Kızınızı nasıl yetiştirmek istersiniz?

Kızınız büyüdüğünde kimseye ihtiyaç duymayan, kocasından son derece saygı gören güçlü bir kadın mı olmalı yoksa hayatını kocasına itaat ederek geçiren biri mi?

0|0
16|17

En İyi Erkek Görüşü

• ''ALINTI''
    Kendi kendilerine yetmeyi öğretin.
    Namuslu olmanın yürekten geçtiğini öğretin.
    Evden çıkar çıkmaz ilk köşede eteğinin boyunu kısaltmasına gerek olmadığını öğretin.
    İstediğini giymeyi öğretin.
    İnsanın ahlakının sadece kendi beyninde olduğunu öğretin.
    Kıskanılmanın sevilmeyle aynı olmadığını öğretin.
    Kıskanılmanın güzel, saygısızlığın kötü olduğunu öğretin.
    Beni çok kıskanır, dışarı çıkarmaz, şunu bunu giydirmez diyen adamla gurur duymamayı bunun aslında kendine hakaret olduğunu öğretin.
    Eşlerini aldatan erkeklerin yanındaki ikinci kadın olmamayı öğretin.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• kocasından son derece saygı gören güçlü bir kadın

1|0
    0|0
    • Peki kendi hayatına giren kadınların da böyle güçlü olmasını tercih ediyor musun? Erkeklerin çoğu güçlü kadınaları aşağılarken itaatkar olanı övüyor da...

• inş öyle bir kadın girer hayatıma kendini ezdirmesin bende dahil buna sonuçta banada köle olarak gelmiyor hayat arkadaşı olarak geliyor

• güçlü bir kadn gibi

1|1
    0|0
    • Peki kendi hayatına giren kadınların da böyle olmasını tercih ediyor musun?

• ben hyatıma giren kadınların yetiştirilmesine bakmam edebine bakarım sevgisine bakarım

• Anası gibi olsun, babası gibi de kodumu oturtsun.

1|0
    0|0
  • güçlü bir kadın olmalı

1|0
    0|0
  • güçlü bir kadın olmalı :)

1|0
    0|0
  • Ne istediğini bilen, hayır diyebilen. gerisi hikâye

1|0
    0|0
  • Kocasına saygı duyup onun dediklerinden çıkmayan.
    İtaat eden ne demek oluyor? Güçlü olmayınca köleleşmez insan cins cins cahilce konuşmayın.

0|0
    0|0
    • Kocası dediklerinden çıkılması gereken bir şey derse? Neden istemediği şeyleri kocası diyor diye yapsın?

• kem küm kem küm.

• @soran sen olayı çok yanlış anlamışsın

• Ikiside hem kimseye ihtiyaç duymayacak donanımlı guclu iradeye sahip olmalı hemde eşine itatkar demeyelimde sadakati olmali

0|0
    0|0
    • İtaatkarlık ve sadakat farklı şeyler. Kocası kendisine kaba davransa bile köpek gibi itaat eden, bir dediğini iki etmeyenler itaatkardır.

• Yakın anlamlarmış gibi ikisi de diyerek girdin cümleye

• İtaat kelimesi bakis açısına gore degisir sen annen ve babana sadakatinden dolayi itaat edersin

• Şöyle bir 43 yaşına kadar evlenmeyi düşünmüyorum zengin yakışıklı kaslı ve audili bir erkek öyle hemen evlenmez
    😜😜😜😜

.

😳

0|0
    0|0
    • Sorumun cevabı bu değil.

• Kız bulduk evlendik kızım oldu büyüğü ve sıra onun karakterine kaldı öyle mi

Oh my god 😟

• işi gücü olsun

0|0
    0|0
  • Feminist yaklaşım her kızı bozar.. ama güçlü bir kişiliğinin olmasını isterim. ve bunun için onun donanımlı olmasi için elimden geleni yaparım

0|0
    0|0
    • Sosyal hayatta kendini erkeklerden alçak gören kadın güçlü olamaz.

• ülkenin cogu bunlardan oluşmuyor kardeşim.. haber programlarinin bu kadar internet facebook whatsap var iken insanlari tv de haber satabilmeleri için bu denli şiddetli haberlere ihtiyacı var çünkü başka şeyler o kadar ilgi uyandirmaz ve uyandirmiyor.. sende sabah akşam bunları izleyip sadece bunların var olduğuna inanman büyük bir hezeyan içinde olduğumuzu gösteriyor.. bu topraklar ne analar ne insanlar yetiştirdi.. bunca bozulmuşluga organik yaşamdan uzaklığa ragmen hala guzide insanlarımız var.. ablalarimiz annelerimiz var.. umitvar ol bence

• Binlerce kadın öldü Kadınlara neler yapıldı Hala sadece bunlar yok diyorsun Evet sadece bunlar yok ama türkiyede neler olduğu ortada Oranlar ortada Erkeklerin çoğunun ne pezeveenk olduğu ortada yani... Boş boş konuşma

• kara kara dusundum ama bisey bulamadim saldim cayira mevlam kayira :D

0|0
    0|0
  • Yalan söylemesin kimsenin duygularıyla oynamasın dürüst güvenilir olsun

0|0
    0|0
  • Güçlü bir kadın diye birşey yok.

0|0
    0|0
    • Ailendekiler güçsüz diye öyle sanıyorsun muhtelemelen, tipik ortadoğu erkeği.

• Sizin ailenizdeki kadınlar herhalde 145 KG ile benchpress ağırlık çalışıyorlar.

• Güçlü düzgün ahlaklı olsun olursa

0|0
    0|0
  • Kızımı saliha biri olarak yetiştirmeyi ve salih birisiyle evlenmesini isterim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Dimdik güçlü kendini saygı duyurtan eşine ya da hayatına her giren insana karşı sevgi dolu ama önce kendini düşünen biri olmasını istiyorum

1|0
    0|0
  • Özgür

1|0
    0|0
  • itaat kelimesinden nefret ederim her zaman güçlü ve başı dik bir kız olmalı cebinde kredi maaş ve hesap kartları olmalı arabası altındasaygı duyulur biri olmalı

1|0
    0|0
  • Kendine bakabilsin mutlaka

0|0
    0|0
  • Şeriat ile

0|0
    0|0
    • İtaatkar köle yani

• @soran Sana katılıyorum sonuna kadar

• @Sevgi_Dolu Ne boş boş konuşuyorsun ya Bir bayan bunları söylüyorsa Erkeklerin öyle davranması gayet doğal Kadınları küçültüp küçültüp durmayın Şeriatla kuranla bir bok olacağı yok

• benim gibi güçlü bir karakter olsun gerisi gelir.

1|0
    0|0
  • Çocuklarımı cok iyi yetiştirecegime inaniyorum. Sonucta eğitimini alıyorum ve bilinçli bir anne olacağım

0|0
    0|0
  • Özgür ruhlu olcak

1|0
    0|0
  • Önce kuran kursuna gönderirdim. Sonra doğru medreseye ahir zamanda çocuk yetiştirecek bireyler değiliz. Şahsen ben bir bayan olarak gücüm yetmez...

0|0
    0|0
  • Bu ne şimdi soru mu?

0|0
    0|0
  • 1. Seçenek

0|0
    0|0
  • İlk dedigin

0|0
    0|0
  • Kendine güvenen birisi olarak