Arkadaşlar çok kötüyüm kimseye söyliyemiyorum.. yardım edermisiniz?

Ehliyet ypıyorum ve bugün araba sürerken yanımda oturan öğretmen birşey anlatırken koluma değiyo dürtüyo komik bişey diyince yani onuda başından beri yapıyodu bende ilkten rahatsız oluyordum sonrada dedim salak gibi art niyetli olma saçma sapan düşünme dedim kendi kendime adamd bugün dediki sakın yalnış anlama yakınlaşmak için dürtmüyorum falan diye bende böyle dediğinde şok oldum? Neden dedi? Şimdi birdahakine giderken rahatsız olucam kimseyede anlatamıyorum.. Of :(

0|1
3|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çok kasıyorsun veya iyi niyetli değil.
    Sorsaydın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Açıkça düşüncelerini söyle ve rahatsız olduğunu söyle bu kadar korkak olmayın. Yoksa yapmak istemediğin şeyler yapıcaksın sonrada hocanı suçlucaksın. Açıkça yapmayın de

0|0
    0|0
  • Rahatsız olduğunu açıkça söylersen bir daha yapmaz

0|1
    0|0
  • Ne kadar saçma yaa. Adamda belkş öyle bir tik vardır.. ben mesela bişey anlatırken yanımdakini dürtmemek için kendimi zor tutarım bazen.

0|0
    0|0
    • Evet bende öyle düşünüyorum aslında öylede düşündüm ama ona rahatsız olduğumun bir hissinimi verdimde böyle dedi? Öyle düşünmemi bilmesini istemezdim aradaki samimiyet gitdi

• Dikkatini dağıtmaya çalışarak senin performansını test ediyor araba sürerken

0|0
    0|0
  • Uzak dur de

0|0
    0|0
  • Sorsaydın e kardeş ne diye dürtüyorsun o zaman diye

0|0
    0|0
    • Neden söylediki öyle? Anlamıyorum :(

• Ya bırak bunu cocuk mu bu dokunuyor falan filan yerinde olsam senin beni dürtdügün kadar ben seni dürtseydim hamile kalırdın derdim

• Lan size dokunsak art niyetlisiniz aklnz fikrnz sekste! Yaygara yaparsnz bir erkek dokunsa bilip bilmeden adam onu anlamş demiş demekki! Herşi oralara çekmeyin!

0|0
    0|0
    • Çekmiyorum ama ister istemez rahatsız oluyor insan baştan sonrada dedim samimiyetden yapıyodur ama bugün öyle neden dedi acaba öyle düşündüğümü anladımı? Çok kötüyüm of.

• Çeknme yemiycen yani :)

• iyi misin lan sen? Anan bacın yok mu senin

• Dürtmeyle başlar bu işler mesafeni koru derim

0|0
    0|0
  • Söyle ben böyle şeylerden hoslanmam dıye bıdaha yapmaz eğer rahatsız oluyorsan. Sen bişey demessen oda rahatsız olmadıgını düşünüp devam ettirir.

0|0
    0|0
  • yakınlaşmak içindir sen istemeyince geri adım atmış

0|0
    0|0
  • Sen kendini kastığın için demiş olabilir.
    Rahatlamanı istemiştir.

0|0
    0|0
  • Belliki refleks bu kadar takma bence ama farkli deydirirse diye de dikkatli ol 😀

0|0
    0|0
    • Ama neden öyle dedi? Acaba ona o yalnış düşünme hissinimi verdim?

• Nasil tepki mesela? Rahatsiz olmammi?

• Tedirginliğini hissetmiştir :)

• Kursu degistir

0|0
    0|0
  • Sen nereden biliyorsun adamın düşüncesini suç sende.

0|0
    0|0
  • Ayartmaya calisiyor bence de

0|0
    0|0
  • hem dürt hem yanlış anlama vay ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ankarada çok kötüyum diye okudum soruyu

0|0
    0|0
  • Offf saIakmısın ya seni rahatsız etmiş bende hiç hoşlanmam öyle gevşek tiplerden ağzına bir tane çarpmadığına dua etsin doğru olanı yapmışsın neyine bu kadar endişe

0|0
    0|0
Yükleniyor...