Çirkinlerin anlamsız özgüveni?

Anlamıyorum hiç aynaya bakmıyorlar mi? Gelip benimle konuşmaya çalışıyolar kırmayın diyorum ama sıktı artık bu durum herkes dengine göre hareket etse keşke.

0|0
14|33

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten olmayan seylerle ego yaparlar boss veerr

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet aynen sana katılıyorum, bir de laf edince alınıyorlar bakmak zorunda mıyız mk?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Çirkinler demen yanlış, bazı insanlara görede ne kadar güzel olursan ol onlar içinde aynı derecede çirkinsin.

İçime sinmeyenler demen daha doğru olur,25 bayan benden hoşlandığını söyledi lakin içim ısınmadı, bende 2 bayandan hoşlandım onlarda bana ısınamadı vede 1 tanesinin eşini gördüm :

38'Lİ YAŞLARDA GÖSTERİYOR, YAKIŞIKLILIK ORANI %53 , BEN DENİZ İSE ONA KIYASLA %73 HUYLARIMIZ NEREDEYSE AYNI AMA ONU TERCİH ETTİ..!

Beden dilini doğru kullanmayı öğrenerek sana çıkma ve arkadaşlık teklifi etmelerini engelleyebilirsin istemediğin kişileri..!

Kimsenin yakışıklılığı ve çirkinliğini diline dolama, kimse siparişle veya hak ederek almadı şuanki simalarını Allah öyle taktir etti vede imtahan vesilesi yakışıklı olup olmayanlara..!

0|0
    0|0
  • Haklısın

1|0
    0|0
  • Evet bende olmayan özgüvene sahipler

Hani ne derler tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş

Ne alaka diye sorma bende bilmiyorum 😦

1|0
    0|0
  • onu bende merak ediyorum.😂

1|0
    0|0
  • davul bile dengine haklısın :) saygı duyuyorum :)

1|0
    0|0
  • Aynen reis

0|0
    0|0
  • Tamam bir dahakine sana bulaşmayız

0|0
    0|0
  • Çirkin olmak özgüvensiz olmaları için bir sebep mi? Ya sendeki bu özgüven ne? Kendini ne zannediyosun?

0|0
    0|0
  • Yorum yapmadan önce seni de bir görseydik..

0|0
    0|0
  • Bende kendimi iyi bulmuyorum ama özgüveni olmayan kaybeder bu hayatta hele bir de erkekse.

0|0
    0|0
  • Buradan senin aslında zannettiğin kadar güzel olmadığını ve bunun da farkında olduğunu anlıyoruz.

0|0
    0|0
  • işte bunlar hep kompleks.

gizlenmeden yap da bu paylaşımı görsün millet bu kibirin nedenini.

o güzelliği kaybettiğin gün (ki bu kibrin yüzünden çok uzun sürmeyecektir eminim ki) ne yapacaksın, neye tutunacaksın acaba

0|0
    0|0
  • Çirkin insan yoktur

0|0
    0|0
  • Güzellik bakan gözde

1|0
    0|0
  • Kime göre çirkin kime göre güzel?

0|0
    0|0
  • Belki sende cirkinsin burda çok mesaj geliyor diye egon tavan yapmıştır real ortamdaki dengin olanları kucumsuyosundur

0|0
    0|0
  • Allah birgün seni öyle bir hale koyar ki o zaman milletin halini anlarsın.

0|0
    0|0
  • bir litre kezzapa bakar... insanlara kibirle bakma... Belki tipine degil yuregine guveniyordur... tamam begenmeyebilirain ama kalp kirmadan incitmeden uzaklastir kendindwn

0|0
    0|0
  • Kime göre çirkin, kaldı ki hadi çirkin diyelim sevmeye ve bunu söylemeye hakkı yok mu, istemezsen kibarca reddedersin.
    Kezban seni.

0|0
    0|0
  • Napalım ulen köşeye çekilip ezilip büzülelim mi? Özgüven olacak tabi ayrıca abartılacak kadar güzel değilsin hayırdır bu özgüvdnin

0|0
    0|0
  • Gereksiz

0|0
    0|0
  • Havanı yesinler

0|0
    0|0
  • Sen kendini prenses falan zannediyorsun galiba

0|0
    0|0
  • Ozguven ıuıdır

0|0
    0|0
  • Hor görme kimin parası kimin güzelliği kiminin beyni ile işi bağlarlar :D

0|0
    0|0
  • Sen çokmu şeysin ki

0|0
    0|0
  • Aman görende Sanki kendisi Adriana ya da ne bilim inna falan da bred pıt arıyor der

0|0
    0|0
  • Özgüven güzellere ait olan bir şey mi

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • aynen

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 13

• Helal olsun ben de bunu anlatmaya calisiyorum. Yersiz özgüvenlerinin kaynagi ne ben de anlamadim.

1|0
    0|0
  • Xper için yaptığını düşünüyorum. Aksi halde gizliden sormazdın.

0|0
    0|0
  • Bu kadar ego yapmana gerek yok, herkes tipli olmak zorunda değil bunu yargılayamazsın, red edersin biter.

0|0
    0|0
  • Yürü be haklısın. :D

0|0
    0|0
  • Sen kimsin de konuşmak istiyolarsa sanki

1|0
    0|0
  • Onlar senin gözünde dıştan çirkin olabilirde. Ameliyat ile halledilir. Senin ruhun çirkin. Onu ne yapacaksın?

0|1
    0|0
  • Boşver sen yine de kırma.

0|0
    0|0
  • Bir insanin özgüveninin sebebi birtek dis görünüsü degildirki

0|0
    0|0
  • Tamam onlarda özgüven var da sende ise sadece ego var.

0|0
    0|0
  • kendini ne sanıyorsun? hiç sıkıntı etme en kısa zamanda layığını bulursun. bu kadar dar zihniyetli olmanın nedenini gerçekten merak ediyorum , senide aynı şekilde.

0|0
    0|0
  • Seni görebilseydik de hak verseydik sana keşke böyle birşey denmiyor

0|0
    0|0
  • Sende mükemmel değilsin unutma

0|0
    0|0
  • Sen bir beyin yapını güzelleştir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...