Neden erkekler benimle pek ilgilenmiyor? Neredeyse arkadas olarak bile cok az erkek arkadasim var?

Cirkin bir kiz degilim normalim. Belki esmerlikten kaybediyorumdur. Mesela konu acamiyorum genelde. Zaten pek umursamiyolar. iyiyimdir gercekten herkesle iyi gecinmeye calisirim ama neden boyle oluyo bilmiyorun bakiyorum da kendime artik?

0|1
7|28

En İyi Erkek Görüşü

• Kac yasindasin ki

0|0
    0|0
    • 18 yasindayim

• kapalisin

• Yaz simdi

En İyi Kız Görüşü

• Cekingensindir etrafindaki insanlar belirlidir en guzeli o zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Güzel kardeşim çok takılma bunlara. İllaki zamanı geldiğinde yüreğine dokunacak insanlarla karşılaşırsın. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın.

0|0
    0|0
    • bazen ben de öyle düşünüyorum ama bu konuda hiçbir tecrübe yaşamazsam sanki hiç olmıycakmış gibime geliyor akışına bırakıyorum ben de

• iyi geldin, cok tesekkur ederim unutmiycam bunlari :)

• Hah şöyle gül işte, süper :)

• Esmerlik nalaka ya konu acamiyosun bak demissin belki de cekingensindir hani takmiyolar değil pek mubabbetin olmadiğindan oyle geliyodur sana biraz ozguvenli ol ve cekingen davranma grupca oturduklarinda eslik et konus zamanla hesaba alinirsin doğal olarak

0|0
    0|0
  • Anlaşılan sanal bir şeyler istemiyorsun böyle devam et mutlaka yaşarsın bir şeyler

0|0
    0|0
  • Benim de aynı hiç denecek kadar kız arkadaşım var, tabi ben de kız arkadaşım olursa hayatımda sadece sevgilim olsun istiyorum

0|0
    0|0
    • allah kalbine göre verir inşallah fazla takıyor da olabiliriz belki

• Çok sevdiğimden değil zor sevdiğimden :p amin sağolasın senin de inşallah

• Kezbanaınfır

0|0
    0|0
  • Yakın davranmıyorsun erkeklere o yüzden.

0|0
    0|0
  • güzel değilsindir.

0|0
    0|0
  • Esmersin ve ilgilenmiyorlar belki korkuyorlardır sevgilin vardır diye ben şahsen esmer hastasıyım esmer olsun benim olsun yani

0|0
    0|0
    • fazla esmerim yanik tenli yani itici degil mi

• Ne alaka yaaa fazla esmer az esmer haha sarısının nesi var esmerin tadı var istersen zenci ol kömür karası ol yani ben bayılırım

• Soğuk filansındır bilemicem ama esmerden kasıt ten rengiyse + bana göre

0|0
    0|0
  • Çevreden kaynaklı bir durum kanka. Takma kafana.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum

0|0
    0|0
  • beynıne sahıp çık

0|0
    0|0
  • gerçeğe dön ilgilenirler sanal boş iş :)

0|0
    0|0
  • İstedikleri konudan konusursan aşırı ilgiden bıkarsın :D
    Demek istediğimi anlamışsındır umarım

0|0
    0|0
  • esmerlıkte kaybetmek ne demek ya?

0|0
    0|0
  • ben canberk tanışalım

0|0
    0|0
  • bende de benzer durum var konu açarım ama ilerletemem kısaca :)

0|0
    0|0
  • Belki a sosyal olduğun için dır burda bilr gizli gizli takiliyon

0|0
    0|0
    • bas belasi asosyallik

• kurtulamiyorum ki hep takinti

• Iyide ben sana ne diyim ki dediğim Hala gizliden giriyorsun madem öyle insanları tanımak için adım at 😉

• Gizliden cik on tane erkek arkadasn rahat olur

0|0
    0|0
  • Pasif bir yapın varsa kimse seninle konuşmak istemez...

0|0
    0|0
    • o pasifligi nasil aticam iste ya gozlerinin icine bakamiyorum

• oha sen bunu ezberleyebildin mi? harfleri tane tane soyleyebiliyor musun peki ben k yi g diye soyluyorum ya... sinir bozucu :D eglenceliymis ama :D

• Normalde ezberlemem imkansız. Ama melodik olduğu için ezberlemek daha kolay şarkı ezberliyormuşun gibi düşün. Tamamen biliyorum full. Ben aslen kayserilyim bende K leri G olarak söylerim.. Ama doğal ol kendini düzeltme G oalarak söyle.. Şarkı söylerken zaten G ler K olur

• kaba konuşuyordursun

0|0
    0|0
    • biraz :/

• ondan oluyordur biraz daha sıcak olursan arkadasın cogalır bence kafana takma yani mesela ben olabilirim :D

• Ayne n esmer olamn başli basina bir hata beyz olsaydinnn fazlasi senin olurdu

0|0
    0|0
  • Esmer olman normalde artı aslında

0|0
    0|0
  • Gizli oldugin icindor😂

0|0
    0|0
  • Özele gel ve Barney ile tanis ;)

0|0
    0|0
    • O adam gerçekte Gay

• @verbisdiablo Barney ile tanis dedim zaten, neil patrick ile degil.
      Ayrica iliski anlaminda degil, normal arkadas muhabbeti anlaminda yazmistim.
      Evet onu ogrendigimde bir garip oldum etkisinden zor ciktim

• Belki uzak duruyosundur

0|0
    0|0
  • Mesaj at ilgilenrm sennle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Esmerliğinle alakalı asla olamaz yani böyle düşünmen yanlış bak erkekler genelde esmer severler bir beyaz tenli olarak söylüyorum bunu sana ayrıca onların sorunu bu tamamen senlik bir şey yok bana kalırsa

0|0
    0|0
    • valla sasirdim ya sarisin severler diye biliyodum. biraz cekingenim ya ben aslinda konu acamiyorum bir de herhalde ondan

• sarışın sevende var esmer sevende tabi ama ben daha çok esmer sevenleri gördüm yüzüme bunu söyleyen erkekler çok oldu yani her neyse o çekingenlik biraz bende de var bak hemen hemen aynı sayılırız benim de daha düne kadar anlattığın gibiydi şimdi çok farklı her şey illa ki arkadaş olarak sevgili olarak güzel insanlar çıkacak karşına pat diye olmuyo malesef sadece bekle takma bu kadar kafana ya

• belkı cekıcı davranmıyosundur bazen gulusten bıle etkılenıyolar sanırım yalnızca. erkeklerı anlamak zor tabi

0|0
    0|0
  • Yeterince çekici değilsindir

0|0
    0|0
  • İlgilenmesinler ölür müsün?

0|0
    0|0
    • olmem ama garip olan ne diye dusundum

• Çok uğraşma

0|0
    0|0
  • basitsin cunku.

0|0
    0|0
    • basitlikten kastin nedir?

• ben mesajimda iyi biri olmaya calistigimi belirttim birilerine zorla kendimi sevdirmeyi degil sen yanlis anlamissin.

• bu devirde iyilere boyle davraniyorlar iste bunu demeye calisiyoru.

Yükleniyor...