Rüyalara anlam yükler misiniz? neden?

size etkisi altına alır mı?

0|0
13|15

En İyi Erkek Görüşü

• Rüyalara anlam yüklenir çünkü birer hatta birden fazla anlamları vardır. Bazı rüyalar kesinlikle kimseye anlatılmaz. Kişiye özel kalmalıdır. Birde rüya yorumlanacaksa ve dediğim gibi birden fazla yorumu olduğu için bunlardan hep iyi olanı yorumlamak gerekir. Kötü olanı yorumlamıceksın abicim :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Hayır, bilinç altımın dışa vurumu sadece. Anlam yükleyecek, etkisi altına girecek veya kendime sorun edecek bir şey yok. Zayıf insanların işi o bahsettiğin.

0|0
    0|0
  • Evet. Geçmişte yaşadıklarımdan ötürü :/

0|0
    0|0
  • Yüklemem

0|0
    0|0
  • Yukleniyo ister istemez

0|0
    0|0
  • Hayır, rüya rüyadır. Uyanınca biter.

0|0
    0|0
  • bazen öyle oluyor değil mi nedense çoğunu unuttuğumuz halde bazılarını gerçeklikten bile ayırt edemiyoruz... bende de var bu ara hiç çıkmıyor aklımdan...

0|0
    0|0
  • yok artık jessica..

0|0
    0|0
  • Realizm tek ölçüm.

0|0
    0|0
  • Evet yüklerim

0|0
    0|0
  • her rüya değil kabuslar alır alırsa

0|0
    0|0
  • Rüyalarımı pek hatırlayamıyorum yaa maalesef

0|0
    0|0
  • Her gece aksiyon var rüyalarımda anlam yüklersem çıkamam işin içinden :D

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • pek almaz şahsen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bugün rüyamda bir hintliyi mor kobra dans ettirirken gördüm hala etkisindeyim yılan fobim var çünkü

0|0
    0|0
  • Zaman zaman.

0|0
    0|0
  • evet ben mesela rüyamda lezbiyenlerin erkekleriin birbiriyle seviştiği bir yerde ağzım açık kaldı maymun festivalleri vardı
    ve orası rusyaydı ben son model arabamla tüm kızlar bana bakmıştı rüyadan uyandığımda şok geçirdim yorumlarmısınız

0|0
    0|0
  • hayır yüklemem

0|0
    0|0
  • Bazen.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Her rüyanın bir anlami olmasada etkisi altina alacak cok rüya var din açısından da bunla ilgili yazılar var. Ama psikoloji acisindanda uyudugunda beyninin yönlendirdigi seyler olarak aciklaniyor

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Evet bugün baya bir etkisinde kaldım

0|0
    0|0
  • Pek anlam yuklememde, sirf ruya gormek icin uyudugum bir gercek. Ruya izlemeyi cok severim

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
Yükleniyor...