Bilseydin ne kadar acıyacağını yinede söyler miydin yalanını?

Soru basit bir buçuk senem yalanla geçmiş hepsini öğrendim ne durumdayım ; ayakta duruyor olsam sanırım burda olmazdım. Siz karşı tarafı ne duruma sokucağınızı bilsenizde yalan söylermisiniz? Hiç bir şey olmasa bile güveni kırılır yine de söylermisiniz?

Soru kalıbı için @GerminalC ye teşekkür ederim.

1|1
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl bir yalan olduğuna bağlı aldatmaktır bana göre yalan söylemek bir sevgili kişisinde ben de yaşamıştım basit bir yalandı ama hala midemi bulandırır aklıma geldikçe.
    Hepimiz aynı değiliz şükür bununla kurtuldum O kişiden evet acıyor iliklerine hücrelerine kadar aşk bu acıtacak ama inan ne kadar sevdiysen o kadar süre sonra geçiyor acın dönüyorsun hayata Allah beterinden korusun.

0|1
    0|0
    • Midesi bulanıyor işte insanın geçmelik bir şey yok nefret ediyorum ondan 😊

• Bu sefer affetmeyeceğim çok netim kendimi bir daha o aptal herif haline sokmam teşekkürler tavsiye için zaten bundan sonra kişinin tek yalanınına kapıyı kapatırım umrumda olmaz yalan yalanı dokuz doğuruyor. Öğrendim geç yaşta oldu ama öğrendim. Teşekkürler tavsiye için. 😊

• Allah beterinden korusun ve mutluluklar yarınlarına kardeş

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç yalan söylemediğim insana değer veriyorum demektir 😊

Yalan söylediklerik ise unrumda olmadıklarından. Acı ama gerçek.

Soruyu bir görüşüme ithafen sordun sanırım. Rica ederim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yalan eninde sonunda ortaya çıkar ve cidden yıkıcı olur. Ne kadar acı olursa olsun gerçeği bilmek her zaman daha iyidir.

0|1
    0|0
  • Böyle olacağını bilseydim ölümü tercih ederdim , lanet olsun ki çok pişmanım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...