Dış görünüşle dalga geçilmesi?

Son zamanlarda en çok sinirime dokunan şey bu. Neden bir insanın dış görünüşüyle dalga geçersiniz ki? Sanki o bedeni kendi istemiş gibi. Dalga geçenlerin ne haddine? İşte dudakların kocaman et çukuruna mı düştünler sonra çok zayıfsınlar ve başkalarından duyduğum kadarıyla çok çok daha kötüleri... Dalga geçenler, cidden siz çok mu iyisiniz?

1|1
13|16

En İyi Erkek Görüşü

• Çok dikkatli olduğum bir husus şaka olsa bile yapmam yapamam kendime yakıştırmıyorum şu zamana kadar bir kişiye bile düşmanım, sevmediğim kişi dahii olsa dış görünüşüne herhangi bir söz, iğneleme hiç yapmadım yapanları da aciz olarak yorumluyorum yapmayın!.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Onu yapan insan degildir. Birinin başkasının dış görünüşüyle dalga geçtigini görürsen hemen yedi memleket uzaklaş o kışıden. Faydası olmaz zararı olur.

0|0
    0|0
  • hatun haklı

0|0
    0|0
  • Milletin tipiyle dalga geçenler birilerinin aptal kıyafeti eleştirildiğinde "Ya milletin giydiğinden sana ne?" diyor. Adama demezler mi tercih sebebi olmayan tiplerden size ne? Binaenaleyh dış görünüş bir tercih sonucu değildir; biyolojik sonuçtur.

0|0
    0|0
  • Kendisi ile barışık hiçkimse bir başkasının fiziksel özellikleri ile dalga geçmez. bunu yapanın mutlaka çok büyük kompleksleri vardır, emin olabilirsin

0|0
    0|0
  • Kimse dört dörtlük değildir, neyin kafasını yaşıyor bu millet anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • bende dış görünüşle dalga geçenlerin açıkça salak olduklarını düşünüyorum ama bunu söylemek zorundayım eğer bir insan senin gibi inanılmaz ötesi güzelliğe sahip bir kızın dudağıyla, kilosuyla dalga geçiyorsa onun aklında kesin ama kesin sorun vardır

0|0
    0|0
  • Bunlar hep karaktersizlik.

0|0
    0|0
  • Manyak çok işte napacaksın

0|0
    0|0
  • büyük dudak iyidir kardeş

0|0
    0|0
  • Başkasının dış görünüşüyle dalga geçen insan acınacak durumdadır bence

0|0
    0|0
  • Demek ki kendileri olağanüstü yapıcak bisey yok. Gülüp geciceksin.

0|0
    0|0
  • Başkalarının ne dediğini hiç umursamam. başkaları için hayat yaşayanlar elalem ne der diye davrananlar ile işim olmaz.

0|0
    0|0
  • hiç bir insan mükemmel değildir insanlar önyargılarını kırsın bencede

0|0
    0|0
  • Halbuki bir bilse kendisi de bir primattan geldiğini , egosu patlayıp totosuna kaçar

0|0
    0|0
  • Boşver hepsinin hesabı öbür dünyada sorulacak. Tipin kötü olabilir yeter ki karakterin bozulmasın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Kişiliği zayıf karaktersiz insanlar bu şekilde davranarak egolarını yükseltir.. ki bunlara insan demek bile hata

0|0
    0|0
  • Ona yer bırakmamak için kendinle sen dalga geçeceksin işte.

0|0
    0|0
  • Bu konuda hassasım, özellikle değiştirilmesi mümkün olmayan özellikler ile dalga geçilmesine tahammül edemiyorum.

0|0
    0|0
  • Aynen hakli

0|0
    0|0
  • Onlara biz insan demiyoruz canım :)

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • Bende nefret ediyorum onlardan vur ağızlarına geb ersin

0|0
    0|0
  • Kimsenin dış görünüşüyle dalga geçmedim ve geçmem. Haddim değil.

0|0
    0|0
  • Dalga geçenlerin hepsinin acınacak halde olduğu gerçeği..

0|0
    0|0
  • hiç hoşlanmıyorum:/

0|0
    0|0
  • Bunu yapmak çok ayıp

0|0
    0|0
  • karaktersiz oldukları için.

0|0
    0|0
Yükleniyor...