En yakın dostunuzu kaybettiğinizde ne yapardınız?

2-3 gün içinde en yakın iki dostumu, sırdaşımı, her anımda yanımda olan kız kardeşlerimi kaybettim. Oysaki benim hiçbir hatam yokken. Bir gün ikiside aynı uzun yazıyı yazdı. Yazıda benden vazgeçtiklerini, benden bıktıklarını anlatmışlar. Çok fazla kırıldım hiçbir sebep yokken beni bırakmaları çok zor be. Mesele şu benim eskiden yaptığım hataları şimdi yeniden açtılar. Oysaki ben o hataları beni uyardıkları zaman yapmayı bıraktım. Hiçbir hata yapmadığıma eminim. Fakat ansızın bahaneler üretmeye başladılar. Neden böyle yaptıklarını anlamıyorum. Kaç kez konuştum ne suçum var diye hep bahane hep geçiştirme. Beni bir günde sildiler. Sizce ne yapmalıyım? Yardım edin.

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• arkandan kuyunu iyi kazmışlar Allahın sevdigi kulusun kısa sürede neyin ne oldugu anlaşıldı yoluna bak boşver seni silenin peşinden koşma

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Gerçek bir dostluk değilmiş

1|0
    0|0
  • büyük birseyi kaybetmissin gecmis olsun hatani söylemelerini söyle üzüldügünü söyle onlara eger kötülerse onlarda birak gitsinler daha iyi

1|0
    0|0
    • kaç kere sordum bir bilsen. her seferinde ya geçiştirdiler ya da eski hatalarımı açtılar

• haklısın, sağol

• rica ederim

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...