Hiç evlenmeden yaşanır mı?

hiç evlenmeden yalnız yaşanır mı sevgili falanda olmucak bende istiyorum evlenmek sevgili falan ama mümkün değil nedenini sormayın

Güncellemeler:
eşcinsel falan değilim çok istiyorum aile kurmayı ama imkansız sebebi çirkin olmam kızlara göre çok itici biriyim

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• Kardeş çirkin misin bilmem de çirkin güzel kriteri yok ki evlilikte bu hayat yolunda yürüyeceğin yol arkadaşını bulmak ve güvenmek meselesi hep bu halinle kalmayacaksın benim babam misal yaşlandıkça yakışıklı olmuş anne tam tersi.

Tipse tek engelin onu bir geç karamsarlığa falan düşme bak ben de bu yaşıma kadar evlilik karşıtıydım en basiti adam beni temsil edecek benim kadar düşünceli olacak mı diye düşünürdüm aştım korkularımı.

Yalnızlık da bir yere kadar her şeyin bir zamanı olduğuna inanıyorum ve bu yaşında böyle olumsuz düşünüp olumsuzlukları çekme kendi üstüne.

2|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çirkinsen bulamazsın hele kısaysan ömür boyu yalnız kalacaksın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• şimdi sen çirkinlikten dem vurmuşsun da, erkek kendine güvenen, bakımlı, ekmeğini taştan çıkaran bri olursa illa ki kadınların dikkatini çeker.

ama içe dönük, pısırık, güçsüz, kompleksli birini istemezler. benden söylemesi.

kendini geliştir. tipine güvenmiyorsan bilginle, görgünle, genel kültürünle, kadınlara yaklaşımınla, işin ve gücünle, hayata karşı duruşunla tavla kadınları. ;)

0|0
    0|0
    • Hah uzun boylu değilse napsın adam bn bile vu yaşıma kadar bulamadım sebebi kısa boylu olmamdı bilgi kültür başarı bunların hiçbiri dikkatlerini çekmedi

• yahu 1.50'lik kızlar var. ben anlamadım bu kızları...

• Allah ın hobbitleri işte ne kadar kısa olsak olalım uzun erkek hakkımız diyerek kısa erkekleri es geçiyolar itici diye istemiyolar ondan sonra kısa boyum yüzünden erkekler beğenmiyo oluyo

• Bence olur

0|0
    0|0
  • Evlenicem adam yok

1|0
    0|0
  • öyle bir hakları yok mu tiplemi evlilik oluyo karakterle iki kişinin anlaşmasıyla vs düşünceler yanlış

0|0
    0|0
  • yasayan yasiyo valla ama düzeninin olması için bağyan sart bence

0|0
    0|0
  • Evet yaşanır

0|0
    0|0
  • Yaşanır ve çirkinlik bir sebep değil

0|0
    0|0
  • yaşanır da yani sebebin çok çok etkileyici bir şey değilse o şekilde yaşama bence.

0|0
    0|0
  • Yaşanır.

0|0
    0|0
  • Yaşanır

0|0
    0|0
  • niye yaşanmasın başkasına mecbur değilsin ki

0|0
    0|0
  • Benimde sevgilim olmasına rağmen eşcinsel olduğumdan dolayı evlenmem imkansız bence sen yine evlenebilirsin illa ki seni her halinle sevebilecek biri çıkacaktır karşına bizim durum daha kötü hatta hiç bu kadar kötü olamazdı

0|0
    0|0
  • Tam aradigim dokunulmamis erkek daha once yaptin mi hiç

0|0
    0|0
  • Muhtemelen benimde sonum öyle olacak 🙄

0|0
    0|0
    • neden

• Çok aşığım alık olduğum adamla evlenmek istiyorum fakat biraz zor gibi o yüzden başkasını da istemiyorum en güzeli yalnız olmak kafa rahat

Erkekler Ne Diyor 4

• yaşanır ama zinaya girersin her türlü gey veya kısır değilssen eğer onun dışında bekar kalmak daha iyi çoluk çocuk derdin yok fatura ev geçindirme derdi yok paran sana kalıyor kiseye hesap vermiyosun bir sorumluluğun yok

0|0
    0|0
  • Yasanılır

0|0
    0|0
  • Yalnız yaşlanmak ne olursa olsun iyi değil.. Biri mutlaka çıkar karşına er ya da geç, istersin yani

0|0
    0|0
  • bir bardak süt için inek bakmaya gerek yok 😂😂😂 yaşanır..

0|0
    0|0
Yükleniyor...