Sevdiğiniz kız sigarayı bırak dese bırakırmısınız?

ya cidden sigaraya karşı hassasiyetim var önümde taa 3 metre ötemde yürüyen adamın dumanı beni rahatsız ediyor baş ağrısı mide bulantısı yapıyor her dakka yanında olduğum adam içse deli olurum heralde bide kötü kokuyor zaten buda var... bırak dese bırakırmısınız çünkü cinselliğede önemli etkisi var bunun

2|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• sevdigim kız üniye gidiyor ve yeni başladı açık açık konuştum dedimki bunu içmek için hiç bir bahanen sebebin yok kendi kendine yapıyorsun ve sen bu illeti bırakmadan ben seni almam açık ve net dedim. Oda bırakacagım dedi. Eminim biliyorum bırakacak ama neden başladıki allahtan yanımda içmedi ıyyy insanın eline nasl yakısıyor yahu.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Düşünürüm ve seviyosam gerçekten olabilir

1|0
    0|0
  • Valla sevgilim bırak dedi bıraktım 2 yıl oldu kokusu rahatsız ediyor beni sigarayı bıraktım 3 ay sonra da sevgilimden ayrıldım ama dua ediyorum ona çok :)))

1|0
    0|0
    • hah işte ne güzel ya :) tebrik ederim iyi yapmışsın :)

• Aynen hayatım değisti yüzüme renk geldi zaten askerde başlamıştım iki yıl içtim o laneti Allaha şükürler olsun kurtuldum

• eğer seninki kadarsa bırakırım

1|0
    0|0
  • bıraktım ayrıldıktan sonra yeniden başladım

1|0
    0|0
  • Sevdiğim hatun öyle bir şey demez zira derse sevmem.

0|0
    0|0
  • bırakırım

1|0
    0|0
  • sonradan karsindakini degistirmeye calismayacaksin.. en baştan ben sigara icen biriyle olamam diyorsan en bastan başlamayacaksin..

0|0
    0|0
    • bu kişilikle alakalı bişey değil alışkanlıklarla ilgili birşey ve sigara bırakmanın kötü bir yönü yok birini görüp sevdiğinde onu sırf sigara içiyor diye sevmemek olmaz e tabi siz erkeklere bakılırsa kız bunu derse siz sigarayı seçiyorsunuz o yüzden aşktan bahsedecek son kişilersiniz adamı seviyorum ama kokusu çok rahatsız ediyor napabilirim?

• e işte en başindan itibaren biz farkli dunyalarin insaniyiz deyip karakter olarak alişkanlik olarak kendine uygun birini bulacaksin..

• ben sigara kullanmayan biriyim.. boyle farkliliklar evlilik hayatinda sikinti cikarir.. o sikintilar icinde aşk sevgi yok olur gider.. ondan uygun olup olmadiginiza en basindan itibaren bakip ona gore karar vereceksin..

• Sigara icmiyorum zaten demesine gerek yok.

0|0
    0|0
  • Bırakmam.

0|0
    0|0
  • Seviyordam bırakırım 😎 Ama zaten içmiyordum 😅

0|0
    0|0
  • zamanında onun yüzünden başlamıştım zaten :D

0|0
    0|0
  • Kendi istediğim sürece sadece

0|0
    0|0
  • bırakmam bir gün o gider sigara kalır :)

0|0
    0|0
    • sonra neden ben yalnızaaam diye abaza abaza takılırsınız bir 31 çekersiniz bir sigara içersiniz :D

• yooo ne alakası var o şöyle olur yalınızım , mutluyum , kitap okurum çay pişirir sigara içerek kitap okurum olur :D

• valla sigara içen birini bulurdum :)

0|0
    0|0
  • hayırr

0|0
    0|0
  • Sevdigim kiz sigara icerse ben birak dersem birakir mi?

0|0
    0|0
  • Birakmamm

0|0
    0|0
  • İçmiyorum

0|0
    0|0
  • Sigara igrenc bisi icmeyin sunu size yazik

0|0
    0|0
  • bırakmam sen bırakıp gideceksin ama o yanımda olacak derim

0|0
    0|0
    • klasik arabeskçi zırvaları e sen kızın o isteğini bile yapamayacksan gider tabi ya iyi ozaman oda mini etekleri şortlaı çok seviyor değiştirmeye kalkma sende desem napıcan?

• yav he he git ötede oyna ne cavp yazıyon anlamadım

• yaşın küçük büyüyünce anlarsın :)

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...