Bazilarinin yerli Dexter bile oldugunu soyleyen Atalay Filiz , imamhatip mezunu olsaydi ne olurdu?

Magdur ailenin yerine kendini koymayip Atalay in zekiligine hayran duyanlar bile var. Yok efendim galatasaray meznuymus falan. Eger imamhatip ya da ilahiyat mezunu olsaydi; laiklik damari kabaran, irkci, hukumeti sevmeyen , imamhatip lisesinden hoslanmayan herkes ellerinde pankartlarla , klasik sloganlarla imamhatip liselerini tasliyodu. Bu bilinsin istedim.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• kadını mezara gömüp , helva yapıp komşuları çağırır fatiha okurdu herhalde sjadklsaşd ya da ölü yıkayıcısı olurdu jdjfsd :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yok. O tarz yerlerde cinayet filan olmuyor. Genelde yurtlarında erkek çocuklara tecavüz ederler. Ve 10.000 lira teklif edilerek çocuklarin ailelerini dava açmaktan vazgecirirler. Ve bunuuuu tüm turkiye duyar ama muhafazakârlar dışındaki herkes tepki gösterir.

0|0
    0|0
    • Sizde galatasaray lisesini komple suclamadiginiz gibi o yurdun vakfini komple suclarsiniz dimi?

• Galataray lisesinde öldürseydi ve tüm yöneticiler ve siyasiler ortbas etmeye çalışsaydı cumhurbaşkanını bile suclardim. Anlayabildin mi? Yok.

Kızlar Ne Diyor 1

• Hahhaha o zaman kabahatli iktidar ve liderleri olurdu. Herkes sayıp söverdi fırsattan istifade.
    Hatta bu sitede de var böyle içi boş ağzı bozuk tipler

Ama adama şimdi aşık olan mı dersin fantezi kuran mı dersin zeki diyerek övgüler yağdıran mı dersin var da var

İşin hem komik hem iğrenç hem de aptal tarafı öldürdüğü zavallı insanları kimsenin konuşmaması

Milletin zihniyeti bozuk ne yaparsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Oradan mezun olanları da tanıyoruz. Kafanı yorma o kadar!

0|0
    0|0
  • İmam hatipli olsa seriye bağlayamazdı

0|0
    0|0
  • Şu soru cidden komik. 1. si adam katil anlatabiliyor muyum? İmamhatip mezunu olsaydıda gene katil olarak adlandırılacaktı.
    2. si " Eger imamhatip ya da ilahiyat mezunu olsaydi; laiklik damari kabaran, irkci, hukumeti sevmeyen , imamhatip lisesinden hoslanmayan herkes ellerinde pankartlarla , klasik sloganlarla imamhatip liselerini tasliyodu." bunları yazarken eleştirdiğin zihniyetten ne farkın kaldı ki?

0|0
    0|0
    • Katil olarak adlandirilacagini biliyorum. O bahsettigim zihniyetten farkim ne biliyo musun?
      Galatasaray lisesi ya da diger liselere linc girisiminde bulunmuyorum. Benim gozumde katil , katildir.

Yükleniyor...