Hiç bu kadar şanslı oldunuz mu :) ? sınıfı torpille ( kıyakla ) geçtiniz mi :D?

Arkadaşlar hiç bir hocayla yakınlık kurdunuz mu bu kişi müdür yard. olabilir , kızı / oğlu gibi olup size hiç torpil yaptı mı? zor anınızda yanınızda oldu mu? örneğin dersten kalacaktınız sizi kurtardı mı? her zaman iyi not verdimi :D? böyle bir hocaya rastladınız mı :D? nasıl samimilik kurdunuz? anılarınız var mı okulla ilgili? Hiç bu kadar şanslı oldunuz mu :)  ? sınıfı torpille ( kıyakla ) geçtiniz mi :D ?
#CrazyEsra

0|0
15|15

En İyi Erkek Görüşü

• 9. sınıfta 7 tane zayıfım vardı sınıfta kalıyordum fizik hocasına galiba 300 tl para verdik rüşvet geçtim kimya dan 35 puanlık soru yapmıstım o da hepsi doğru olsa bile 35 yani ama ne hikmetse 45 almışım geçmişim ayrıca fizik sorularını da vermişti. xD herkesin bir fiyatı vardır $$$

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her zaman için öğretmenlerimle arkadaş kadar yakın oldum ilk öğretimdeyken aşık olduğum kişiyi anlattığım benimle dertleşen hocalarım oldu 😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Sınıfta hep olay çıkarıp kaynatan kişiydim ama onun tersine hocalarım çok severdi beni, hatta gülmekten ağlattığım hocalarım bile olmuştu :D Bunun yaranını şöyle gördüm: İngilizce hocamla ders sonraları bilgisayar oyunu muhabbeti yapar birbirimize bilgisayar oyunları verirdik. Evine falan davet ederdi. Müdürümüz 50 günlük devamsızlığımı sınıra geri çekmişti kalmamam için. Sonra her satranç gününde okulda derecem olduğu için normalde 1-2 derslik izin vermelerine rağmen bana tüm gün izin verirlerdi. Aklıma gelenler bunlar :)

1|0
    0|0
  • Bütler sayılıyor mu? Kaja

1|0
    0|0
  • Yok. Hak ettiğim not ise onu aldım, geçtim veya kaldım.

1|0
    0|0
  • Eğitim kariyerimde ilk defa hocaların yardımına ihtiyacım oldu onda da etmediler kaldım

1|0
    0|0
  • Yok olmadi

1|0
    0|0
  • lise son sayılır mı

1|0
    0|0
  • okulda fetocu matemetik öğretemnim ayrıca sınıf öğretmnimdi lise son sınıftaydık bana ve ülkücülere bedua etmişti onu dövdüm ve matemetik sıfır düştü ama diğer derslerim hep yüksekti ortalama ile geçtim ve diplomamaı aldım çalışkan öğrencydimm

1|0
    0|0
  • Lisede akrabanın yapmayacağı iyiliği tüm öğrencilerine yapan müdür yardımcımız vardı devamsızlıktan kalmadan bitirdiysek liseyi onun sayesinde

1|0
    0|0
  • 9. sınıfta çiftdikisken fizikçi bna okulda bana asık olan sisman sarısın bir kız vardı bu kızla sadece bir hafta çıkarsam (arkadaslık yaparsam) dersten beni özel olarak geçireceğini sınıfta sesli bir sekilde söyledi.. ama yapmadım.. ve kaldım

1|0
    0|0
  • evet çok sorumsuzdum sorumluluğa gitmedim 54 dü diploma bir baktım geçirmiş tanıyodum adamı zaten

1|0
    0|0
  • hiçbir zaman şanslı olmamışımdır

1|0
    0|0
  • sanırım bır adım ondeydım

1|0
    0|0
  • Gecmedım. Hiç hep son anda gectım

1|0
    0|0
  • Torpil yapmadılar ama severlerdi beni

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Ortaokulda fizik ile el işleri yaptığımız bir ders vardı adını anımsayamadım işte o derslerin öğretmenleri aynıydı. Sınav kağıtlarını ben okuyordum, yine torpil geçmedim kendime😂. Lisede bölüm derslerimiz vardı, hocamız aynı zamanda sınıf öğretmenimizdi ve ben yine sınav kağıtlarını okuyordum. Cevap anahtarı da benim sınav kağıdım olurdu😂. Çok iyi bir öğrenciydim ama imkanlar el vermedi okuyamadım. Lise eğitim hayatım boyunca mezun olduğum okula geri dönmeyi ve bölümümün şefi olmayı istedim ama nasip olmadı şimdi bir mağazanın şefiyim.☺️

1|0
    0|0
  • Torpil olmadan da başarabileceğim bir hale getiren bir hocam oldu ve hala görüşürüz

1|1
    0|0
  • İlkokulda öğretmenimin kızıyla aynı sınıftaydım. Kadın kızına fazla not veriyormuş gibi gözükmemek için hepimizin notunu düşürürdü. Lisedeki hoca sevgilisi olanlara takıktı (evde kalmış) okul bahçesinde olsun dışarıda olsun bir kere seni karşı cinsten biriyle görsün ne yapar eder ya sınav kağıdından olmadık yere puan kırardı ya ani sözlüye kaldırır sıfır verirdi. Bildiğin sıfır. Aynı sınıfta olduğumuz en yakın arkadaşımla sırf bu yüzden baş başa büte girdik ya. Üniversite için konuşmuyorum zaten, sınıfta bırakalım da okul para kazansın diye yapmayacakları şey yok.

0|0
    0|0
  • Hayır hatta tam tersi oldu

1|0
    0|0
  • Dustum

1|0
    0|0
  • Çok disiplinden yirttim ama sınıf geçmek olmadı ya

1|0
    0|0
  • oldu :D

1|0
    0|0
  • olmadım

1|0
    0|0
  • olmadım

1|0
    0|0
  • Hep hakkımla geçtim. Kimsenin torpiline ihtiyacım olmadı. Üniversitede de hakkımla kalıyorum.😁

1|0
    0|0
  • Bizimkilerin hepsi vicdansız cimri cimri notlar veriyorlardı

1|0
    0|0
  • Lise ikideki matematikçimle knkaydık. Otuzluk kağıdıma 70 yazmışlığı var😄

1|0
    0|0
  • Caliskandim zaten torpile gerke duyulmadi

0|0
    0|0
  • Hayır olmadı