Alperen kardeşlerim neden lgbtlilerle yatıpta tüm sağ kesimi rezil ediyorsunuz :( ?

Neden yani neden bunlarla yatıyorsunuz ortalık yollu kız kaynıyor neden illa bunlar?

Alperen kardeşlerim neden lgbtlilerle yatıpta tüm sağ kesimi rezil ediyorsunuz :( ?

Bu da bonus güzel şarkıdır.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Yerim lgbti'leri ya nasil taylilar, cektiklerinjn haddi hesabi yok uzuluyorum acikcasi

0|0
    0|0
    • Tatlilar, cektiklerinin
      Diye duzelteyim. Elimin ayari yok ki

• Lgbtliler bir de erkek olsa çok iyi olacak. Cinsel tercihin ne olursa olsun sen erkeksin. Tayt nedir? Avrupanın amerikanın ibinesi bile bir başka ak

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar beni düzdü diye liste mi yayınlayacak? Allah annesine babasına akıl versin. Gatiplerim oğlum oldu diye sevinmiştir. Oğlu ise eskortlardan çok adamla yatmış

0|1
    0|0
    • Bunlara koyar mı böyle bir şey koymaz. Ama belli bir ağırlığı olan alperen kardeşlerimize koyar.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Yapsalar ya gerçekten böyle bir şey :D

4|3
    0|0
  • Artık sizlerde rezil oldunuz

0|0
    0|0
    • Ben Alperen de değilim Ülkücü de değilim Atsızcıyım :D Bizler samimi adamlarız prim için ülkenin bu kadar sorunu varken ibinelerle uğraşmayız.

• İslamla sentezlemesi sade türkçülükten daha iyi. Kardeşim davanızda islam olmadıkça kurtuluşa eremezsiniz

• :D :D İslam bizim ideolojimiz değil dinimizdir. kimin sözü bu? Eskiden Türkçü olan Türkeşin ülkücülüğü bulduktan sonra muhsin yazıcıoğluna söylediği söz.

• hadi canım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...