Yeni evlendim ve yalnız hissediyorum?

Yeni evlendim ama kocam sürekli şehir dışına çıkıyor çok yalnız hissediyorum ne yapmalıyım? :(

0|0
13|27

En İyi Erkek Görüşü

• bir kursa yazılmak en iyisi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Cevapları okumadım ama senin şu soruyu okuyan ne kadar abaza varsa aklına ilk gelen senin azdığın ve sevişmeye ihtiyaç duyduğun olur hal böyleolunca habire telefon gönderip ara beni alırım sıkıntını yazarlar. Ya da en azından ima ederler. Bu tip özel şeyleri elin adamlarıyla degil kendi kocanla görüş.

0|0
    0|0
    • Görüştüm kac sefer söyledim anca kavga cıkarıyor bende iyice depresyon à giriyorum

• Onu seviyorum

• Ben gerekeni yazdım.

• evlenmeden önce bunları biliyodun zaten yani ne alaka şimdii bize soruyonn evlendirme programlarını izle zaman geçir. d

0|0
    0|0
    • Bu kadar uzun süre bu işe devam etmeyecekti

• yarin birgün aldatma sebebi olur bu durumlar. Catismalar baslar. cünkü ilgi yok, koca yok evde. seninde sucun yok ama ne bilim iste iki taraf icinde kötü.

0|0
    0|0
  • Yeni arkadaslar edin yanliz kalma

0|0
    0|0
  • Kaynanan ile takıl ya da eşinin kız kardeşi yokmu?

0|0
    0|0
  • Kocanla mesajlaş.

0|0
    0|0
  • okey oyna

0|0
    0|0
  • Seviyorsan bekleyeceksin aşk emek ister.

0|0
    0|0
  • umarım herkes gibi kendince hataya düştüğünü savunup bir yaramazlık yapmazsın

0|0
    0|0
  • Aldat, sonra yakalan boşanma davası ya da kocan vurur falan al sana aksiyon. Yalnız hissetmezsin o saatten sonra adrenalin sağolsun.

0|0
    0|0
  • Sanal takıl bul birini yalnizliqin giderilir en azindan

0|0
    0|0
  • sende hayatın ruletinde tur at

0|0
    0|0
  • burada fazla takılma bence

0|0
    0|0
  • arkadaş edin kendine

0|0
    0|0
  • gayet normal

0|0
    0|0
  • Takilalim birlikte

0|0
    0|0
  • Yapabileceğin tek şey kendine iyi komşular edinmek. Onlarla çay pasta börek yemek yapıp yemek. 😊😜

0|0
    0|0
  • Arkadas edin

0|0
    0|0
  • Gez dolaş ye iç yat

0|0
    0|0
  • Gelince sürpriz hazırla. Unutulmaz bir gece

0|0
    0|0
  • aldat sende hemen

0|0
    0|0
  • kocana söyle berber gidin doğal bir şey bu annen babanla zaman geçir namaz kıl yoksa boşluğa düşersin aldatırsın aman dikkat

0|0
    0|0
  • Hepinizin yapacagi gibi aldat

0|0
    0|0
  • Evlenmeden düşünecektin bunları. Troll değildir inşallah.

0|0
    0|0
  • ihaet kokusu alıyoruuuuum. birileri aldatma yolunda. bir süre sonra kocam benle hiç ilgilenmiodu tanıştığım biri bana çok kibar davranıodu sadece bişeyler içecektik bir anda oldu kocamı aldattım sizce de onunda suçu yok mu bu konudaaaaa diye gelir

0|0
    0|0
  • Bol bol ara kocanı ya da mesaj...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Birlikte güzel vakit geçirebileceğniz şeyler yapın. Sor ona mesela. Yani adama sıkıcı geliyor olabilirsin.

0|0
    0|0
    • Pardon detay gözümden kaçmış. Sende git onunla. Orada kalın.

• Hep aynı yere gitmiyo ve tek başına değil

• Adamın belli bir düzeni yok o zaman. Bu durumda evlenmeniz yanlış olmuş.

• Yapcak bişey yok hayatım

0|0
    0|0
  • Boyle olacagini biliyodun sonucta katlancaksin

0|0
    0|0
  • eşin başka iş bulamayacaksa, sen de bu hayata devam etmek kararlılığındaysan, kendini meşgul edecek şeyler bul. çalışmak, vaktini güzel değerlendirebileceğin hobiler vs. ama akşam olunca çöker yalnızlık. ona yapılabilecek bir şey yok ne yazık...

0|0
    0|0
  • Bu şekilde hissettiğini onunla paylaştın mı?
    İş dolayısı ile şehir dışına çıkması gerekiyorsa sürekli yapacak bir şey yok ne yazık ki.
    Şehir içinde olduğu zamanlarda beraber bol bol vakit geçirmeyi deneyin, bir yerlere gidin, yatak hayatınızı canlı tutun. Size özel zamanlar geçirin. Eğer bir düzen yakalarsanız yalnız hissetmek yerine tam tersi geleceği zamanları heyecanla ve iple çeker olursunuz.

0|0
    0|0
  • Annende kal kocan evde olmuyorsa

0|0
    0|0
  • arkadaşlarınızla buluşun, komşularınız vardır onlarla etkinlikler yapın. arkadaşlarınızla turlara katılın.

0|0
    0|0
    • Hadi yaaa

• burada bu yorumu eğer dalgaya almak için soruyorsan git ne halin varsa gör. hadi yaymış. hadi ya diceksen sorunu da sorma o zaman.

• İş bu sonuçta gitmesi gerek

0|0
    0|0
  • Kesin seni boynuzluyo

0|0
    0|0
  • Neden cikiyor sehir disina :?

0|0
    0|0
    • Gecici olarak bir iş yapıyo

• yapcak bişi yok

0|0