Alperen Ocakları 26 Haziran'da LGBT'nin düzenleyeceği onur yürüyüşünü yaptırmayacaklarını açıkladılar. Ne düşünüyorsunuz?

Açıklamalarıysa bu şekilde..

Güncellemeler:
Bence eylemlerini yapsınlar. Uygun olmayan görüntüler olduğundaysa polis o kişileri tutuklayarak müdahalede bulunsun. Kimsenin tercihi beni ilgilendirmez. Alperen Ocaklarının göstereceği tutumsa ülkeyi karıştırmaktan başka bir işe yaramaz. Bu yüzden gerek yok böyle bir şeye diye düşünüyorum.

0|0
16|38

En İyi Erkek Görüşü

• taksimde soyunup seviserek eylem yapıyolar.. evet bundan haz alanlar da destekliyor tabiki uygulamayı.. ne din kalmıs ne edep.. nede saygı.. kendisine bile saygısı olmayan insan grubu kınıyorum bu heriflerde bir değisik. bunlara lafım yok ama hakkaten ben kesinlikle sevmiyorum.. zaten taksimde çlıstığım için oradaki atmosferide uzaktan yakından çok iyi biliyorum

1|0
    0|0
    • Eylemin sonuna doğru herzaman sapıklıktan taviz vermeyip 3-4bayan soyunup birbirini yalıyor.. hep böyle olur.. bunu düşünecek olursanız bu herifler iyi bile yapıyor

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 37

• Daha önce de kalkıştılar buna, orda polis tarafından kurtarılmasalar LGBT cenahının elinde kalacaklardı.

Bahsettikleri yürüyüşte on binlerce kişi oluyor.

Bu kodumun salaklarının yanında ülkü ocakları UNESCO gibi kalır, İdil Biret konserini basmaya kalktıkları günden beri kılım bunlara, pkk eylemi yaptırmayız diye fabrika işçilerinin maaş eylemine saldırmak mı dersin, -20 derece soğukta başbuğlarını aramaya çalışırken donarak ölmekten son anda kurtulan, sonra tüm uyarılara rağmen kösele ayakkabı ve takım elbiseyle dağda arama yapmaya kalktıkları için mahsur kaldıkları anlaşılan beyin özürlü zır cahil tipleri de insan yerine koyup konuşturuyorlar.

Milliyetçi falan da değil bunlar, bildiğin arap ümmetçisiler. bir de isimleri Alperen Ocakları, sorsan alevilere düşmanlar, alperenliğin nerden geldiğinden de haberleri yok, zaten ne zikimden haberleri var ki mk?

4|4
    0|0
  • dünyanın en büyük devlet yolsuzluğu belgelendi hiç sesleri çıkmadı demek hırsıza edecek lafları yok, normal karşılıyorlar. Ensar vakfında çocuklara tecavüz edildi ona da sesleri çıkmadı demek sapığa edecek lafları da yok normal karşılıyorlar. Halk sefalet içerisinde, hava hariç herşeyin vergisi var, dünyanın en pahalı benzinini kullanıyoruz, %80 kredi kartı çakılmış durumda, yoksulluğa da sesleri çıkmıyor demek zulmü normal karşılıyorlar. Güçlerinin bir tek gaylere ve lezbiyenlere yeteceğini düşünmüş olmalılar ki böyle bir açıklama yapmışlar. Bakalım güçleri yetecek mi? Tersi olabilir böylece bundan sonra gayleri de normal karşılamaya başlarlar.

1|2
    0|0
  • Alperen Ocaklarını bilemem ama lgbt gibi ahlaksızlığın daniskasını savunanları anlamıyorum? Yok saygiymis yok özgürlükmus yok bilmem ne bilmem ne. Utanın biraz ağzınızı açınca müslümanım dersiniz bir peygamberin ümmeti nasıl boyle bir şeyi savunabilir? Allah ıslah etsin, yoldan çıkmış sapiklar..

1|1
    0|0
  • lgbt cileri desteklemem sevememde hatta alperen ocakları gibi düşünebilirim ama sormak istedim o alperen ocağı başkanına ensar vakfında o pislik olurken neden ses çıkarmadılar neden eklem yapmadılar bunlar ancak kendine müslüman kişi istediği gibi yaşar senin lezle travesti ile işin yoksa bu seni ilgilendirmez dimi

0|2
    0|0
  • Transeksüel şarkıcı bir kadın, fena laf sokmuş bu konuda Alperen Ocakları'na.

0|2
    0|0
  • Yıllar geçiyor ilerliyor sözde.. Bizse her seferinde aynı sıkıntılar aynı olayları tekrarlıyoruz.. Bu bir çözüm mü olacak? Hayır.. lgbt yürüyüşünde onca yanlış şey yapılıyor kabul.. Ama bunu devlet yapanları göz altına alarak yapmalı.. Kimse kendince bir otorite oluşturma çabasına girmemeli..

