Herşeye yeniden başlamak?

Kolay mi herşeyi unutmak yeni bir sayfa açmak kolay mi? Onu unutabilir miyim? :'(

0|0
15|14

En İyi Erkek Görüşü

• Çok basit bir şey değil elbet ama işe onu değersizleştirerek başlayabilirsin. Sonra kendine yeni bir partner bulmaya çalış. Ki, ben hayatıma birini dahil etmek üzereyim. Çok kısa bir zaman sonra bir ilişkiye başlayacağım nasipse. Çivi çiviyi sökecek elbet. Ha, onunla birlikte yaşadıkların gözünün önüne gelince de tebessüm et ve geç. :) Geçmişte yaşamamalı bir insan. :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Biraz zor olabilir ama unutabilirsin canım. kimse bulunmaz hint kumaşı değil ki.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bozulan şeyleri düzeltmek yerine, her şeye yeniden başlama isteği. o ilk heyecan ve ne yapacağını bilememe telaşı. Her kaybedişte yeniden başlarsın. daha da güçlenerek başlarsın.

0|0
    0|0
  • Hayir kolay degil.

0|0
    0|0
  • kolay değil elbette ama hayatını sürekli onun için acı çekerek geçiremzsin hayat devam ediyor ve zaman hızla akıp gidiyor acıyla geçirmek yerine kalan zamanı mutlu olmaya calışmalıdır

0|0
    0|0
  • Kolay aslında. Şehir değiştirmek yeter b

0|0
    0|0
  • zor ama mümkün. başlamak da o yolun yarısını katetmeye bedel.

0|0
    0|0
  • ben her gün her şeye yeniden başlıyorum. güzel oluyor tavsiye ederimm

0|0
    0|0
  • Unutursun merak etme

0|0
    0|0
  • Elbette kolay değil... Hayat devam ediyor sonunda, bir yerlerden başlamak lazım...

0|0
    0|0
  • Unutulmuyor da alışılıyo zamanla

0|0
    0|0
  • başla gardaş

0|0
    0|0
  • Geçmişe üfleyip unutamazsın.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

• Unutamazsında onsuzluğa alışırsın belki.

1|0
    0|0
  • Tabi ki unutabilirsin. Unutmasan bile bir yerden sona alışırsın. Kolay olmaz ama imkansız değil sonuçta.

0|0
    0|0
  • Zamanla unutursun

0|0
    0|0
  • inan bana hiç kolay değil..

0|0
    0|0
  • Kolay herşey beyinde biter 😉

0|0
    0|0
  • İstedikten sonra yapamayacağın şey yok.

0|0
    0|0
  • zamanla unutursun

0|0
    0|0
  • çok kolay aslında

0|0
    0|0
  • Zamanla herşey oluyor

0|0
    0|0
  • Kimisine göre kolay olur. Kimisine göre zor. İkisi de aynı yola çıkar. Unutulur :)

0|0
    0|0
  • Emin ol unutursun 6 ayda hemde. 6 aya kadar unutamiyosan sevgi değil. takntidir

0|0
    0|0
  • Aynı dertten muzdaribiz ve inan hiç bir fikrim yok😔

0|0
    0|0
  • kolay öncelikle bittiğini kabullen. dünyanın sonu değil. eğlenmene bak.

0|0
    0|0
  • Hiç zorlanmadan çeviririm sayfayı

0|0
    0|0
Yükleniyor...