Lys Sınav Günü Sizce Oruç Tutayım mı Tutmayayım mı?

Lys Sınav Günü Sizce Oruç Tutayım mı Tutmayayım mı?

• Tutma, Ramazandan Sonra tutarsın 2 tane
    52% (25)53% (8)52% (33)Oy Ver
  • Tut, Allah güç verir
    48% (23)47% (7)48% (30)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
21|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Tut bence.

0|1
    0|0
    • tutmayacağım vazgeçtim.

• Walla birader şöyle birşeyde var eğer oruç tutupta yanlış yaparsam başım ağrırsa sinirden hiçbir orucu tutmam kendimi biliyrm

• Sen bilirsin.

Kızlar Ne Diyor 20

• Tabiki tut. Çünkü sınavlar erkenden oluyor yani aç bile olmuyorsun. Ben de tutmuştum. Boşuna yazık olur tutmadığın güne.

0|1
    0|0
    • Ya ben oruçta pek zorlanmıyorm ama eğer oruç yüzümden başım ağrırda birşeyleri yanlış yaparsam isyan ederm Walla hiçbirini tutmam sinirden

• saol knk

• Tutma tabii ki. Sınav hayatını belirleyecek önemli bir sınav. Aç karnına sınava girmemelisin, bildiklerini unutabilirsin, karnın guruldayabilir, sabah zaten yemek yemeden insan kafasını toplayamıyor doğru düzgün. Tok karnına daha rahat olursun. Susayabilirsin, sınavın ortasında gıcık tutabilir her şey olabilir. Tutma yani.

0|0
    0|0
  • Tutma tabii ki

0|1
    0|0
  • Tutabilirsin

0|1
    0|0
  • Tut.

0|1
    0|0
  • Ben tutçam öylesine giriyorum sınava zaten.
    Bence sende tut, bize verilen emirden daha önemli ne olabilir ki ,?

0|0
    0|0
  • Tutma tabi ki

0|0
    0|0
  • Tutma

0|1
    0|0
  • Tutma. Aç aç kafan çalışmaz bak. Ramazan sonunda 1 gün kaza edersin orucunu.

0|1
    0|0
    • 2 gün ama.

• Geleceğin söz konusu aklına girmek istemem fakat notun kötü olursa çok üzülürsün.

• Bende öyle düşünüyorm abla saolasın.

• Tutma

0|0
    0|0
  • Bunu sen düşünüyorsum da yukarıdaki düşünemiyor mu? Sonrasını demeyecek mi Sen o sınavdan geçmek isterken beni sınavından geçemedn diye.

0|0
    0|0
  • Tutma bence

0|0
    0|0
  • Tutma tabi

0|0
    0|0
  • Bayılırsın oğlum 😀 boşuna allah yardım eder triplerine girme

0|0
    0|0
  • Tut bence. Geçen yıl ben tutmuştum bir zararına rastlamadım. Ama ben sınavda çok su içen, stres yapan birisi değilim o yüzden belki de. Eğer heyecan yapabilirim elim ayağıma dolaşır dersen tutmayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Tutma, zaten yeterince stresli olucaksın, kazaya bırak.

0|0
    0|0
  • Tut Allah yardım eder

0|0
    0|0
  • Bence tut bir sakıncası olduğunu düşünmüyorum o saatler de çok da aç olmazsin ben tutacagim

0|0
    0|0
  • Tut kardeşim Allah yardım eder zaten sabah

0|0
    0|0
    • Daha acıkmamış olursun

• Bu aynı şey gibi bişey hocam hiç çalışmadım ama siz bana 100 verin 😂 Tut kardeşim tutmana engel değil dünyalık şeyler için ahiretini riske atma değmez rabbim yardım eder sana

0|1
    0|0
    • Doğru diyorsunda çok boş bir örnek verdin hiç çalışmamak ne alaka sadece 2 gün tutmuyacağım diyorm

• Ben öyle düşünmüyorum neyse selametle

• Selametle artist

Erkekler Ne Diyor 3

• tut olum

0|0
    0|0
  • Stres yapar elin ayağın titrer açlıktan başın ağrır terlersin sınava odaklanamazsın

0|0
    0|0
  • Tutmalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...