Bi' sigara alır mısınız?

Neden böyle bilmiyorum ama her şey anlamını yitirmiş baksanıza. Aşk yok sevgi yok dostluk çok az. Ve ölümlü dünyada kibirden , gururdan çok ne var? Yüzümün güzelliği söylenmiştir ama en çok kalbimin güzelliğini seviyorum. Bana kalbi güzel insan denk gelmedi. Ama umarım size gelir. İyi akşamlar değil iyi insanlar dilerim. Sıradaki sigaram iyi insanlar için..

1|2
14|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sigara kullanmıyorum ama senin depresif bir ruh halin var ve bu yüzden birilerinden yardım almalısın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Kullanmıorum saol kanks

0|0
    0|0
  • Bugün bir yakınım sigaradan dolayı yoğun bakımda. Beynine ve kalbine giden damarlar tıkalı, böbrek yetmezliği yaşıyor ve ciğerleri de deformasyona uğramış.

Kısacası ciğerine ciğerine çek. Hatta biraz içinde tut dumanı. :)

0|0
    0|0
  • Kaç sigarada daha yakarım bilmem ama her şey gibi bunlarda gelip geçici aksam aksam döktürdün yine benide de :D

0|0
    0|0
  • Sigaradan bişey olmaz da fazla karamsarlık sağlığa zaralı

0|0
    0|0
  • Ver bi' dal alayım, anlat kardeşim.

0|0
    0|0
  • kalbi güzel bir insan değilim ama sigaran varsa bunu okuduktan sonra alırım :

0|0
    0|0
  • Vallahi ben alirim sigara senden bir bardak cayda benden olsun icersin icmezsin gecen güzel olsun.

0|0
    0|0
  • sigara kullanmıorum ama gidişat iyi değil

0|0
    0|0
  • radyo sohbetleri gibi :D

0|0
    0|0
  • Aldım helal et :D

0|0
    0|0
  • Ohh başımda da döndü iftardan sonra ne güzel gidiyor ya :D

0|0
    0|0
  • Ben iyim desem öyle olsam beni sevicenmi sanki herkeste kibir var

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...