İstanbul'da sokaklarda yatıyorum sizce sakaryaya eve döneyim mi?

ben 1 aydır İstanbul'da sokaklarda yatıyorum evden kaçtım çünkü babam bana dedi ki askerliğini yaptın geldin ben seni daha bakmam çalış karnını doyur dedi annem öldü babam da eve yemek almıyor kendisi lokantada yiyor bana da sakaryada köyde kimse iş vermiyor inşaata amemeliği bile almıyorlar diyorlar sen canımsın daha beşe on ile ona onu bile ayırt edemezsin diyorlar bende kas olmadığı için ağır işe de almıyorlar bende evden kaçtım 1 aydır İstanbul'da sokaklarda yatıyorum sokaklarda yatarken her akşam yoldan geçenler bana para veriyor 1 ayda yemek parası hariç kenara 700 lira para attım 1 gecede aşağı yukarı 20-30 lira veriyorlar + kadıköy moda sahilnde günde 3 kere şişe toplamaya çıkıyorum şeşeden de günde 20-25 falan kazanıyorum ama şu anda ramazan olduğu için fazla içki içen yok sizce sakaryaya eve döneyim mi eğer eve dönersem köyde kimse bana iş vermez ac kalırım

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Temizlik işi falan bulabilirsin. İşkur'a git, ne bileyim düzenli bir iş için uğraş. Kurye olabilirsin, güvenlikçilik yapabilirsin geceleri, hem kalacak yerin de olur.

0|0
    0|1
  • Haklı sen mallik etmissin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Apo hayatımda gördüğüm en troll adamsın. Sapık ve çapkın olmasan gel bizde kalırsın tötü toplayana kadar diyecem de, bizim fatihte sana 1 lira vermezler verseler bile suriyeliler seni barındırmazlar. Helel hlala valla kala derler bizden değilsin deyip döverler. Yine de arada duş almak elbise falan değiştirmek istersen haber et arada bir gel çayımı iç :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...