Anneniz vefat etti ve üvey anneniz sizi evde istemedi. Babanız da bu duruma tepkisiz. Ne yaparsınız?

Babanız da sizi evde istemediğini ima eden sözler sarfetti.

0|0
16|8

En İyi Kız Görüşü

• Zaten uvey annemle ayni evde yasamam

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yasima işime bakıp karar veririm. Işın gücüm param yoksa. Şartlar olgunlaşma kadar kalırım onlarla. Hata yapma derim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Eğer kendi maddi özgürlüğüm varsa sessizce toparlanır giderim. Fakat beni bağlayan bir okulum varsa veya henüz iş bulamamış isem kendimi toparladığımda gideceğimi söylerim. Fakat varlığımdan çok rahatsızlar ise, açık açık gitmem için ellerinden geleni yapıyorlarsa kendime bu durumu yediremez, varsa bir akrabamın yanına ya da arkadaşımın yanına giderdim.

0|1
    0|0
    • Ben de hızlı karar verdim ve yanlış bir evlilik yaptım. 3 yıl sonra da ayrılmak zorunda kaldım. Hayatım alt üst oldu bir anda.

• Cikar giderim. Banane

0|1
    0|0
  • çok basit.. önce o üvey anne kalıbı altındaki karıyı biiii güzeeeel döverim.. babamında yuzune tukurup cıkar giderim.

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın? 36 yaşında olup bunu soruyor olmazsın değil mi?

0|0
    0|0
    • Evet 36 babam da evlendi zaten.

• 36 yım evet. Zaten babam da evlendi ve ben de ayrı bir eve çıktım.

• elbette ki kendine bir düzen kurmalısın. bu yaşta babanın yanında ne işin var? artık evlenir misin, yoksa bekar hayatı mı yaşarsın senin bileceğin iş. başının çaresine bakabilirsin.

• ezdirmem kendimi kafama sıkar giderim :D

0|0
    0|0
  • Babam vefat etti. Annem de beni hiç sevmedi. Ben de kardeşimi alıp gittim annem 1 kere bile bizi arayıp sormadı. Bu hikaye nasıl? (Bunları yaşayanlar var düşünerek soru sorun lütfen!)

0|0
    0|0
  • o eve bir daha girmem

0|0
    0|0
  • Evden kaçarım.

0|0
    0|0
  • Babamin yüzüme tükürür, evden ayrilirim.

0|0
    0|0
  • Asla etmez

0|0
    0|0
  • S*kt*r olur giderim valla

0|0
    0|0
  • Evden ayrılırım

0|0
    0|0
  • Ceker giderim

0|0
    0|0
  • Giderim

0|0
    0|0
  • Aileyi katlederim o nasil baba ya nasıl tepkisiz kalır ayrıca sığıntı karıya ne oluyormus benim evimden beni nasıl kovar

0|0
    0|0
    • Maalesef. Annem vefat edince bir anda kendi evimizde bir yabancı gibi hissettim kendimi.

• Cidden bu durumu yaşadın mı? Allah sabır versin sana zor bir durum. Fakat hakkını aramalisin o ev senin evin dağdan gelip bağdakini kovmaya hakkı yok

• Amin. sağolasınız. Yaşadım gerçekten. Bunlar rahmetli annemin çektiği sıkıntıların yanında hafif bile kalır.

Erkekler Ne Diyor 7

• Babama acırdım hala o yaşa gelip a m delisi olmak nasıl bir ezikliktir diye. Muhtemelen miğdem bulandığı için giderdim o evden. Ya da o karyı gönderiridim evden. Her ikisini de ayrı ayrı zamanlarda yaptığım için bilemedim o anki psikolojime göre değişir.

0|0
    0|0
  • Babam vefat etti zaten annemle yaşıyorum tam tersi olsaydı evden ayrıldım sanırım

0|1
    0|0
  • www.dailymotion.com/.../xrbxu7_the-watcher-dr-dre-hq_music
    Canı cehenneme derim ve yol alırım adamım

0|0
    0|0
  • Öyle olmuş olsaydı şayet. Babam evlenmezdi. Ki babam öldüğünde annem de evlenmedi. Bize baktı. Şimdi annemde vefat etti. Evlenmezlerdi onlar ve öyle de oldu

0|0
    0|0
  • Öyle babanın ben ta...

0|0
    0|0
  • yaş kaç?

0|0
    0|0
  • Evden ayrılırdım bir şekilde başımın çaresine bakardım ölmek sıkıntı değil nasıl olsa öleceğiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...