Siz olsanız ne yapardınız?

Whatsap, messenger gibi sohbet etme uygulamalarında sizin yazdığınız yazıyı karşıdaki kişi gördüğü halde size cevap yazmazsa tepkiniz ne olurdu?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Kişiye göre yakınımsa soverim değilse başka zaman o yazdığında görüldü dahi yapmam

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Üzülür bir yandan da sinirlenirim. Haklı bir sebebi olabileceğini düşünür bir süre beklerim eğer hala cevap yazmıyorsa bir daha mesaj atar hesap sorarım.

0|1
    0|0
    • Mesaj atilamayan uyelerden nefret ederim

• @ppUniSHER0EEEEEE Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim ama. Makyaj yapma hesabım var bakabilirsiniz. Tam Türk değilim bu arada. Daha fazla polemiğe giremeyeceğim.

• Bakcam at linkini

• Yakınlık seviyeme göre değişir demeyeceğim çünkü yakınım dediğim kişiler böyle bir şey yapmaz, diğerleri için konuşacak olursam bir daha mesaj atmam o atarsa bende ona görüldü yaparım.

0|1
    0|0
  • Bir daha mesaj atmam

0|1
    0|0
  • Bir daha ona mesaj atmam genelde

0|1
    0|0
  • engel engel engel

0|1
    0|0
  • o kişinin kim olduğuna bağlı biraz da. ilk kez yazdığım biriyse benimle konuşmak istemediğini veya herhangi bir sebepten ötürü yazmamdan rahatsız olduğunu düşünürdüm. kendimi önemsiz hissetmemek için bir daha yazmazdım ve o mesajı silip o kişiyi bir daha hatırlamamayı seçerdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bir iki kere yaparsa mahzur/mazur/mağzur/**** görülebilir. Ama devamlı hale getirirse Engeline jolie :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...