İstanbul'da var mı?

Böyle mafya tarzı yeralti seyleri gerçektede var mı mesela polislerin giremediği bir sokak falan var mi?

0|1
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim site komple mafya Beyoğlu
    Gerçekten çok korkunç geceleri

1|0
    0|0
    • Ciddenmi

• Ettim 😊ama ks çok değişmiş anlayamadim ben girmeyeli baya olmuş

En İyi Kız Görüşü

• Varda bukadar gerçekdışı değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Hayır, Jamaika değil burası. Böyle bir merağın varsa tam senlik bir film var Türkçe dublaj olarak izlemen gereken: City of God

İsmi ile konu alakasız...

1|2
    0|0
  • Polis istesin yeter ki turkiyede giremeyeceği tek bahce bile yok ama bazi topraklar var girmez cunku devlet icin calisan hayatini buna adamis insanlari devlet tolere eder mesela siverek de bucak var sedat bucak babasi yillarca vatana hizmet edip pkk ile savasip kac koruyucu vermis vatana haliyle devlet tolere ediyo bunun gibi yerler haliyle var

0|0
    0|0
  • Geçen konuşuyolardı aynasızlar geliyor dostum dedi gelsin şerif Maykıl bizden adamım falan diyolardı

0|1
    0|0
  • Burası bağcılar velkamtu cehennem, ta ta ta

0|0
    0|0
  • Var, bana hayat bir kaç göstermeye nasip etti.

0|0
    0|0
    • Meselaa

• Zürafa sokağı var, organisazyon bünyesinde oraya girip, vergi kaçakcılığına sebebiyet veren sorunu çözmek için incelemeye gitmiştik. Bayaa; bi' aksiyonluydu ama tehlikeli.

• Anladimm

• Polisin haberi olursa girer. Eşkıyaya bu devlet pabuç bırakmaz varsa bildiğin polise bildir.

0|0
    0|0
  • Tabikide var hele İstanbul suç şehri. .

0|0
    0|0
  • üff gün geçmiyorki bir ergen sorusu dha karsıma çıkmasın..:S

0|0
    0|0
  • Sozde gazi mahallesi var

0|0
    0|0
  • ermeni bölgesi var

0|0
    0|0
  • Var, Anadolu yakasında gülsuyu, Avrupa yakasında okmeydanı, gazi mahallesi. tek başına devriye yok. hep zırhlı araçlarla tomalarla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Polisimiz askerimiz aylardır bombanın içine girmiş güneydoğuda iki tane kıytırıktan çetemi korkutacakmış gvenlikçilerimizi :D
    Yok öyle bir yer gerçekte filmlerin etkisinde kalmayın ya bu kadar.

0|0
    0|0
  • bağcılar :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...