Dayanamıyorum arkadaşlar yardım eder misiniz?

Annemle babam boşanmak üzere. bugün çok kötü tartıştılar hatta babam ilk defa anneme küfür etti üstüne yürüdü. onu hayatım boyunca affetmeyeceğim.2 yaşındaki küçük kız kardeşim seslerinden deli oldu ağlamaktan helak oldu. babam bizden çok babaannem ve dedeme değer veriyor. bizden kısıp bütün maaşını onlara harcıyor. annemi sırf onlar için üzüyor. annem odada hüngür hüngür ağlıyor arkadaşlar ben ne yapacağım

0|1
1|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Böyle bir durum da bitmesi mantıklı bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• eğer öyleyse allah babanı ıslah etsin

0|0
    0|0
  • Yapacak bir şey yok. Eğer yapabilşrsen onlarla konuşman gerekir. Belki bu kavgaların altında başks bir şey vardır, kim bilir. Babanı direk atamazsın ya. Ailene destek ol, elinden gelen bu.

0|0
    0|0
    • Babam çok saf. dedem sürekli "benim paralarımla özel üniversitelere gittin okudun da mimar oldun" diyor. babam elinden gelse bütün maaşını onlara verecek. anneme değer vermiyor babaannem sürekli annem hakkında babama yalanlar atıyor konuşmayı denedim ama anlamıyor annemin bir suçu yok😔

• Anne sahip çık öyleyse, madem eşi sahip çıkmıyor.

• bir birlerine zarar veriyorsalar ayrılmalrı daha iyi

0|0
    0|0
  • Çünkü onlar babanın anne ve babası!!!
    Evet sizin ve küçük kardeşinin yanında tartışmaları öyle yapmaları çok yanlış. Ama empati kurmayı dene.
    Taraf olma...

0|0
    0|0
  • Ailevi meseleler, haklısın çok zor bir durum, Annen abin kardeşin veya sen çalışıyo musunuz baba dışında bir geliriniz var mı ona göre cevaplıyım

0|0
    0|0
    • Annem çalışmıyor ben de okuyorum 3 kız kardeşiz ben en büyükleriyim diğer ikisi çok küçük. annem okudu normalde mali müşavir olması gerekiyordu ama babam benim maaşım ailemize yeter dedi çalışmasını istemedi.

• Baban saçmalamış durum daha da zorlaşmış valla iki seçenek var birincisi annenle baban bir süre biribirlerini görmesinler daha sonradan anlaşabilirlerse anlaşsınlar fakat bu sağlıklı değil çünkü huylu huyundan vazgeçmez baban da pek pişman olup özür diliycek bir adam gibi değil anlattığına göre ikincisi boşanıcaklar annen işine devam edebilirse devam edicek çocuklar olarak annenize maddi açıdan fazla yük olursanız yaa sen okuyup çalışıcaksın veya küçük çocuklara baba bakıcak anlaşabilirlerse tabi

• babanla konuşmaktan çekinme

0|0
    0|0
  • evliliğin yıkılmasına izin verme ikisi ilede konuş konuştur
    boşanmak çözüm deyil

0|0
    0|0
  • yapabileceğin bişey allah babana akıl fikir versin..

0|0
    0|0
  • Sen kendini boşver onlar napıcaklar?

0|0
    0|0
  • boşanmalarına ön ayak ol

0|0
    0|0
  • evlenme sende .. görruyon evlenip mutlu olan yok
    yapcak bişeyin yok en fazla ayrılcaklar o da paraya bakar yiyorsa.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...