0|1
    0|0
  • ülke elden gidiyo bunlar neyin derdinde sanane kardeşim milletin cinsiyetinden ne için kuruldun neyle uğraşıyosun 3-5 kendini bilmeze bırakırsan böyle yerleri bunlarla uğraşırlar

0|1
    0|0
  • alperenler korkak

0|2
    0|0
  • "Her şey tekrardan başlıyor. Temeller değişiyor, yenilikci, atatürkçü, ileriye dönükçülük kısa sürecek. Geleceğin İran devletine boyun eğeceksiniz."
    demiş pez*venk'in biri.

0|1
    0|0
  • Onur yürüyüşünü desteklemiyorum ama bunların yaptıklarıda desteklenecek bir şey değil. Yobaz insanlar.

0|0
    0|0
  • Yapsınlar

0|0
    0|0
  • Onlara sadece şunu yapmak istiyorum. 🖕🏻

0|1
    0|0
  • izlemedeyiz

0|0
    0|0
  • Bence kendileri yapmasınlar yanlış bir yürüyüş zaten.

0|0
    0|0
  • bu alplere söyle yiyorsa doğuya buyursunlar... o zaman gör sen hepsi tavuk sürüsü gibi kaçışmıyorlar mı..:) daha ellerine tutuşturulan metini bile doğru dürüst okuyamıyorlar...

0|1
    0|0
  • devletin yapmadığını alperenler yapacak. Helal olsun diyorum. Pompeiden kalan kırıntılar. Allahın azabı üzerlerine olsun inşallah..

1|0
    0|0
    • doğa olaylarına helak demek de bir tercih ama bu mitolojik bilgiyle insanları yagılayamazsın

• hayuırlısı

0|0
    0|0
  • İyi yaparlar.

0|0
    0|0
  • Faşistler ne beklersiniz ! Sağcılık pişmanlıktır.

0|0
    0|0
  • iyi olmus

0|0
    0|0
  • hayırlısı

0|0
    0|0
  • Güzel demişler.

0|0
    0|0
  • Helak olmuş kavmi hiç duymadilar mi gerçi duysalar da kalpleri mühürlendi

0|0
    0|0
  • Helal olsun onlara, yürümesinler.

0|0
    0|0
  • yürümedikleri zamanda onursuzmu oluyormuş o şeyler :)

0|0
    0|0
  • Bu derece özgürlüğü desteklemiyorum. Pompei gibi helak olup gidecez yeminlen

0|0
    0|0
  • bir açıklama daha geldi bugün ve geri adım attılar ya...

0|0
    0|0
  • adamlar haklı

0|0
    0|0
  • adamlar iddalı

0|0
    0|0
  • kim bunlar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 15

• ay cook iyi düzenlemesinler.

0|0
    0|0
  • Haklılar

0|0
    0|0
  • Yürüsünler yahu ne olacak. Bir heteroseksuel olduğumdan kendilerine pek sempati duymuyorum. Ama yine de yürüyüslerini engellemek gibi bir düşüncem olamaz, saçma.

0|0
    0|0
  • Onların onur yürüyüşü yapması çok mantıksız

1|0
    0|0
  • Alperen ocakları kim ki buna tepki gosteriyorlar?

0|0
    0|0
  • Allahın emrine karşı gelenlerin neresi onurlu olabilir yaptıkları yürüyüşe de karşıyım amaçları halkı kışkırtmaktan başka bişey değil.

0|0
    0|0
    • Allahınıza gidin köşenizde tapın. herkes mecbur mu?

• başka gün de sen git. karışan mı var?

• Bana göre dinleri yasaklamak lazım. Yaşasın komünizm @summertıme_

• 21. yüzyıl...

0|0
    0|0
  • Jfjdjdkfjjfjf

0|0
    0|0
  • Hanzo hepsi

1|0
    0|0
  • Ya izlemek çok zevkli olurdu :D yalnız travestiler bunların çüklerini koparıp ellerine verir bence çok atarlanmasınla :D

0|0
    0|0
  • Boşuna karmaşa olacak belirli bir alanda takilip gitsinler ama gereksiz sapıklik ve sapkinlik bir sey icin ugras verilmesi tuhaf

0|0
    0|0
  • Uğraşacak başka işleri yok muymuş

0|1
    0|0
    • Ve o kadar kadın tecavüze uğrayıp kocaları tarafından dövülürken satılırken nerdelermiş acaba?

• Anca boş işlerle uğraşsinlar

0|0
    0|0
  • Kimse tacizlere ses cikarmaz zaten biri acinca musluman olurlar

0|0
    0|0
  • Çok iyi yapıyorlar ama engel olabılceklerini sanmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...