Eski sevgilimin annesi ile konuşmalarım nasıl? :D?

Çoğunuza biraz garip gelebilir kızıyla konusmuyorum ama kendisi ile muhabbetim, hep devam etti abla anne olarak gördüm onu hep cok iyi bir insan ve kesinlikle genclerin kafasından hayat dolu biri ya :) var mı sizde de böyle bir olay :D herşey işte saygı!!!
Eski sevgilimin annesi ile konuşmalarım nasıl? :D?

Güncellemeler:
İlla hepimizin annesine benzicek diye kötülemeniz sacma saygı cercevesinde niyeti. iyi olan hayat dolu bir insan olması neden garip geliyoe ki
Guncel

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Açık konuşayım da ben o anneye pek yakıştıramadım ben konuşmam kızımın eski sevgilisi ile şu durumda konuşabiliriz saygı çerçevesi içinde ayrıldılar ise tamam ama yine de bu şekilde konuşmam samimiyetin sınırını fazla koyarım hem yaşça kucugum olur o hemde kızımın eski sevgilisi sonuçta dikkat et kizi gelip de seninle konuşuyor olmasin

0|1
    0|0
    • yok ya değil kızı başkasıyla cıkıyor güzel ayrıldık ben istemedim kız cok rahattı güzelce ayrıldık kızın günahında girmedim hic annesiyle cok görüşyüprduk hep beraber görüsüyoduk ondan samimiyiz beni cok sever oglu gibi görür bende onu annem gibi aramızda böyle bir bağ var saygılıyım her zaman kızının başkasıyla olan ilişkisinede saygılıyım asla kızı sormam iyi dileklerde bulunurum herkese.

En İyi Erkek Görüşü

• Knk bu kadın sana yürüyor olmasın

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

Erkekler Ne Diyor 2

• İyiymis hssj

0|1
    0|0
  • Senin annen bir erkekle boyle mesajlassa tepkin ne olurdu?

0|1
    0|0
    • Oglu gibi gördüğü biriyle konusabilir bir erkek derken? Ne gibibişey düşünebilirsin ki başka

• Yani bu kadar samimiyet aşırıya kaçmış

Yükleniyor...