Sanaldan da olsa insanlara yalan söylemek karaktersizlik değil mi?

Burdan bir kız arkadaşı samimi bulup derdini dinledim. Onun adına ondan daha fazla üzüldüm, mutluluğuna da ondan daha fazla sevindim... Sonra bana anlattığı her şeyin yalan olduğunu öğrendim.

Bir insan neden yalan söyleme ihtiyacı hisseder ki tanımadığı kişiye? Resmen kendimi trollenmiş gibi hissettim. Engelledim ama asla affetmeyeceğim ve unutmayacağım bu yaptığını.

Sizce de karaktersizlik değil mi bu? Sanal da olsa insanların dürüst olması gerekmez mi birbirine karşı?

• Karaktersizlik tabii
    78%(38)77%(74)Oy Ver77%(36)
  • Karaktersizin önde gideni
    22%(11)23%(22)Oy Ver23%(11)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• O yüzden güveneceğin insanları iki kere seçmek zorunda kalıyorsun bazen ikide yetmiyor. :)

2|0
    0|0
  • Var öyle tipler olmayan şeyleri olmuş yaşamış gibi anlatır çift uçlu bilmem ne şeysi diyolar bunlara psikolojide

1|0
    0|0
  • Valla yalanın sanalı reeli olmaz. Kişi karaktersizse her platformda yalan söyler. Ben bu şekilde trollemeyide kabul etmiyorum. İnsani duygularımızı köreltiyorlar.

1|0
    0|0
  • Pembe rüya görüyorlar herhalde ruhsuzlar

1|0
    0|0
  • Bu sana ders olmustur kardesim asla kimseye guvenme..

1|0
    0|0
  • Kesinlikle.

1|0
    0|0
  • haklısın

1|0
    0|0
  • dagların yer degiştirecegine inan, insanların huy degiştirecegine inanma. insan oğlu bu. gercekte yalan söylüyorsa sanaldan neden söylemesin ki. karaktersizin önde gidenidir.

1|0
    0|0
  • Kartersizliğin real olmaz karakter sizlik karaktersizlikdir

1|0
    0|0
  • Éweet

1|0
    0|0
  • Yalandan ve yalancidan nefret ederim..
    Karaktersiz her yerde karaktersizdir..

1|0
    0|0
  • Yalanın her türlüsü karaktersizliktir. Sizin yaşadığınız durumu bende yaşadığım maalesef...

1|0
    0|0
  • trollenmiş gibi hissetmen gerek yok sen doğru olanı yaptın o ise şerefsizce davrandı

1|0
    0|0
  • Sanalda kimseye yalan söylemedim bunun zararını da çok gördüm. Fakat yine de söylememeye kararlıyım

1|0
    0|0
  • Karaktersizşiğin danişkası

1|0
    0|0
  • Anlattıklarını yapınca eline ne geçti acaba?

1|0
    0|0
    • Nasıl?

• O kişiden bahsediyorum ne kazandı sana yalan söyleyerek
      Her neyse

• Candan bir dost kaybetti. Ne kazandı bilemem. İki eğlnmiştir kendince trolledi iste :)

• ne gereği var böyle şeylere , neyse onu anlat ki sonra yuzun kızarmasın

1|0
    0|0
  • kesinlikle olamadıkları kişilik gibi görünmeye çalışan...

1|0
    0|0
  • bu tür işleri yapanlar işi gücü olmayan insanları kandırarak mutlu olan değersiz kişilerdir bence

1|0
    0|0
  • Duygu sömürüsü bunlar, insanların ne tepki vereceğini bekleyenler

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Kendini bilmeyenlerin işidir.

1|0
    0|0
  • Karaktersizlik

1|0
    0|0
  • Reel hayatta bile insanlar dürüst değil ki :) Büyük beklentilerin olmasın. Aksi halde daha çok üzülürsün.

1|0
    0|0
  • Amacı neydi acaba, bunu yapmakla eline ne geçti?

1|0
    0|0
  • Karaktersizlik

1|0
    0|0
  • Degil secenegi vermemis :)
    Soyledigin yalana gore degisir.

1|0
    0|0
  • bence çok gereksiz hem kendi zamanına hemde senin zamanına yazık olmuş

1|0
    0|0
  • karaktersizlik

1|0
    0|0
  • Yalanla kendimizi kandırırız sadece, karşımızda ki kimse bilmediği için inanır.

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...