Eski sevgilimin annesi ile konuşmalarım nasıl? :D?

Çoğunuza biraz garip gelebilir kızıyla konusmuyorum ama kendisi ile muhabbetim, hep devam etti abla anne olarak gördüm onu hep cok iyi bir insan ve kesinlikle genclerin kafasından hayat dolu biri ya :) var mı sizde de böyle bir olay :D herşey işte saygı!!!
Eski sevgilimin annesi ile konuşmalarım nasıl? :D?

Güncellemeler:
İlla hepimizin annesine benzicek diye kötülemeniz sacma saygı cercevesinde niyeti. iyi olan hayat dolu bir insan olması neden garip geliyoe ki
Guncel

1|0
28|3

En İyi Kız Görüşü

• Açık konuşayım da ben o anneye pek yakıştıramadım ben konuşmam kızımın eski sevgilisi ile şu durumda konuşabiliriz saygı çerçevesi içinde ayrıldılar ise tamam ama yine de bu şekilde konuşmam samimiyetin sınırını fazla koyarım hem yaşça kucugum olur o hemde kızımın eski sevgilisi sonuçta dikkat et kizi gelip de seninle konuşuyor olmasin

0|1
    0|0
    • yok ya değil kızı başkasıyla cıkıyor güzel ayrıldık ben istemedim kız cok rahattı güzelce ayrıldık kızın günahında girmedim hic annesiyle cok görüşyüprduk hep beraber görüsüyoduk ondan samimiyiz beni cok sever oglu gibi görür bende onu annem gibi aramızda böyle bir bağ var saygılıyım her zaman kızının başkasıyla olan ilişkisinede saygılıyım asla kızı sormam iyi dileklerde bulunurum herkese.

En İyi Erkek Görüşü

• Knk bu kadın sana yürüyor olmasın

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• Haha bu ne böyle ya 😄😄

0|1
    0|0
  • itici bir durum..

0|1
    0|0
  • Gayet gereksiz

0|1
    0|0
  • Kanka izlemeye geldim 😅 yorumlari merak ediyoree

1|1
    0|0
  • Sevgilin seni kekliyor olmasın annesinin telefonundan😂

0|1
    0|0
    • Yok öyle biri değil o çat diye direk arar istersebaşkasıyla cıkıyor zaten

• Hahah yerim ya 😂

1|1
    0|0
  • Mezhep bayağı genişleyince sonuçlar böyle oluyor. İçler acısı...

0|1
    0|1
    • Ya sen niye benim sorularımda hep olumsuz hep olumsuz ya

• Ben kız olduğum halde erkek arkadaşımın annesiyle böyle bir konuşma yapmadım hiç. Sen gevşeksen ben ne yapayım?

• E bende hic kimseyle böyle konusmadım ama ben saygılı biriyim sizli bizli konusurum yani ama bu kadar kitle olman şart mı? Beni gevşek ilan etmen gercekten seni kötüniyetli biri yapar daha fazla yazmana gerek yok zaten engel atıcam sana kötü kalpli birisin sen

• Bu nasıl iş ya

1|1
    0|0
  • Çok ilginç böyle insanlar da var demek. '-'

0|1
    0|0
  • Çok tatlı ya

0|1
    0|0
  • Çok sempatik karşındaki anne ama daha cok arkadaş gibi , bazen hayatımıza giren insanlar giderken bize daha değerli şeyler bırakabiliyor bu da onun ispatı sanırım

0|1
    0|0
  • Ula bu ne diyii

0|1
    0|0
  • O anneye yakistiramadim,, ilginc geldi bana

0|1
    0|0
  • Benim eski sevgilimin annesi annemi tanımadan beni anneme şikayet etmekle tehdit etti :D çok şanslısın :D

0|1
    0|0
  • Orkuncum bu kadın bekar mi

0|1
    0|0
    • Ya allah aşkına yapmayın şöyle şeyler ya iyi biri anne diyorum niye olayı farklı yöne cekiyosunux

• Teyzenin farklı bir hayat sevinci var

0|1
    0|0
  • Yaa çok komik :D :D senin burcun ne

0|1
    0|0
  • Orkuncum demekki saygılı çocuksun sevmiş seni annesi :D Kızım olsaydı alırdım seni kızıma

0|1
    0|0
    • pozitif yönden bakan bir kaç kişiden birisin :D oda almak istiyordu ama kızıyla olmadı yani bir şeklde güzelce ayrıldık olay bu aslında annem benim o

• Ben kendim bizzat pozitif bir insanım zaten :D

• süpersin o zaman sen :) öylede olmak lazımmm

• BANA GÖRE hoş değil seni bilmem

0|1
    0|0
  • Gerçekten itici.. Orkuncum

0|1
    0|0
  • Anneler gerçekten can😄

1|1
    0|0
  • gereksiz samimiyet ne alaka yani en yakın arkadasımın annesıyle bile boyle konusmam

0|2
    0|0
    • hayat dolu bir insan herkese karşı böyle o hacı falan laflarını o bana yazdı ben asla öyle birşey yazmam:) saygısızllık yok bunda niye öyle düşünüyorsun ki

• onun senle böyle konusması da tuhaf ailecek tanısıyosanız bı nebze belkı de

• ya annem kadar cok seviyorum gerçekten niyetler iyi olunca samimiyette saygı cercevesinde olabiliyor sınırımı biliyorum yani:)

• Ayy çok ponçiksiniz gayet hoş ya

0|1
    0|0
  • Orkun harikasın yaaa :)

0|1
    0|0
    • Yeni hesap yapmısız :)

• Merak etme ;)

• oooo nasıl ya

0|1
    0|0
  • Degisik genis aile

0|1
    0|0
  • Ben eski sevgilinin yerinde olsam annemi haşlardim bu ne laubalilik ya cok sacma

0|1
    0|0
    • Saygı var aramızda annem gibi oda biliyo içimizde kin yok medeni insanlsrız

• Ya oha be :D ya arkadaş cok abarttınız hepimizin annesi cidei falan tamam da aynı olmayabilir insanlar

• Tamam abi dediydi dersin

Erkekler Ne Diyor 2

• İyiymis hssj

0|1
    0|0
  • Senin annen bir erkekle boyle mesajlassa tepkin ne olurdu?

0|1
    0|0
    • Oglu gibi gördüğü biriyle konusabilir bir erkek derken? Ne gibibişey düşünebilirsin ki başka

• Yani bu kadar samimiyet aşırıya kaçmış

Yükleniyor...