Abi hoca bana taktı ne yapabilirim?

Okulda bitti ama bir sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum. Bizim bir edebiyat hocamız var. Hoca bana taktı tamam zamanında hocaya az çektirmedim. Ama derste görmezden gelmeler, imalı imalı cümleler kurup beni sinir etmek yüzüme bile bakmıyor sanki düşmanıyım daha rahatsız olduğum nice hareketler... Arkadaşlar hocayla çok kötü durumlar yaşadık nasıl hocayı tekrar eskisi gibi yapabilirim. Eskiden en sevdiği öğrenciler arasındaydım ama o olaylardan sonra bana gıcık o olayların içinde bir kaç arkadaşım daha vardı ama hoca onlarla aynı ilişkisini sürdürüyor yani zararlı ben çıktım... nasıl bu durumu düzeltebilrim?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Odasına gidip şöyle diyeceksin. ''Hocam ben bir eşşeklik ettim zamanında size terbiyesizlik ettim, hocam gençliğime verin size karşı büyük haksızlık ettigimin farkındayım, size şeref sözü veriyorum ki sizi bir daha üzmeyeceğim , lütfen hocam anlayışınıza sığınarak sizden özür diliyorum ne olur bana karşı tavır almayın'' ve hocan sana ne derse desin ağzını açıp gık deme. En fazla 3 hafta da durum tersine döner.

0|0
    0|0
    • dediklerini ezberleyim ama bu dediklerinin hepsini yaptım hoca ergen gibi tavır alıyor özür dilemektende artık bıktım her dilediğimde küçük düşürüyor hayır yani istediği kadar tavır alsın umrumda değil ama notlarıma kötü verir o yüzden

• Benim karşımda sanal ortamda laf yapacak cesaret var kendi hakkını armaya gelince sus pus öyle mi?_ :D

• senin karşında laf yapacak cesaretim var çünkü sanal ortam gerçek değil sanal😃😃

Erkekler Ne Diyor 3

• Söz ettiğin olay ne kız ne yaptın kadina ben de edebiyat ogretmeniyim cok garip şeylerle karşılaşıyor insan

1|0
    0|0
    • neler yaptım klasik kıskançlık meseleleri ben niye taktığını biliyorum ama durumu nasıl düzeltcem onu bilmiyorumm

• konuştum hemde defalarca sonuç yine aynı tavır sergiliyor

• Okulun bitmiş olmuş zaten boşver

• Senden beklemiyordur yaptıklarını ondan umursamıyordur diğerlerinden bekliyordur. Git hocayla yüz yüze konuş açık açık burda anlattığın gibi özür dile ne yaptıysan sizi kaybetmek istemiyorum de falan ne bilim işte

0|0
    0|0
    • konuştum artık sen yoksun diyor hocalar benimle konuşurken hocalara hani orda kim var kimle konuşuyorsun diyip görmezden geliyo

• Ergenin tekiymiş hocan afedersin de :D Mal mı bu ya gidip özür dilersen hocalar yol göstericidir ne bu görmezden gelmeler eski sevgiligibi

• ayn çok tavırıcı kaç kere özür diledim adam her zaman bir tavır var sanki anasını babasını dövdm

• verirsen böyle davranmaz

0|0
    0|0
    • of saçmalama ya erkek değil kız lezbiyen değilim ayrıca hoca kendine gel terbiyesiz?
      kezo

• biliyorsun ıp adresleriniz bulunabiliyor ben senin bu cvbından rahatsız oldum mesela internet ortamında rahatsız etmek 2buçuk yıldır ıp adresinden evini tespit edip şikayet etsem o zmn ne yaparsın ona göre cvp ver

• arkadaş peki dedim daha ne diim :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Şu yeni nesili anlamak zor. Hocalar sizlere bilgi veriyor. Dersi sevmesen bile edepsizlik yapan var. Geçen gün video izliyorum. bir liseli marifetmis gibi videoya çekmiş ve sosyal mecrada paylaşmış. "Senin vereceğin dersin de a. k hoca, senin de a. k hoca " ve belde bu ülkede eğitim var. Arsizlik yapipta elinize ne geçiyor. Hocaya ters dusersin mezun olamazsın, bu işler böyle. Son gülen iyi güler misali. Neyse hocadan özür dile bence.

1|0
    0|0
    • hocamızın ergen tavrı yüzünden özür dilesem bile kabul etmiyor beni küçük düşürüyor tek yaptığı şey bu

• neyse tavsiyelerine uyacam

• Bingo !!! Emin ol ise yarayacak

• grup içinde kabak size patlamış hayırlı olsun. hocanızın huyuna gidin. yani az çektirmedim diyosun ya.. o şeyleri kesinkes bırak. sende bir çaba görsün. derslere katıl. bir hoca için en büyük değişiklik derslere katılımdır

1|0
    0|0
    • derse katılıyorum sınıf birincisiyim ama hocamız hoca gibi değil deli heralde

• O olayları anlatmadığın sürece kimse sana yardımcı olamaz canım

1|0
    0|0
    • o olayları anlatamam işte...

• Ne oldu ki

1|0
    0|0
Yükleniyor...