Kapat

Suriyeliler ülkeden gidecek mi?

bu kadar insan nolacak? aşırı hızlı ürüyorlar artık türkler de onlarla evlenmeye başladı resmen bombok olan güzel ülkem daha beter duruma doğru hızla ilerliyor. ülkede türkten çok arapla kürt olacak böyle giderse. bunun önüne nasıl geçilir?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Eşcinseller söz konusu olunca ötekileştirmeyelim diyenler hayvana zulm yapılınca acıyanlar üzülenler nedense suriyelilere karşı anti-hümanist bir tutum içinde oluyorlar, riyakarlık diz boyu...

0|1
    0|0
    • Ülkenin geleceğine bişey olmaz korkma ve abartma, sana sığınan ve zor durumda olan insanları barındırmak hümanist olmak ne zamandan belli sakıncalı bir durumdur, kaldı ki avrupada da çokca var suriyelilerden. onları suriyeye geri mi gönderelim? Yani o masum çocukların katledilmesine göz mu yumalım, kalp ve vicdan yerine ne taşıyorsunuzmerak ediyorum?

• Helal olsun soruda yorum yapan tek insansın bacim

• @pee_love insanlık ölmedi daha ve ölmeyecek inşallah

Erkekler Ne Diyor 18

• geçmeyecekler. bilerek ve kasıtlı yapılıyo her şey. milletimizi asimile edip bizi kırma yapacaklar. akıllı olması lazım herkesin. çünkü bizi yönetenlerin türklük benliği yok

0|0
    0|0
  • Nereye gidiyorlar ya ülkede barınacak apartman ev mi kaldı savaş bitse de yüzde 10. Nu gider ülkelerine. Ne güzel avrupaya kaçıyorlar bizim ahmak hükümette avrupaya gideni zorla geri getiriyor.

0|0
    0|0
  • gitmicekler yakında türkiyeden evlenmeye barklanmaya başlarlar

0|0
    0|0
  • Ak...
    Ulan ekmek su verdik korku içinde gelnizi savaştan zor koptunuz
    hala 3-5 çoçuk spawnlıyonuz
    ...

0|0
    0|0
  • Toprak isterler daha

0|0
    0|0
  • Araplar tamamda doğudaki Tc vatandaşı olan insanlarımız hakkında böyle bir ithamda bulunamazsın kınıyorum sizi.

0|0
    0|0
  • önüne geçemezsin dahada büyüyorlar. suriyelilerde gitmez vatandaş olurlar bizden daha fazla haklara sahip olurlar gideceklerinide sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • gitmeyecek onları da vatandaş yapacaklar daha dur bunlar ne ülke zaten almış başını gidiyor ne oldukları belli değil zaten yakında evlerimizden de eder bunlar. Buna başta engel olacaktık ama malum ışıdle iş birliği yapınca

0|0
    0|0
  • Pek önüne geçilecek gibi görünmüyor. AB nin önce bir adım atması gerekiyor.

0|0
    0|0
  • soykırım yapacak halimiz yok duracaklar ülkede alımları kapatıcaz başka yolu yok

0|0
    0|0
  • egonuz yüzünden olmasın

0|0
    0|0
  • gitmesinler onlarda insan.

0|0
    0|0
  • Insallah savas cabuk biter de cabucak giderler

0|0
    0|0
  • gitmezler zaten onlara geçici gözle bakmayalım dediler efendiler...

0|0
    0|0
  • Sana mi batıyor suriyelilr gelen Avrupalı olsaydı s. kini yalarsiniz ya

0|0
    0|0
  • nereye gitsinler keke

0|0
    0|0
  • erkekler türk hatunlarının nazıyla tribiyle uğraşmamak için onları tercih ediyorlar gayet normal bir şey.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Sınırlar kapatılmalıydı en başında. Ama müslüman onlar, açlar, savaştan kaçmışlar yazık. Alalım hepsini (!)

0|0
    0|0
  • gitmezler

0|0
    0|0
  • bir türkün aklı varsa bilmeliki türkün türkten baska dostu olmaz kendı ırkıyla evlenmesı gerekır

0|0
    0|0
    • kesinlikle

• @Adsızon burası vatanımız ben ihanet eden dil uzatanları kasdediyorum

• aynen tamam :)

• gitsinler bence de

0|0
    0|0
  • Gitmezler artık

0|0
    0|0
  • Eskiden gerçekten onlar için üzülüyordum ama şu an resmen sömürdüler her şeyi Suriye'de bile daha az Suriyeli var

http://i.hizliresim.com/3oqbQO.png

0|0
    0|0
  • ülkesini terkedip giden vatanhainidir, ve bizim ülkemizede hainlik yaparlar... defolsunlar artık ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...