldugunu ogrendik, abim bana harclik vermesine karisan, eve yemek almasina karisan bir kadinla nisanlandi cogu aksam evde yemek yok tencere kaynamiyor, universite sinavina deli gibi calistim 50K oldum ama istedigim bolume giremedim, sevdigim adam baskasiyla beraber.. Daha 18 yasinda cok zor seyler yasiyorum, ne gunah isledim ben? Baska insanlar goruyorum, herkes mutlu istedikleri bolumde, aileleriyle beraber geziyorlar, ben neden sanssizim ki bu kadar? 2 gun sonra matematik sinavim var dua edin lutfen bana😞

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatta her işi denk giden insanlar görünce üzülme kardeşim. Allah yardımcın olsun. Küçük yaşta büyük dertler yaşamışsın. İnşallah bundan sonra her şey daha güzel olur. Başarılar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Günah ile alakası yok bunun kardeşim. Sen büyük bir imtihanın içindesin. Sabret , Sabret , Sabret... Belki matematik sınavını kazanacaksın ama bu imtihanın daha önemli. Eğer sabreder de isyan etmezsen rahmet ile mujdelenirsin

0|0
    0|0
    • Insallah abicim insallah dedigin gibi olur.. 🙏🏻 Sagolun

• Bugün cumaya gidicem ederim..

0|0
    0|0
  • Herkesin sınavı başkadır nede olsa

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun inancını kaybetme

0|0
    0|0
  • üzülme kardeş vardır bir nedeni

0|0
    0|0
  • Allah sevdiği kuluna daha çok sıkıntı verirmiş sadece bir yolu açık bırakırmış kendisine giden yol ki sıkıntıdan kurtulsun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• öncelikle başın sağolsun kardeşim.. gerçekten çok kotü zamanlar geçirmişsin ve halada geçiriyosun ama kader işte. üzülme

0|0
    0|0
Yükleniyor...