Sizce ne yapmalıyım? hem çalışıp hem okuyabilir miyim?

arkadaşlar bu sene mevzun oluyorum lys ye giricem pazar günü. açıkçası hiç çalışamadım özel sebeplerden dolayı psikolojim kaldırmıyordu. herneyse babam vefat edeli 5 yıl oldu. annem babamın emekli maaşıyla evi geçindiriyor (1100 tl falan heralde bilmiyorum tam). bana kıyafet almam için hayatta para vermez. bir kızın odasında olması gereken şeylerden çoğu yoktur bende. bu yıl lys de bir yeri tutturamıcam hedefimde yok zaten. çalışmak istiyorum hem çalışıp hem okumak 1 yıl daha hazırlanıp güzel bir yeri kazanmak o sürede bir iş bulmak istiyorum garsonluk falan. artık yoruldum annem bana laf ediyor ders çalışamıcaksın işte çalışırsan diye ders çalışmıyorum diye sürekli bağırıyor sürekli hakaret psikolojikmen iyi değilim çalışıcak halim yok. kendi sigarasına verdiği parayı bana vermiyor artık bakımsızlıktan ölücem. istediğim şeyleri alamamaktan sıkıldım. erkek arkadaşım bile artık bu yüzden benden uzaklaşıyor gibi. ne yapmalıyım bir hedefim yok amacım yok kaybolmuş vaziyetteyim. tek başımayım okumak istesem de devleti kazanamam bu yıl. özeli yarı kazansam bile vericek para yok. okula giderken bile günlük 6 tl alıyordum annem laf ediyordu 2 haftadır kuruş vermiyor bu gün 10 tl istedim özel ihtiyaçlar için laf etti. üniversiteye gitsem rezil rüsva olucam tek başıma bişeyler yapmak zorundayım ne yapabilirim?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Yapamazsin kesinlikle olmaz

0|0
    0|0
    • ne yapmalıyım

• Simdi ders ve calismak bir arada yurumez. Onu iyi bil. Bununla birlikte sana yardim edebilir miyim bilmiyorum ama yardim etmeyi deneyecegim. Istersen ekle. Cozum bulluriz belki

Kızlar Ne Diyor 1

• Mutlaka bir işe gir ve çalış çok iyi gelicektir sana

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim :) öyle düşünüyorum

Yükleniyor...