Takip edildikten sonra takip edene teşekkür eder misin?

Soru çok basit, ben beni takip eden insanlara nezaketen teşekkür ediyorum, kendileri hiç bir geri dönüş yapmıyorlar. Bana göre kötü bir durum, çünkü muhabbet kurmak için değil sadece teşekkür etmek için atıyorum. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizde teşekkür eder misiniz yoksa umursamaz mısınız?

1|0
23|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Teşekkür etmem ama her birisiyle bir etkileşim yaşıyorum açıkçası. Beni takip etme isteyen herhangi birinin takibini kabul etmem ya ben onun fikirlerini beğenmişimdir ya da o benimkini beğenmiştir. Ve bende sendeki gibi olmasa da fikrine zikrine değer verdiğim insanlara biraz daha sempati ve saygı duyuyorum buda normaldir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

Erkekler Ne Diyor 3

• Niye teşekkür edeyim yeni nesil teknoloji çocuğu. Takibetmiş de lütuf mu etmiş. Bir derdime çare mi olmuş bir yarama merhem mi olmuş. Kaldı ki ben mi yalvarmışım beni takibet diye. Senin mantığınla düşünecek olursak iki beğeni gönderene direkt dmalmamız icabeder. Var ya bu internet ortamı sizi çok fena mutasyona uğrattı.

0|0
    0|0
    • Ben ve yeni nesil internet çocuğu? Sen kimsin ki bana bu şekilde hitap ediyorsun? Yaşına falan hürmet etmem açık ve net soruyorum sen kimsin hemşerim? Bir soru sordum sadece, bu da başıma gelen bir durumdan dolayı, tekrar soruyorum sen kimsin mutasyon falan hayırdır? Dünkü veletlerle beni karıştıramazsın, bilip bilmeden tanımadan yargılamak sana düşmez kardeş.

• Saygı sevgi seninle olsun oruçlu ve sinirli kardeşim.

• Amin cümlemize.

• Ben etmiyorum. Teşekkürü hakedecek birşey yaptığını zanmıyorum sorry yani. Eig verenlere ayıp olmasın diye teşekkür ediyroum. Yoksa puanda umrumda değil esasında, anyway...

0|1
    0|0
  • Yok la ne teşekkürü hemen abazan damgası yeriz

0|1
    0|0
Yükleniyor...