Lgbtlilerin "yattığımız alperenlerin listesi var" açıklamasından sonra alperenler geri çekildi ne düşünüyorsunuz :D?

Alperen kardeşlerim var mı cidden böyle bir şey :D? Ben lgbtci değilim hiç sevmem bu hıyarları da bu açıklamadan sonra geri adım atmanız hiç hoş değil bakın :D Gösterin şu hıyarlara günlerini dicem de sanırım listeden epey korkmuşsunuz :D

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Kim üç beş ibine yüzünden hapse girmeyi göze alır? Geri çekilirler tabi haklı olarak. Türkmen dağında gözü kapalı bombalara koşan adamların üc beş ibineyi tokatlamaktan çekineceğini falan mı sanıyorlar 😀

0|0
    0|0
    • Türkmen Dağı kasım 2015te kızıldağın düşmesiyle düştü bebeğim benim.

• Bir de başlıkta hata var kardeş, suç duyurusunda bulunulmuş tehdit edildikleri yönünde üstelememelerinin sebebi bundandır yanlarındayım. %90ı müslüman bir ülkede her kim olursa olsun kimse çıplak yürüyüş yapıp toplumun ahlaki dengesini bozmamalı.

• Yavrum gerçek bu. Dün Türkmen Dağının %98'i de güzel kardeşim esadın eline geçti.

• Neyden korkacaklar ki alperenler? Bu beyinsizler kendilerini totodan biptirdiklerine utansın önce.

0|0
    0|1
    • Bilmiyorum oturma eylemi yapmaya karar vermişler. Ulan bu Türk milliyetçiliğini hep bu alperenler rezil ediyor.

• Vaaayy öyle bisey mi varmış ahahaah 😂😂😂

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Herkes yediği b*ku bilecek.

1|0
    0|0
  • tırrek alperenler

0|0
    0|0
  • :D ulan varya

1|0