Artık ustumdeki baskılara dayanamıyorum. Herseyi basarmak zorundayım. En iyisini yapmak zorundayım falan. Ama ben bu kadar ustume gelinmesini istemiyorum. Zaten arkadaslarımda sırf ders calısıyorum diye benden yavas yavas uzaklastılar. Ne yapacagımı bilmiyorum

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Ah şu otoriter, megaloman ve narsist ebeveynlerim... Çözmeyi bir türlü başaramadan evden ayrılmış ve rahatlamış buldum kendimi. Çok uğraştım ama olmadı... Arkadaşlarımın sevdiği şekilde beni sevmeyi başaramadılar. İçimden de geçmiyor ki onları sevmek? Ben ne yapayım? Bilmiyorum, bir şey yapabilirsin sanmıyorum bu konuda ama düşüncem budur.

2|1
    0|0
  • asla yolundan uzaklaşma. başarı en büyük intikamdır. gerçi sen intikam almıyorsun ama boşver bu dünyada her şey gelip geçici arkadaşlıklar felan ama başarı? başarıyı kovala güzel kardeşim..

1|0
    0|0
    • Ama ben bir sey yapmıyorum onlar bana uzak davranıyor. Sadece arada fizik konu olunca yanıma geliyor sırf cıkarları icin😢😢

• insanlar seni neden bu kadar çok umrunda oluyor ki? mezun olduğunda hepsinden sıyrılıp onlardan daha fazla kazandığında daha mutlu hissetmeyecek misin? dediklerine aldırma gül geç

• Haklısın. Tesekkur ederim😊

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...